funkce MOJE PROGRAMY u TV samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 2. 6. 2014 18:32

Jindrous01 zkus pár písmen dát do slov, slova do věty, věty do emailu a pak tradáááá skrz internet směr Skylink :hm

Vážení, po výsledku zkoumání a také na základě dotazu položeného na technickou podporu společnosti Samsung, si dovoluji vás oslovit s dotazem.
Proč při využití programů z nabídky Skylink nefunguje, v rámci vlastností televizorů Samsung, funkce s názvem „Moje programy“ korektně? Tato nezobrazuje veškerou možnou nabídku programů - konkrétně momentálně chybí Nova a Prima.

Technická podpora Samsung vyřkla názor, že chyba je jednoznačně na straně poskytovatele televizního vysílání - tudíž vás.

Prosím o zodpovězení dotazu, popř. vyřešení výše uvedeného.


S pozdravem


Jindrous01, co nerad skládá písmena do slov, slova do vět, věty do emailů...

Doufám, že znáš funkci CTRL+C a CTRL+V a email na Skylink si vyhledáš na jejich webu sám :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 2. 6. 2014 21:08

odesláno, díky :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 2. 6. 2014 21:27

Nemáš zač. Hlavně, že jsi to alespoň odeslal :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 3. 6. 2014 09:17

Tak už napsali - co ted - je to jako začarovaný kruh...

Odpověď je:
Je mi líto, ale na tuto funkci Vašeho TV nemá Skylink žádný vliv.Od nás máte dekódovací kartu, přes kterou máte umožněno sledovat placenou a neplacenou službu.Ve Vašem případě vloženou do CAM modulu, který je i s kartou vložen do CI rozhraní Vaší TV.Na tuto funkci nemá karta,Cam modul žádný vliv.

Prosím o zaslání vyjádření Samsungu, že tento broblém ( funkce TV Moje programy) je chyba na straně Skylik a z jakého důvodu uvádějí toto tvrzení.

S pozdravem


Martin Tichavský
Oddělení zákaznického servisu

-- 3. 6. 2014 09:17 --

pro MgX - mimochodem u tebe je to OK? Díky.
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 3. 6. 2014 10:58

Jindrous01 nemám momentálně k dispozici TV od společnosti Samsung, tudíž nemohu sloužit. Přesto si pamatuji, že tam opravdu stanice chyběly. Ale aktuální stav neznám, nemám možnost ověřit.

Přepošli tedy onu odpověď na podporu Samsungu s žádostí, aby se vyjádřili technici, tak abys mohl věc opět předat poskytovateli televizního signálu.

Napsal bych něco v tom směru, že...

Dobrý den, na základě telefonického hovoru s technickou podporou společnosti Samsung ze dne XX.XX.XXXX (voláno bylo zhruba v 16:05hod) jsem obdržel informaci, která hovořila ve směru, že funkce „Moje programy“ na TV Samsung (při spojení s poskytovatelem signálu Skylink) nefunguje korektně a na vině je poskytovatel televizního vysílání. Z tohoto důvodu jsem dne XX.XX.XXXX poslal email na Skylink s prosbou o radu, vyjádření. Níže přeposílám naši vzájemnou komunikaci a žádám o oficiální stanovisko k problému, který nebyl zjištěn jen mnou. V rámci internetových diskuzí jsem zaznamenal obdobné problémy u vícero uživatelů.

Můj dotaz a následná odpověď od společnosti Skylink.
xxxxxzde nakopíruj komunikaci se SkylinkemXXX


Samozřejmě si to uprav do přijatelné podoby, a navíc si tam doplň skutečné údaje.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 3. 6. 2014 14:04

Mají volat a napojit se přes internet na mou TV, tak uvidíme...
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 3. 6. 2014 16:43

OK, dej pak určitě vědět.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 4. 6. 2014 10:07

VBooxxoo píše:Ne údajně, to je fakt. Jak Nova, tak Prima se mi prostě ukazují.
Nastavuje se to při inicializaci TV nebo pro změnu v Menu-SmartFunkce-Nastavení Moje programy.
Ale nastavovat to na jiného poskytovatele, než od koho máte signál, mi přijde jako nesmysl. Bůh ví co to udělá.



Můžeš sem prosím dát screen kde je vidět že ti vunkce MOJE Programy nabízí Primu a Novu?

Děkuji moc.
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod zorin 4. 6. 2014 10:17

Zdravim, jedu pres DVB-T a bohuzel ani NOVU ani PRIMU mi to neukazuje. Pamatuji si, ze chvili to tam bylo, ale ted uz se to neukazuje.
zorin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jindrous01 4. 6. 2014 12:08

Kontaktuj Samsung a budou to s tebou řešit, se mnou to taky řeší... kontakt na jejich bezplatnou linku je 800 726 786 , dej pak vědět.Díky
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 4. 6. 2014 15:24

Jindrous01 píše:
VBooxxoo píše:Ne údajně, to je fakt. Jak Nova, tak Prima se mi prostě ukazují.
Nastavuje se to při inicializaci TV nebo pro změnu v Menu-SmartFunkce-Nastavení Moje programy.
Ale nastavovat to na jiného poskytovatele, než od koho máte signál, mi přijde jako nesmysl. Bůh ví co to udělá.



Můžeš sem prosím dát screen kde je vidět že ti vunkce MOJE Programy nabízí Primu a Novu?

Děkuji moc.


Můžu. Mám tu obrázek co sem posílal do Samsungu kvůli posunu času. Časová osa, jasně je tam vidět 2x Nova, bývá tam i Prima. Obojí mi občas probublá i přímo na stránku Moje programy. Ale vzhledem k tomu, že většinou doma koukáme na ČT, tak to není moc často. Ale že si to ty, tak ti to vyfotím, až to tam bude :-D

Obrázek
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 4. 6. 2014 19:31

Díky :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 4. 6. 2014 21:27

dnešní Nova
Obrázek
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 5. 6. 2014 10:41

VBooxxoo píše:Další díl snahy o řešení problému, tentokrát zaslaný na adresu TVAppVOC@samsung.com uvedenou přímo u aplikace HbbTV. Sepsáno mou bídnou angličtinou, ale snad to pochopí :-D

Dears,
I have problem with application HbbTV for Czech on my TV Samsung UE46F6740 (but by internet forums I´m not alone).

I instaled app HbbTV for Czech. If I enable "Data service" in menu, then all programs at tab "My programs" change time with diference 2 hours (summer time, in winter time 1 hour). Best view for this is at "Time line" (see attached pictures). But if I disable Data service in menu and restart TV, all programs have time right, until I enable this feature again (situation with time different is back).
Please help, Samsung support in Czech Republic can´t help us.

Configuration:
firmware 1120.0 (the same at previous FW)
HbbTV for czech version 0.099
Time zone Central Europe (UTC +1:00, Prague), currentlly summer time +2:00

Doufám že odpoví.



Tak odpověděli. A tak nějak, jak sem čekal:

We are very sorry for your inconvenience.
We recommend you to remove and re-install the app at the Samsung Apps.
If your problem still persists, please let us know.

No tak sem jim napsal, že nepomohlo 2x reinstalovat TV přes tovární nastavení a 3x Smart hub. Tak sem zvědavej, co poraděj příště :-D
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 8. 6. 2014 19:11

Možná se blíská na lepší časy, dnes se v MOJE PROGRAMY již ukazuje Prima Family - sice Prima FTV HD to neukazuje ale proram je totožný... Uvidíme, třeba se v tom někdo štourá a půjde i Nova :-)
Jindrous01
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků