Samsung 46F6400(postřehy nového uživatele)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod piťák 4. 8. 2013 15:54

Pokud by někoho něco zajímalo, ptejte se. Když budu umět rád odpovím.
piťák
Junior

Odeslat příspěvekod pizzadox007 4. 8. 2013 22:37

Čau vážně uvažuji o teto TV ale 55". Zajímá mě skoro vse. Můžeš nahodit nejaké obrázky tmavé plochy při nočním osvětlení. Jak je na tom kvalita obrazu při rychlých scénách. Máš připojenou nějakou konzoli popřípadě nahrát nějaké video z hraní, přehrávání filmu a uživatelského menu.
Díky jinak samozřejmě napiš i co ti na TV vadí.
pizzadox007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hexxisek 5. 8. 2013 08:54

Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piťák 5. 8. 2013 10:38

Ahoj, konzoli k tv připojenou bohužel nemám. Bude se teprve v blízké době kupovat. Obrazově je TV dobrá, horší to je pokud se budeš chtít dívat na SD obraz. Čím větší obrazovka, tím to bude víc vidět. Ale určitě se na to dá dívat. Já jsem s TV spokojen. Co je podle mě trochu problém u této televize je zvuk. Já to vyřešil tak, že jsem k tv připojil externí reprosoustavu. Nedávno asi předevčírem jsem nainstaloval aktualizaci, která podle výrobce mimo jiné zkvalitnila i obraz. Tady máš odkaz na menu tv snad je to to co tě zajímá :
http://www.youtube.com/watch?v=g6mZpxnhNqg
piťák
Junior

Odeslat příspěvekod piťák 6. 8. 2013 10:38

Dneska jsem vyzkoušel program SamsChannelEditor, funguje dobře. Přes flashku jsem si importoval seznam programů do PC, kde jsem si pořadí programů upravil dle svého a pak vše importoval zpátky do TV. Vše funkční.... :-)
piťák
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 11. 8. 2013 12:34

premyslim taky o nejake 50" - 55" - ale uprimne receno nejsem ze znaceni Samsungu nijak moc chytry :)
Podle ceho jsi vybirat prave radu F6400? dik
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pizzadox007 11. 8. 2013 17:13

Zejtra si jedu vyzvednout 55" f6400. Já jsem se pro ni rozhodnul ze ma dobré hodnoceni v zahraničí a nestojí moc peněz. Co se tyče rozdilu v 6 rade. Tak se jedna převážně o Samsung tchnologii CMR 6400 200Hz, 6800 400Hz, 6670 600Hz ale tato funkce se stejně doporučuje vypnout jinak je obraz dost nepřesný to samé se děla i na f7000 a ta ma 800Hz. Jinak ta 6670 ma i micro dimming což pomůže zdokonalit černou. Záleží jen na tobě kolik do toho chceš investovat ale 50" stojí asi kolem 24500Kč a 55" kolem 27500Kč a to už se vyplatí si myslím připlatit. Jinak tu 46" jsem vybral známímu a je nad míru spokojenej
pizzadox007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 8. 2013 20:45

Ten Motion plus nema s tymi udavanymi Hz vela spolocneho. V tom mas trochu hokej.
U 55" pozor na clouding.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 12. 8. 2013 13:10

Je tam už ta funkce v televizi? jak je na fotce zde http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung- ... 183170.htm tedy záložka ON TV - měla by být letos dostupná funkce
S Recommendation

Chytrá televize Samsung SMART TV vám naslouchá a rozumí vám. Na základě vašich často sledovaných pořadů vám sama dokáže nabídnout co nejvhodnější televizní pořady a filmy. Nemusíte tak prohledávat tisíce kanálů, abyste nalezli pořad, na který byste se chtěli dívat. Budete mít jistotu, že každé doporučení bude originální, zábavné a nikdy se nebudou opakovat stejné výsledky. Je to intuitivní, jednoduché a snadné.


máš to tam? Díky
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod Pandero 12. 8. 2013 13:41

On Tv panel ve Smart Hubu se pripravuje, mel by byt k dispozici cca v zari, mozna trochu pozdeji.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jindrous01 12. 8. 2013 15:00

jak to víš? Ještě otázka - je EPG s diakritikovu - háčky a čárky jsou ok? Díky
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod Pandero 12. 8. 2013 22:44

Proste to vim, ver nebo ne =) Pokud pri instalaci TV zadas Ceskou republiku, tak mas v EPG normalni ceskou diakritiku.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod piťák 18. 8. 2013 15:27

Dneska jsem konečně vyzkoušel TV v režimu na originál 3D kreslené pohádce (Rebelka) Obraz pěkný, mile mě překvapil.
piťák
Junior

Odeslat příspěvekod Ready 19. 8. 2013 18:41

Jak funguje hlasové ovládání a ovládání gesty? Je to v praxi použitelné. Z jaké vzdálenosti a při jaký světelných podmínkách tv ještě reaguje?
Ready
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 8. 2013 18:54

Ovladanie gestami ma iba rada 7 a 8, nie 6. A ovladanie hlasom je celkom k ničomu.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků