TV LG 37LE5300-ZA - nenačítá EPG

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zEjn 11. 8. 2013 10:49

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu, mám TV LG 37LE5300-ZA a když se chci podívat na program, tak program mám na X stránkách, ale problém je v tom, že program vidím jen pro nějaké stanice, u ostatních se nic nezobrazí do té doby, než vyberu nějaký program z té strany, přepnu na něj a podívám se zase zpátky na program, v tuto chvíli se program na této straně načte, na ostatních stranách musím udělat to stejné. Chtěl jsem aktualizovat SW, ale když stáhnu aktualizaci ze stránek LG, tak při aktualizaci mi TV nahlásí, že mám špatný SW, který není touto TV podporován. Nenapadá někoho co s tím?

Děkuji za rady.
Milan
Naposledy upravil MgX dne 11. 8. 2013 11:50, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název - zavádějící označení EPG.
zEjn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 11. 8. 2013 11:11

Přejmenuj si téma na Nenačítá EPG
Program je dost zavádějící slovo.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 8. 2013 23:31

Při každém zapnutí televize je program (EPG) prázdný. Ty musíš přepnout na stanici z určitého multiplexu, aby se ti načetl EPG pro všechny stanice z tohoto multiplexu. Myslím, že to nemá souvislost s těmi stranami, jak píšeš.
Příklad: V multiplexu 1 vysílají stanice ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport. Když přepneš na jakoukoli z těchto stanic, načte se EPG pro všechny tyto stanice. To je prostě vlastnost telky a nic s tím neuděláš.
No a k té aktualizaci SW - na stránkách LG je docela podrobný návod, tak se jím řiď a neměl by být problém. Flashku naformátuj na FAT32, vytvoř složku DTV, tam nahraj FW (pokud si to dobře pamatuju).
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior

Odeslat příspěvekod Dagy2 12. 8. 2013 14:44

Je to tak ako píše lexx. a po vypnutí a znovu zapnutí je EPG zase komplet prázdne.
Mnoho užívateľov digitálnej TV či už DVB-T alebo DVB-S ani netuší že to ide robiť aj inak.
A preto vždy túto vlastnosť dávam na jedno z prvých miest. Listovať v nejakých časopisoch ma prestalo baviť.

Áno sú aj telky resp. prijímače, ktoré EPG načítajú v noci do internej pamäte, takže keď ráno alebo poobede zapneš, je tam program na 7 dní vopred pre všetky programy.
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zEjn 15. 8. 2013 08:24

Právě na druhé TV se mi program načítá celý, tak jsem si myslel, že je problém v TV.

Díky za info.
Milan
zEjn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skvorfi 29. 10. 2013 23:19

Zdravím všechny.
Snažím se nahrát novou verzi FW do televizoru LG 37LE5300. Na stránkách http://www.lg.com/cz/podpora-vyrobek/lg-37LE5300# jsem si stáhnul verzi 03.03.42, uložil ji na flashku do adresáře LG_DTV, ten ZIP jsem rozbalil. Flashku jsem zastrčil do USB vstupu TV. Vyjela hláška, že to nalezlo novou verzi FW, zda chci aktualizovat. Zvolím Pokračovat, naskočí ukazatel v procentech. Nenajede však ani 1% a vyskočí hláška, že soubor je poškozen a aktualizace nemůže pokračovat. Zkoušel jsem další 3 flasky, zkoušel jsem je formátovat (FA32), daný soubor jsem stáhnul několikrát. Výsledek vždy stejný.
Na anglických fórech jsem našel pár těchto dotazů, tedy nejsem sám... Nikde však není odpověď. Poradí někdo, prosím?
Díky, *F*
skvorfi
Kolemjdoucí