funkce MOJE PROGRAMY u TV samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jindrous01 22. 5. 2014 23:39

Zdravím, už se Vám ukazuje v MOJE PROGRAMY NOVA I PRIMA? díky za info.
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 23. 5. 2014 06:37

Jj, ukazuje, už cca 2 FW zpátky. Pro UPC teda, nevím jak pro ostatní možnosti příjmu.
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 23. 5. 2014 14:24

Reakce Samsungu:

děkujeme Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti Samsung.

Váš dotaz jsem odeslal ke konzultaci a obdržel jsem zpět tuto informaci.

Tato časová neshoda se objevila u několika zákazníků a v tuto chvíli
intenzivně pracuje vývojový tým na jejím odstranění. Některá data, která jsou
serverem generována mají chybný čas. V tuto chvíli se chyba jeví, jako náhodná,
proto je těžké ji zreprodukovat a vysledovat pravidlo, proč se tak děje.

K nápravě dojde prostřednictvím aktualizace firmware.

Máte–li jakýkoliv další dotaz, neváhejte se na nás opět obrátit, případně využít služby naší bezplatné zákaznické infolinky 800 726 786.

Přeji hezký den,

****************************************************************************
No tak snad se něco bude dít. Jen mě udivuje, že ve včerejší jejich odpovědi to měla bých chyba mé IP adresy, ale dnes už mají hlášeno vícero výskytů.
Asi dlouho nic a za den hafo stížností, tak tomu v podstatě rozumím. :-D Takže ano, dělaj z lidí blbce.
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 23. 5. 2014 17:29

To je - bohužel - všude. Že se lidé z podpory tváří, jak je vše OK, ale my dobře víme, že není. Je třeba se nevzdat.

Co se týká jinojazyčně mluvících lidí na technické podpoře/technických podporách pro výrobky zakoupené koncovými uživateli, vyjádřil jsem svoji kritiku. Nejde o moji nepřizpůsobivost, nebo nějaké národností tlaky. Prostě jen mám pocit, že když BFU tápe a chce poradit a někdo mu začne radit v technických věcech a ještě nedokonalou/žádnou češtinou, může nastat problém.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 23. 5. 2014 17:43

Dám jim teď čas, tak měsíc, a pak zaurguju. Aktuálně je prudit dennodenně by asi nedávalo smysl.

Co se týče zmínených Slováků, nejde mi o to, odkud byl, ale že to byl neochotný arogantní debil. Podle mejch zkušenosstí třeba Microsoft má na hotline Ukrajince nebo Rusy, ale ti jsou ochotní a snaží se. Prostě se s nima dá rozumně domluvit.
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 23. 5. 2014 17:48

Já bohužel narazil na ochotnou Ukrajinku, jenže neuměla pořádně česky (a měl jsem pocit, že ani rusky). No a když si znamenala mé jméno, tak ho napsala úplně špatně a to jsem jí to popisoval, hláskoval, vysvětloval. No - bohužel.

Dej jim ten měsíc čas... když psali o novém firmwaru. Možná teď nějaký přijde, ale to nebude zřejmě ještě zapracováno. Já mám trochu pocit, že by měli pozměnit COSI v aplikaci HbbTV. Že tam něco „ujíždí“, ale...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 23. 5. 2014 17:56

Taky mám dojem, že chybka bude v HbbTV for Czech a ne FW. U té apky je uvedem přímo email. Tak zkusím něco vyplodit (u pána bratra nechám přeložit) a pošlu to i touto cestou. A pak děj se vůle programátorova :-D
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 23. 5. 2014 18:01

Super nápad :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 24. 5. 2014 10:03

MMAREKmmarek píše:Po updatu nejdou přehrávat videa s titulkama...Link je nedokáže načíst. Může to někdo potvrdit? 8-S


Jaká videa přesně nejdou s titulkama? Používám Serviio a co z něj šlo s titulkama předtím, jde i ve verzi 1120.0.
Občas nedokáže zobrazit titulky uložené v MKV, ale jen u některých souborů. Pak stačí si titulky extrahovat z MKV do samostatného SRT souboru a vše v poho. Ale to netuším jestli je Serviiem anebo chybou FW.
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod MMAREKmmarek 24. 5. 2014 15:53

Titulky už jdou. Druhý den co jsem to napsal, Link vydal aktualizaci a chybu opravil ;-)
Samsung UE40F6800
MMAREKmmarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jindrous01 24. 5. 2014 19:53

VBooxxoo píše:Jj, ukazuje, už cca 2 FW zpátky. Pro UPC teda, nevím jak pro ostatní možnosti příjmu.



Mě to v MOJE PROGRAMY u Skylinku klasickou Primu FTV ani Novu HD bohužel neukazuje, komu to ještě ukazuje? Díky
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 27. 5. 2014 12:50

Další díl snahy o řešení problému, tentokrát zaslaný na adresu TVAppVOC@samsung.com uvedenou přímo u aplikace HbbTV. Sepsáno mou bídnou angličtinou, ale snad to pochopí :-D

Dears,
I have problem with application HbbTV for Czech on my TV Samsung UE46F6740 (but by internet forums I´m not alone).

I instaled app HbbTV for Czech. If I enable "Data service" in menu, then all programs at tab "My programs" change time with diference 2 hours (summer time, in winter time 1 hour). Best view for this is at "Time line" (see attached pictures). But if I disable Data service in menu and restart TV, all programs have time right, until I enable this feature again (situation with time different is back).
Please help, Samsung support in Czech Republic can´t help us.

Configuration:
firmware 1120.0 (the same at previous FW)
HbbTV for czech version 0.099
Time zone Central Europe (UTC +1:00, Prague), currentlly summer time +2:00

Doufám že odpoví.
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 30. 5. 2014 23:04

Taky Vám to neukazuje v MOJE PROGRAMY při výběru poskytovatele Skylink a DTT Primu a NOVU? Jak nastavím poskytovatele UPC kde to ´dajně ukazuje NOVU i PRIMU ? Děkuji
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 31. 5. 2014 09:51

Ne údajně, to je fakt. Jak Nova, tak Prima se mi prostě ukazují.
Nastavuje se to při inicializaci TV nebo pro změnu v Menu-SmartFunkce-Nastavení Moje programy.
Ale nastavovat to na jiného poskytovatele, než od koho máte signál, mi přijde jako nesmysl. Bůh ví co to udělá.
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 1. 6. 2014 23:00

Tak jsem volal na Samsung a prý skutečnost že se u skylink neukazuje v MOJE PROGRAMY NOVA A PRIMA - za to může poskytovatel - tedy Skylink - máme jim to prý oznámit, aby s tím něco udělay.. Otázka ale je, jak jim to napsat :-))) Má někdo nápad?
Jindrous01
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků