Výber 50" LED - plasmy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrej30 6. 11. 2013 08:47

Poprosím Vás aj ja pri výbere TV. Moje požiadavky veľkosť uhlopriečky 50”. Doteraz som len čítal všetky možné fóra, vrátane tohto a čím viac čítam tým viac neviem čo kúpiť.

Na TV budem pozerať satelitnú TV + filmy z HDD. 3D vôbec neriešim, ale ako pozerám už je to pomaly štandard. Po čítaní for som sa odhodlal kúpiť 50LN575s, ale ten som musel vrátiť, lebo rýchle scény boli veľmi zlé, ako som písal v inej téme. Keď som LG vrátil, tak som hovoril, že už nechcem LEDkový a pôjdem radšej do plazmy. Lenže u nás doma TV ide 10 hodín denne. Žene jedna materská končí a druhá zachvílu začne. Tak TV ide skoro celý deň, ráno pozerá malá poobede a večer my. Potom ma napadlo, že spotreba 50” plazmy, a tiež vypaľovanie plazmy, keď sa TV pozerá skoro celý deň, asi nebude nezanedbateľná. Na nete som čítal, že vypalovanie dochádza už pri 1000 – 2000 hodinách. Čo u nás by bolo do roka.Preto som zase asi plazmu zavrhol a som na začiatku pri LEDke.

Preto Vás poprosím o nejaké typy, či plasma, LED. Z prvého výberu som poučený a mám už nejaké testovacie HD video a bez odskúšania hlavne rýchlych scén na predajni určite TV nekúpim. Raz stačilo bez odskúšania. Cenovo +/- 800€. Ďakujem
Naposledy upravil MgX dne 6. 11. 2013 21:58, celkově upraveno 1
Důvod: Doplněny odstavce - mezery. Přehlednost.
ondrej30
Kolemjdoucí