rada pri kupe TV 40-42" do 700€

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 23. 7. 2013 22:07

Takže reklamace. Nic jiného nevidím jako řešení. Jak jsem psal. Něco mohlo odejít samo, nebo s tím někde někdo plácnul a stav se vyjevil až nyní, po delším čase provozu. To není nic neobvyklého, že se HW načne, ale skutečný viditelný problém přijde později.

Vím, že je to nepříjemné, ale reklamuj a uvidíš, jaká bude odpověď.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod focar36 24. 7. 2013 07:26

Vecsinou tie zlavy a vypredaje su na tovar uz pouzity,ze niekdo to kupil predtym a potom ho vratil s niejakeho dovodu.To sa stalo bratovy,ze kupil v akci dvd player a az doma zistil,ze uz bol pouzity ale ono by nevadilo keby bol v poriadku,lenze nebol,mal problem s mechanikou a po 3dnoch ho vratil.
focar36
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 24. 7. 2013 14:49

Nie je to celkom pravda. Ja som kupoval z výpredaja samsung tv. A tv mi ide 4-tý rok bez poruchy. Tá chyba je náhodný kus.
robelles
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 25. 7. 2013 08:29

Člověk může koupit TV z výprodeje, který má naběháno pár hodin a pojede mu deset let. A můžeš koupit zcela nový, nerozbalený a máš problém hned po vybalení - to není o tom. Někdy, jak jsem psal, může záležet, kdo a jak se k výrobku na prodejně chová. Bohužel to bývá o lidech.

Jak vypadá reklamace? Nakonec Ti vymění panel a ZD, tudíž celou telku a budeš mít funglovku :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Macro 28. 7. 2013 22:29

Tak vybavoval som to vo stvrtok. Siel som do predajne mall.sk v Kosiciach. tam mi povedali, ze televizory sa odnasaju priamo do servisu, ze ak chcem mozu to vziat, ale aj tak to tam poslu oni a len to bude dlhsie trvat. tak som to odniesol do servisu - priamo v Kosiciach. Tam to prebrali a ked to bude hotove tak mi daju vediet. (do 30 dni, zalezi kedy budu objednavat suciastky a kedy pridu)
www.codlee.com
Macro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Macro 5. 8. 2013 18:45

vcera (v nedelu) mi prisla SMS, ze oprava je hotova, tak som dnes po televizor a funguje ako novy. Vraj menili cely panel.
suma sumarum oprava trvala 11dni+dnesok ked som po neho bol, celkom som spokojny
www.codlee.com
Macro
Kolemjdoucí

Předchozí stránka