funkce MOJE PROGRAMY u TV samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jindrous01 15. 11. 2013 10:48

Vyšel nový FW, a již je tam nová funkce ve SMART HUB - jmenuje se to MOJE PROGRAMY na základě oblíbenosti to ukazuje doporučené pořady, které budou v brzké době vysílat

Při zadávání PSČ je potřeba dát bud 110 00 pro výběr Skylink nebo 152 00 pro výběr DVB-T :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 11. 2013 20:09

Díky! :-)

Zkus se mrknout. Měla by tam být i volba „Celá oblast“ na kterou když klikneš, dostaneš nabídku poskytovatele. Stejně tak, když zadáš správně číslo PSČ svého domova. Je nutné zachovat formát - tedy 123 45 (XXX mezera XX). Pak se objeví poskytovatel - např. Skylink.

Nebo to přijde až po aktualizaci firmwaru?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 15. 11. 2013 21:34

nevím proč ale nedoporučuje mi to zatím Novu, prosím jak jí tam zařadit? Díky

ještě 152 00 je DVB-T 110 00 je Skylink
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 11. 2013 21:53

To netuším.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 15. 11. 2013 22:03

zkus to prosím vyzkoušet, nebo tobě to programy na Nově doporučuje?
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 11. 2013 23:00

Zcela nezávazně (TV není moje, něco s ní řeším známému) - nedoporučuje to Novu. Nevím proč, ale také tam není.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 15. 11. 2013 23:16

Novu cinemu to doporučuje - zajimavý ..
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 11. 2013 23:19

Ano - ta tam je. Zřejmě funkce jest ještě ve vývojovém procesu - ladí se.

Hele - jak Ti jede plynulost pohybů? Když je „MOTION“ na STANDARD? Nevidíš tam drobné zadrhnutí a nepřesnosti při překrývání pohybujících se objektů?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 16. 11. 2013 00:22

vyzkouším, pak napíšu a ještě chybí finkce FILMY a SERIÁLY -to asi bude ještě doplněno do konce roku, celkem tam má být 5 položek ve SMART HUBU základní byli ty 3 a ted je nová ta čtvrtá...
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 16. 11. 2013 00:25

OK - díky.

Ano SMART HUB se pro ČR dodělává. Uvidíme, jak to půjde dál.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 16. 11. 2013 12:57

"Hele - jak Ti jede plynulost pohybů? Když je „MOTION“ na STANDARD? Nevidíš tam drobné zadrhnutí a nepřesnosti při překrývání pohybujících se objektů?"

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

trošku jo, jak máš přesně nastavený obraz, když se ti líbí nejvíce?

Zkusím to nastavit dle tebe :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 16. 11. 2013 13:58

Nemám žádné nastavení. Jak jsem psal - TV není moje. Nastaveno to má jiný uživatel a podle mě špatně ... hodně barev a jasu/kontrastu/podsvícení. Já bych to dal jinak. TV momentálně již nemám u sebe.

Osobně bych nejdříve vybral profil, který mně vyhovuje. Hodně náročných zvolí FILM. Zde se však části bude zdát obraz JAKOBY za oparem a možná trochu více do zeleno-červena. Je to přiblížení se k nějaké normě.

Já bych zkusil dát nejdříve naplno podsvícení a při něm opatrně reguloval jas a kontrast. Následně snížil podsvícení (nezapomeň při experimentování VYPNOUT automatickou regulaci jasu v EKO, dynamické režimy kontrastu, podsvícení a třeba i snížení šumu a MPEG artefaktů - zapneš po nastavení). Až budeš hotov s tímto řeš barevnost. Nejdříve sytost. Nezapomeň, že každý pořad vypadá jinak. Ideálem je si vytvořit tři/čtyři profily pro různé kategorie. SD/SD starý film/HD/BD HD atp.

Každý to dělá trochu jinak a trochu se to může lišit i TV od TV. Záleží na každém. Nejnáročnější si TV nechá kalibrovat. Bohužel hodně lidí zjistí, že jim regulérní kalibrovaný obraz plně nevyhovuje a následně ho degradují úpravami.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 17. 11. 2013 14:17

Zadne programy mi to nenabizi...kde je chyba?
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 17. 11. 2013 15:39

měl bys mít nejnovější firmware

musíš si znovu obnovit SMART HUB - pak ho znova nastavit.

Akortá mi přijde kromě toho že tam zatím není Nova že jsou i doporučovány pořady, které již běží a ve funkci MOJE PROGRAMY teprve budou, takže je tam docela dosr velký zpoždění u nějakého programu i hodina...

Další věc je ta, že by to chtělo přímo vybrat stanice, ze kterých doporučovat chci a přímo volba pořadů které chci hodnostit, zatím nedomyšleno nebo spíše asi nedoděláno a budou to upravovat, každopádně jim zavolám na Samsung, doufám že to ale nevezme jedna z těch operáterek, co nemluví dobře česky a většinou problém svádí všemi směry a ne na Samsung...
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 11. 2013 17:02

palmexman píše:Zadne programy mi to nenabizi...kde je chyba?

Neřeš podružné záležitosti a vyjádři se k výběru TV :-)

Co obraz? Co zvuk? Co uživatelské prostředí? Vše OK? Zapojeno, firmware aktualizován? Po aktualizaci jsi měl - raději - znovu zvolit novou instalaci.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků