LG 50PN6500 firmware

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pepca71 4. 10. 2013 11:13

Mám dotaz ohledně firmware,
na stránkách http://www.lg.com/cz/podpora-vyrobek/lg-50PN6500#
byl koncem srpna ke stažení firmware Software_File(Version_03.24.12).zip
který jsem v pořádku nainstaloval.
Nyní jsou nově k dispozici ke stažení dva firmware
Software_File(Version_03.03.00).zip
a
Software_File(Version_03[1].03.00).zip

dle poměrně nejasného značení by mě to připadalo, že tento firmware je starší než ten co jsem nainstaloval, ale pak mi nejde do hlavy že by tento starý firmware dali k dispozici nyní jako nejnovější....

Tak si tak říkám jestli jsou tak tupí oni nebo jestli to nechápu já :oops: Napsal jsem proto dotaz na jejich technickou podporu a dostal jsem velmi nejasnou odpověd, ze které jsem se vůbec nedozvěděl který firmware je ten nejnovější. Bylo tam napsáno jen, že se omlouvají a že se jim na web zatoulala starší veze firmware. Ale aby napsali která verze je nová to ne :-\ a nebo aby udělali jasnou posloupnost co je nový a co ne..... :twisted: tak mi to přijde jako jasný matení zákazníka :!: :!:

Prosím o radu (kdo má tuto televizi) jestli nevíte, který firmware dle toho jejich úžasnýcho značení je tedy nový :hm ..... díky
pepca71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Operator237 4. 10. 2013 11:43

ahoj, ten FW není vubec pro TV 50PN6500 .všimni si velikosti puvodní 50MB a 572MB .to je trochu vetší rozdil. a k čemu potřebuješ FW? televize ti nejde nebo co?
Operator237
Junior

Odeslat příspěvekod pepca71 4. 10. 2013 22:40

stačí se podívat pořádně (rozkliknout) a skutečně ten firmware je pro telefizi 50PN6500-ZB kterou mám... jinak televize mi samozřejmě jede, ale chtěl jsem jenom vědět, který firmware je novější, nic víc nic míň... :-) a to se asi nedozvím ^^
pepca71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Operator237 5. 10. 2013 07:48

o.k tak si ho stahni ten FW a uvidíš že ti ho TV nezebere. vyskoušeno tak že smula. dali tam FW ale pro jinou TV.
Operator237
Junior

Odeslat příspěvekod pepca71 5. 10. 2013 21:31

samozřejmě jsem zkusil a nepobral to, proto jsem jim na tu podporu psal... spíš se divím co je to za experty..... a když jsem je na to upozornil, že to neztáhli, ale nechali to tam a dokonce přidali další.... :tleskani no nic musí mi stačit, že mám verzi 03.24.12 a že je to asi ta nejnovější verze pro tuto televizi.
pepca71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepca71 11. 10. 2013 21:40

Tak dnes jsem se koukal na stránku update a zjistil jsem , že ty dvě verze co jsem psal v prvním příspěvku smazali (asi se konečně probrali) a dali tam novou verzi 04.00.04. Nicméně ani tuto verzi mi TV nenačte (dělám vše dle návodu) , takže zůstávám u verze 03.24.12.
Dělaj v tom normálně hokej, ani nenapíšou změny čeho se firmware týká a navíc firmware nefunguje na televizi, která je tam napsaná jako podporovaná. Takhle si fakt support nepředstavuju. :=(
pepca71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepca71 31. 10. 2013 06:12

Takže po delší době byl vydán nový firmware 03.30.12 který jde norálně nainstalovat (zaplaťpánbu) a zbylé firmware záhadně zmizely ze stránek LG. Takže vše O.K. a zde prosím lock...
pepca71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Operator237 31. 10. 2013 10:06

aha a předtim ti TV nejela? nebo jsi uspokojen že tam mas jiny čislo FW?
Operator237
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 31. 10. 2013 18:53

pepca71 u nás se „LOCKují“ jen vlákna, která nějak porušují pravidla. U tohoto není důvod. Může se najít uživatel mající podobný problém, přičemž tedy nemusí zakládat zcela nové vlákno, ale bude pokračovat zde :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod merstav 5. 8. 2017 18:59

Dobrý den,
LG 50NP6500 se mi už třetí den po nějaké době cca15min vypne a nejde zapnout ovladačem ale opět po cca5min sama naskočí a tak pořád dokola...Dnes jsem zkusil nahrát nový firmware ale při 98% se televize vypla a nejde vubec zapnout.
PORADÍ NĚKDO :-(?
merstav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VashCZ 6. 8. 2017 06:56

To vůbec firmwarem nebude.

Já se v tom moc nevyznám, ale bude to něco jako studenej spoj nebo obecně zdroj.
Opravdu se vypne úplně? Ne že jen zčerná obraz?
Mimochodem... ona šla a už nejde ale vůbec zapnout? A vypla se při nahrávání firmwaru? mmm

Každopádně to musíš zanýst někam do servisu.
VashCZ
Junior