LCD LED TV okolo 15 000,-

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 7. 7. 2013 11:38

Jj, uz jsem si zjistil, diky. Kazdopadne pouhe 2 HDMI vstupy? To je celkem malo, rekl bych. Pripojim PS3 + MMC a je plno :hm
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 7. 2013 11:59

Niekomu je to dost, inemu su aj 4 malo. HDMI hub to vyriesi.
Kazdopadne kopa ludi ma nejaky receiver, takze v takom pripade staci aby mal tv hdmi jeden.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 7. 7. 2013 20:08

Neni nad to stravit krasne nedelni odpoledne na internetu a cist si vsemozna temata o TV, abych nakonec zacal premyslet o tom, ze si poridim plazmu.

Jediny kandidat je samozrejme toto - http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p42st60e/ (skoda, ze se nedela v 46" :( )

Sakra, musim co nejdrive do obchodu vsechny ty telky omrknout.
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod stormborec 7. 7. 2013 20:26

Jsou i lidi, co se tím baví 8-P
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 7. 7. 2013 20:32

Cteni o televizich nebo koukani na TV v prodejne? ;-)

To prvni si vzdycky jednou za cas uzivam (plati u jakehokoliv el. vyrobku), to druhe naopak nemam moc rad, protoze vim, ze tam vzdycky za mnou nabehne nejaky nazhaveny prodavac, ktery mi zacne doporucovat fantasticke Samsungy nebo LG ;-)
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod stormborec 7. 7. 2013 20:38

To jo, a k tomu ti dá super rady, jako že "v dnešní době fakt už jenom FullHD", aniž bys vybíral něco jinýho, nebo se s tebou bude dívat na plazmu a půl hodiny říkat jak to má špatnej obraz :D
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mrak 7. 7. 2013 21:01

To se mi nestalo, já většinou totiž setřel, že poradit nechci a nebo jsem prostě měl okamžitě odpovědi protože jsem toho věděl víc, než oni, tak byli zticha a jen koukali se mnou maximálně :D
C.I.S.I. Já takhle vybíral TV dva měsíce, než jsem vybral. A mám tu, kterou máš za kandidáta. Jsem spokojen. :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 13. 7. 2013 11:30

Tak vcera jsem byl poprve omrknout televizory a hooodne me potesil obraz http://3d-televize.heureka.cz/philips-46pfl7007k/

Dale se mi pak libil http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l47et60e/ a nezklamal ani http://led-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l42e6e/

A ted babo rad. Nejvtipnejsi na tom je, ze jsem se zacal pohybovat v jinych cenovych relacich :-)) ale tak uvidime, nejaky ten den jeste tomu dam.
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 7. 2013 09:58

Pekne jsem se z toho dnes v noci vyspal a dosel jsem k zaveru, ze vitezem se stane - Panasonic TX-L42E6E (http://led-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l42e6e/)

Rozhodl jsem se, ze zustanu pri zemi a poridim si tuto relativne - podle ohlasu - slusnou TV. Sice jsem se porad presvedcoval, ze bych mel vzit nejakou 46"-47", ale myslim, ze pro pozorovaci vzdalenost MAX 2,2m je tohle akorat. Navic za peknou cenu a jelikoz mam v planu jeste si poridit novy TV stolek + MMC, tak mam jasneho viteze.

Ostatne, pri koupi po netu mam 14 dni na vraceni, takze v pripade nespokojenosti ji vratim :)

Kazdopadne, pred nakupem si ji jeste proklepnu. Mate nejake doporuceni na videa, ktere bych mel na teto TV vyzkouset? Chci si hlavne overit rozmazavani obrazu + casto se doma divame na sporty.
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 7. 2013 11:13

Zober si nahravky sd vysielania, najlepsie SD. Pripadne nejake avi ripy. Cim menej kvalitne tym lepsie. HD vyzera dobre na vsetkom, to az take dolezite nie je.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 7. 2013 11:15

To je mi jasny, zadne HDcko brat nebudu, to nema smysl. Ja jen, jestli se treba tady nekde na foru nepotuluji nejake osvedcene nahravky. Nejaky sport by mi predpokladam mohli pustit primo na prodejne.
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 7. 2013 11:24

Co sa tyka nejakych "osvedcenych" nahravok, take nie su kedze kvalita vysielania je u kazdeho ina dokonca aj v ramci rovnakeho providera (rozne prepojenia, kable...). Idealne nahrat to co ti bezi doma.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 7. 2013 16:25

Tak jsem se byl na ni podivat a za me ok. Poridim si ji a uvidime, zda me behem 14 dnu zklame ci ne ;-)

Jinak stvala me akorat jedna vec - hned vedle E6 stal lonsky model, ktery mel sirsi ramecky a vypadal opticky vetsi (byla to taktez 42"). Dokonce mi prislo, ze ma i o kousek vetsi uhlopricku, ale merit se mi to opravdu nechtelo :-) Jednoduse to na me pusobilo lepe... nekdy si rikam, ze nechapu, co na tom ti lidi vidi. Radsi vetsi ramecky a tlustsi TV nez tyhle "SLIMky". Ale proti gustu...

Tak, a ted vybrat nejake MMC...
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 7. 2013 16:29

Keď je raz 42", tak je to rovnake. To je len opticky klam, že je to väčšie.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 23. 7. 2013 09:20

Tak TV je doma! Po nejakem zkouseni muzu napsat sve zkusenosti ;)
C.I.S.I.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka