Pouze nejlepší obraz 55´´ do 70 000

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hexxisek 26. 10. 2013 15:15

VT60 není poslední model, za rok bude nová modelová řada :)
btw Samsung chystá taky řadu G u plazem.
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 10. 2013 15:24

jo tak, no tím líp - jsem měl za to, že už letos zastavují vejvoj plazem :-)
A7R4 + 20/40/135 art + 28-75 tamron.
Fuck8r
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pandero 26. 10. 2013 15:41

Nezlobte se na me, ale vy, kdo doporucujete 905 od Sony, tak ji doporucujete podle nejakych testu, podle toho, ze je draha tak by mela byt i dobra nebo proc? Protoze ja jsem tu televizi videl nekolikrat, snazil se ji nastavit jak to slo, ale ten obraz mi v porovnani s konkurenci neprisel proste dobrej... Nadech do zelena, slivani ploch, rozostrene kontury. V HD to bylo lepsi, jako vsude, ale SD fakt mizerny v tyhle cenovy kategorii.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod starší 26. 10. 2013 15:55

hexxisek píše:VT60 není poslední model, za rok bude nová modelová řada :)

- odvážne tvrdenie, ale bodaj by si mal pravdu ...
starší
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hexxisek 26. 10. 2013 16:21

Robert Zohn z Value electr. To více méně potvrdil na jednom zahraničním fóru. Na CES 2014 by měla byt představena nova série. Myslím si ale ze budou jen 2 série, a to nějaká levna a referencni.
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stormborec 26. 10. 2013 19:50

LCD v některých směrech nikdy nepřekoná CRT. Dát 70tis. za takovou technologii ...
Prostě se čeká na OLED a do té doby pokud to někdo myslí vážně, tak musí uvažovat o plazmě a pokud mu to bliká, tak v současnosti nemá nic na výběr
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 27. 10. 2013 20:54

Pandero píše:Nezlobte se na me, ale vy, kdo doporucujete 905 od Sony, tak ji doporucujete podle nejakych testu, podle toho, ze je draha tak by mela byt i dobra nebo proc? Protoze ja jsem tu televizi videl nekolikrat, snazil se ji nastavit jak to slo, ale ten obraz mi v porovnani s konkurenci neprisel proste dobrej... Nadech do zelena, slivani ploch, rozostrene kontury. V HD to bylo lepsi, jako vsude, ale SD fakt mizerny v tyhle cenovy kategorii.

905 se dá nastavit. Ovšem z mého pohledu byla lepší 850tka. Tedy obrazově. Nicméně Sony 905 je určitě výborná obrazová volba.

VT60 je jistě super televize. Ovšem člověk vnímající blikání obrazu u plazmové technologie si ji neužije. Takže kdo má zájem o plazmu ... s chutí do ní. Kdo ne - musí koukat na LCD.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 27. 10. 2013 23:13

tapdancer píše:Klidně není problém dát za TV 70 000,- ale až podle toho bude ukazovat, jak říkám, zatím ukazují jako můj 4 roky starý LCD Samsung. A to mě štve nejvíc! :(

Myslim, ze nejaky vyznamny krok vpred u LCD, resp plazma zobrazovacov za posledne 3-4 roky nenastal. Len povacsine"zlacnili" ich vyrobu na ukor kvalitu obrazu a napchali ich polofungujucimi SMART blbostami.(zmojho pohladu vynimajuc jedine USB media player, DLNA)
Ked si zoberies, obrazove referencne plazmy boli od Pioneeru s KURO technologiou...kolko je tomu rokov?... 5-6 ? ..
Npr: velmi kvalitne LCd zobrazovatko bolo sony Z5500
http://www.flatpanelshd.com/review.php? ... 1265284011

Osobne pre mna (v tejto dobe) cim je jedna znacka odlisna u LCD segmentu, je Ambilight. Niekto mavne rukou.Napriklad mne sa tato "ficura" velmi paci...
bylinnycaj
Mírně pokročilý

Předchozí stránka