funkce MOJE PROGRAMY u TV samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod palmexman 17. 11. 2013 18:06

jsem nadsenej maximalne, aktualizace nova nebyla, udelam koncem tydne nejake obrazky a evaluaci
:)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 17. 11. 2013 19:23

Hlavně je tam zpoždění v čase, doporučování oblíbených pořadu doporučuje to co už běží a ukazuje to že to teprve budou vysílat...
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod patrias 17. 11. 2013 20:29

já mám kabelovku nejtv a mě to nefunguje, ani po zadání skutečného psč
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 17. 11. 2013 21:16

obnov si smart hub, vybrat můžeš i "CELÁ OBLAST" :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod froxic 18. 11. 2013 14:19

No konečně, to jim to trvalo. Nicméně ještě je to taková veřejné ALFA testování mi tak připadne.

- pokud vypnu automatické nastavení času a nastavím čas manuálně, tak čas u většiny pořadů sedí. Nicméně i tak se sem tam stane, že některá stanice vysílá úplně něco jiného.

-jsou mi doporučovány SD varianty programů, i když mám naladěné HD verze (CT1 HD, CT4 Sport HD apod). Takže maximálně zjistím co mě může zajímat, ale na kanál musím přepnout přes číselnou volbu - kliknutí na program pustí SD verzi - OMG!

- ani jednou se mi nestalo, že by mi to doporučilo například nějaký zahraniční kanál s dabingem jako napříkad sportovní Eurosport HD nebo dokumentární History HD. Souvisí to s nastavením PSČ? Pomohlo by v tomto případě nastavit "Celou oblast"?

- prozatím není možné doporučené programy ovlivňovat (to by možná vyřešilo problém výše, že bych si zatrhl programy, které mě zajímají)

- zobrazení časové osy je super, ale nepřišel jsem na to, jak tam přidat další programy (vypadá to, že to zatím není možné). Určitě by bylo fajn, mít možnost toto zobrazení přizpůsobit k oku svému a sestavit si vlastní "interaktivní TV program". GUIDE je totiž nepoužitelná, protože při každém vypnutí TV se vše vymaže a musím na každý program najet aby se mi zobrazil program. Projít potom všech 60 programů pro sestavení GUIDE je velmi zdlouhavé a nepohodlné.

Jinak obecně mluvím o satelitním Skylink CS, DVB-T nepoužívám vůbec
froxic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palmexman 19. 11. 2013 14:50

Je tu prosim nekdo komu to jede na UPC, aktualizoval jsem software na 40" F6400 a porad moje programy nefunguje,...pise nacitam ale nic.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 19. 11. 2013 15:42

aktualizuj kromě software i smart hub, respektive je potřeba ho obnovit a znova nastavit.
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod patrias 19. 11. 2013 19:11

tak já to obnovoval a stejně mi to nejede...provajdr je kabelovka nejtv
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 19. 11. 2013 19:24

palmexman jestli máš přístup i k pozemnímu digitálnímu vysílání (anténa DVB-T), zkus odpojit UPC, naladit tuner DVB-T a funkci odzkoušet.

Samozřejmě nezapomeň obnovit/aktualizovat Smart prostředí a znovu nastavit, jak se píše nade mnou.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jindrous01 19. 11. 2013 22:49

ted se v MOJE PROGRAMY žádné doporučení neobjevuje , Vám jo? třeba to upravují :-)

už to jde, chtělo to znova přenastavit, nevím ale proč to chtělo znovu přenastavovat, když včera to jelo, možná že na tom opravdu pracují pozorujete tam nějakou změnu ?
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod palmexman 20. 11. 2013 18:42

KLASICKOU TV antenu nemam jen upc... nize odpoved od upc vse jsem delal a neslo to ani obnova komplet smart. nejaka dalsi rada? jede to nekomu na upc?
......
Vážený pane XXX,

děkujeme Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti Samsung. Váš zájem o naše výrobky nás velmi těší, na Váš dotaz Vám rádi odpovíme.

V tomto případě postupujte následovně. Stiskněte na dálkovém ovladači Menu a zde vyberte Funkce Smart > Nastavení Moje programy > Nastavení Moje programy > Inst. Moje programy. V prvním kroku vyberte zdroj televizního signálu – Anténa, který označuje připojení televizního signálu kabelem přímo do TV. V druhém kroku vyberte typ televizního signálu: Kabel – kabelové vysílání, DVB-C. Následně zadejte vyše poštovní směrovací číslo (PSČ) ve tvaru s mezerou (např. 100 00). Pokud Vaše PSČ není nalezeno, potvrďte možnost Celá oblast a pokračujte stisknutím Enter. Máte úspěšně nastavenou službu Moje programy, která se spustí při každém startu Vašeho televizoru. Pokud byste chtěli panel Moje programy kdykoli zobrazit, stiskněte na dálkovém ovladači tlačítko SmartHub.

V případě, že chcete zrušit automatické zapínání panelu Moje programy při spuštění televizoru, jděte do Menu > Funkce Smart > Nastavení Moje programy >Auto start > Vypnout.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 20. 11. 2013 20:49

Tak tady jsem bohužel mimo hru - UPC nemám.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod palmexman 20. 11. 2013 21:08

je mi to divny... zkusim se optat na upc ale ty vedi prd podle me
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Odeslat příspěvekod palmexman 21. 11. 2013 15:45

Vážený pane xxx,

dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 20. 11. 2013, týkající se technického dotazu.

Bohužel o této aplikaci nemáme žádné informace a společnost Samsung při její tvorbě s námi nespolupracovala. Je možné, že aplikace funguje pouze pro vysílání DVB-T, nebo DVB-S. V tomto případě bude potřeba kontaktovat podporu výrobce aplikace.

Technická podpora Samsung: 800 726 786
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 21. 11. 2013 18:49

palmexman vezmi někde tu prutovou anténu. Pokud nebydlíš zcela mimo civilizaci, měl bys na ni NĚCO chytnout. Nebo si zapůjč aktivní pokojovku. Sice většina jich stojí za nic, ale na odzkoušení to stačí. Pak vyzkoušej, jestli Ti to jede.

Dotaz ke všem: máte někdo aktivní zkušenost s funkcí „Moje programy“ na Samsungu (nejlépe typu 6400) se signálem od UPC? Díky za odpověď.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka