funkce MOJE PROGRAMY u TV samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 26. 11. 2013 21:18

palmexman :D AHA ... takže klasická chyba mezi stoličkou a monitorem:-) V každém případě děkujeme za informaci. Přiznávám, že mě nenapadlo se ptát, jak jsi kabelovku naladil.

Důležitá je Tvá - alespoň momentální - spokojenost.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod palmexman 26. 11. 2013 22:09

Žel ne tak uplne opravdu jde dat kabel ale pak jeste hodne dalsich nastaveni a jedno z nich je opravdu upc...

I tak ale ma chyba ;)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Odeslat příspěvekod patrias 27. 11. 2013 14:08

nu..tak teď ještě aby se identifikoval problém u mě, ať jsem taky šťastny.....mě to nabízí pouze UPC (ten pro jistotu nemám) a PSČ mi tvrdohlavě odmítá jako neplatné
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 27. 11. 2013 19:51

At už přidají Novu HD a Primu FTV - to jsou programy které nejvíce sleduju a ty to vůbec nedoporučuje :-(
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod jito 27. 11. 2013 20:17

Není jednodušší podívat se co budou dávat,než se spoléhat na nějakou nespolehlivou aplikaci?
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod MgX 27. 11. 2013 20:47

patrias píše:nu..tak teď ještě aby se identifikoval problém u mě, ať jsem taky šťastny.....mě to nabízí pouze UPC (ten pro jistotu nemám) a PSČ mi tvrdohlavě odmítá jako neplatné

PSČ se zadává - bez nebo s mezerou ... nutno vyzkoušet. Nebo se tam dá střelit ta další varianta a ono Ti to něco nasype. Klidně zkus přímo své PSČ.

jito
ano, taky bych to úplně neřešil :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jindrous01 28. 11. 2013 14:54

jito píše:Není jednodušší podívat se co budou dávat,než se spoléhat na nějakou nespolehlivou aplikaci?

Toto je lepší až to bude 100% :-) Zatím je to prý ve fázi úprav a dodělávání.
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 28. 11. 2013 22:41

Již se ukazují i TV JOJ a Markíza, to dříve nebylo :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod palmexman 29. 11. 2013 21:07

Rodice si koupili f6400 ve 32'' bohuzel je teda tv o dost pomalejsi zejmena hbbtv...netusi nekdo cim to muze byt?
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 30. 11. 2013 00:36

palmexman teoreticky tam může být trochu jiný HW.

Aktualizovali software? Udělali obnovu do přepravního nastavení?

Dotaz - co je konkrétně pomalé na HbbTV? Funguje jim korektně iVysílání ČT, přes HbbTV?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod patrias 30. 11. 2013 07:35

MgX píše:PSČ se zadává - bez nebo s mezerou ... nutno vyzkoušet. Nebo se tam dá střelit ta další varianta a ono Ti to něco nasype. Klidně zkus přímo své PSČ.

Tak rada zadat PSČ bez mezery zabrala, bohužel pak mi to nabízí i tak pouze UPC a nebo volbu: váš poskytovatel není v seznamu. Takže pořád nefunkční. Je zajímavé, že když navolím příjem signálu přes set top box který nemám (používám CI modul) tak mi to nabídne komponent SKY LINK (ten taky nemám), který když zvolím tak programy už načte. Bohužel tohle řešení není funkční taky, protože když pak kliknu třebas na ČT v prostředí MOJE PROGRAMY tak se mi automaticky TV přepne na zdroj KOMPONENT a tím mi naskočí TV bez signálu, protože se TV přepne na zdroj KOMPONENT, který nemám. :-|
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 30. 11. 2013 12:13

patrias prosím Tě - napiš jaký přesně typ TV máš a jak chytáš televizní signál (co máš za poskytovatele a jestli využíváš interní tunery, nebo externí).

Díky
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod patrias 30. 11. 2013 13:37

MgX Jasné, mám Samsunga 46F6400. Poskytovatele mám NejTV kabelovku a signál chytám přes CI slot.....mám nejnovější firmware, internet připojení přes Lan, ...když kliknu na všechny oblasti tak mi to nabízí pouze UPC...Díky MgX za tvůj čas.
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 30. 11. 2013 15:43

Samozřejmě si musíme přiznat, že některé lokální kabelovky nemusejí se systémem korektně fungovat. Zde by to chtělo možná přímý dotaz na Samsung podporu, potažmo kabelového operátora. V tomto případě možná nejdříve na kabelového operátora.

Ladil jsi TV přes DVB-C? Nebo jsi využil „jen“ DVB-T? Výše popsal uživatel s nickem palmexman chybu, kterou udělal a způsobil tím nekompatibilitu.

Předpokládám tedy, že máš modul v CI slotu (jejich Conax, zřejmě od Technisatu) a v modulu kartu placené TV. Pak jsi tedy měl ladit v nabídce přes variantu DVB-C ... kabelovka. Samozřejmě ale neznám jak to celé mají udělané, tudíž ...

No a pokud to tak je - a celé Ti to nakonec nenabídne Tvého kabelového operátora, zkus prubnout tu variantu s UPC (zkus zadat Tvé PSČ, pokud jsi zkoušel JEN alternativu, která je obecně doporučována na netu). Uvidíš, zda se nabídka rozchodí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod palmexman 30. 11. 2013 21:49

MgX: udelal jsem jim update skrze usb na posledni soft. Pak jsem s tim nic nedelal. Jen instal hbbtv a naladil...

Podle me vubec po zmacknuti cervneho je vse pomalejsi.
Nasi majo CA modul a asi 150 kanalu od upc vsechno slape v pohode...i moje programy.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka