Samsung 46F6400(postřehy nového uživatele)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Konvi 15. 11. 2014 11:45

Konvi píše:Cau chci se zeptat koupil jsem si novou telku Samsung a řeším jak nejlépe nastavit 3D jakou u ní máte pro nejlepší 3D zážitek nastavenou hloubku a 3D perspektivu?? Hloubka je asi jasná maximální že? A jinak s tou perspektivou jak? Mám to necaht na nule nebo přidat do plusových hodnot nebo naopak stáhnout do mínusového nastavení? Abych si 3D film dokonale vychutnal...pořád si s tím všelijak hraju a nemůžu se rozhodnout jak by to bylo nej

Koukám moc odborníků co by poradili tady není :-))

-- 15. 11. 2014 12:11 --

Konvi píše:Cau chci se zeptat koupil jsem si novou telku Samsung a řeším jak nejlépe nastavit 3D jakou u ní máte pro nejlepší 3D zážitek nastavenou hloubku a 3D perspektivu?? Hloubka je asi jasná maximální že? A jinak s tou perspektivou jak? Mám to necaht na nule nebo přidat do plusových hodnot nebo naopak stáhnout do mínusového nastavení? Abych si 3D film dokonale vychutnal...pořád si s tím všelijak hraju a nemůžu se rozhodnout jak by to bylo nej

Koukám moc odborníků co by poradili tady není :-))
Konvi
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 11. 2014 20:43

Z druhé strany trocha aktivity a měl bys odpověď za chvíli. 3D je tak specifická oční záležitost, že Ti zřejmě nikdo korektní odpověď nedá. Musíš sám najít ideální nastavení pro své oči.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod jito 16. 11. 2014 08:50

Jasně.My nemáme nic jiného na starosti...
To jsi za 2 měsíce nebyl schopný si to nastavení najít na netu,nebo si to nastavit podle svých představ?
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod chal 3. 12. 2014 19:27

Ahoj chlapi (dámy?) :)

Mám 40" model F6400 a řeším takový nemilý problém se "Smart" ovladačem.
Po výměně baterii již nejsem schopen ovladač s TV spárovat. Prostě TV jej vůbec "nevidí". Ani automaticky a ani po zmáčknutí tlač. párování.
BT modul v TV i ovladači je OK - otestováno telefonem, u TV i BT myší.
Zkoušel jsem i "Hard reset" přes servisní menu.
Vyzkoušel jsem, na radu "super" podpory Samsungu, TV na cca 30min vypnout - prý by to mělo vymazat nastavení sítí, samozřejmě opět nic - vymazalo se prdlačky.

Nemáte někdo ještě nějaký nápad? Díky...
chal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 3. 12. 2014 19:47

Televizor jsi vypnul, anebo zcela odpojil od napájení - na více než 30 minut?

... HR přes servisní menu? Proč? Proč se hrabeš v servisním menu, když HR lze udělat normálně v uživatelském prostředí.

Pokud výše uvedené nepomůže, zkusil bych stáhnout nový software na flešku. Udělal reset do přepravního nastavení, následně teprve nainstaloval aktualizaci z flešky. Pak odpojit od napájení. Po instalaci nic nedělat, neladit, jen znovu udělat reset do přepravního. Teprve následně znovu zkusit vše postupně projít - kompletní instalace TV, včetně párování ovladače.

Mimochodem, nevím jak Samsung, ale některé jiné značky mají dvojí párování, u některých se dokonce dá udělat zrušení párování. Mrkni do návodu, jestli tam něco takového není. Zrušení spárovaného zařízení, nebo párování nového zařízení, nebo párování již dříve přístupného zařízení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod chal 3. 12. 2014 20:09

Samozřejmě jsem myslel odpojení od el.sítě...
Dle infa,které jsem již asi stokrát procetl tak reset v menu TV neudělá to same jako hard reset v servisním menu.
Jinak ani v menu TV ani v servisním menu není žádná ficura na odstranění apod. spár.zařízení, ani na spárování nového. Resp. mužů pouze sparovat bt mys či klavesnici.
A k novému FW... Na TV je poslední verze...
chal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 3. 12. 2014 20:11

Sice je to pro modely 2014, ale třeba neznáš, nezkoušel jsi.

///Jo a ještě něco... zkus na nějakou chvíli vydělat baterie z ovladače, znovu je vložit - správně - a pak párovat. Možná jsi zkusil - píšu, co mě napadá, nechci prudit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod chal 3. 12. 2014 20:20

Díky za odkaz, ovšem bohužel... Už mám podezření na HW problém - TV nereaguje ani na PWR tlačítko, které by melo fungovat klasicky pre IR...

Edit: to jsem zkoušel...
chal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 3. 12. 2014 22:27

Mám pocit, že jsem to na Samsungu už u někoho řešil. Stejný problém. Nepamatuji si přesně jak - bohužel. Ale dořešil. Netvrdím, že u Tebe není zádrhel v HW.

Vím, že jsem opakovaně resetoval TV, pak to znovu pároval z menu a nic. Pak jsem určitě vydělal baterky z ovladače, a to na dlouho. Nakonec jsem tam dával jiné. Rozjelo se to, ale porod. Uvidíš.
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod chal 4. 12. 2014 09:47

Díky za podporu :)
To co jsi psal jsem zkoušel už x krát. Takže si dnes opět dám telefonát do samsungu a spojím se s technikem. Uvidíme, jestli přes vzdálenou správu něco vyřeší...
Pak hodím report...
chal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 9. 12. 2014 12:01

chal už je nějaký výsledek? Díky za zprávu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod chal 9. 12. 2014 13:50

Ovladač je na reklamaci, nic nepomohlo... Asi opravdu HW závada... Az budu moudřejší dam vědět podrobnosti...
chal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Konvi 19. 12. 2014 18:50

cau chlapi řeším ted doma jeden problém, včera mi přivezli nové pc a po propojení s televizí přes hdmi kabel mi telka hlásí že hdmi1 nemá žádný zdroj at zkontroluju propojení.....nevíte čím by to mohlo být, popřípadě jak Počítač s televizí správně propojit abych mohl koukat na filmy?
Konvi
Junior

Odeslat příspěvekod jito 19. 12. 2014 19:48

OS?Pro Win 7,8 klávesa Win+P.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod Konvi 19. 12. 2014 20:04

super díky za pomoc, zkratka je to dobrá - leč když zvolím duplikovat tak na TV se stále nic nezobrazuje pouze text - zkontrolujte nastavení zdrojového zařízení a připojení kabelů

-- 19. 12. 2014 20:06 --

Já si ten film snad dneska nepustím :-/
Konvi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka