,,Skvělá,, plazma Panasonic tx-50st60e

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod HONZIK63 18. 12. 2013 20:58

Měl jsem ji 17 dní!! Včera začaly blednout barvy a dnes je po ní.Koupena v Alze 2.12. 2013.
Celá obrazovka zčernala a v zelených flecích na pozadí lze jen chabě vytušit torzo obrazu. Přitom zvuk jede. Takže ze slavné a všemi zde propagované plazmy Panasonic 50ST 60E s mizivou poruchovostí je šrot. CCa má naběháno 20 hodin. Vyplnil jsem formuláře na stránkách Panasonic servisu je vzdálen 10 km.
O dalším budu zde informovat. Paradoxně jsem odpůrcem nákupú přes internet .Toto byl můj druhý nákup v životě. První před osmi roky byl to foták FUJI ,třikráte v servisu a závada se neprojevila dodnes bez Fce a fotí fialově.
Tak jsem zvědav jak to dopadne tentokrát.
HONZIK63
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 18. 12. 2013 21:22

Představa, že u jiného zboží, jiného výrobce - v dnešní SPOTŘEBNÍ době nenarazíte na vadný kus, či na kus, který se porouchá, je mylná. Prostě je to - BOHUŽEL - běžné. Vím, že to naštve, já bych byl také navztekaný.

Musíte uvědomit, že do hry kazivosti může přispět špatné zacházení na straně prodejce, při přepravě atd. atd. Sám jsem zažil stav, kdy prodavač sám táhl po schodech 50" televizor a krabici nechal volně skákat po schodech. Myslel jsem, že se mi to zdá. Kdybych měl v té chvíli fungující mobil s fotoaparátem - nafotil jsem ho. Zřejmě se jednalo o TV určenou pro servisní zásah, ale stejně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod HONZIK63 18. 12. 2013 21:36

Ano.Toho všeho jsem si vědom, manipulace se vším existuje u všech výrobků.Samozřejmě kromě Vašeho extrémního případu se schody.
Nicméně tento Panasonic dva týdny fungoval a nebydlím v tektonické oblasti.
HONZIK63
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 18. 12. 2013 21:38

Nechtěl jsem naznačit, že výrobek nemůže selhat ač se s ním zacházelo v rukavičkách. Je to technika ...

Pak dejte vědět, v čem byl problém a jak vše dopadlo. Zajímá mě to.

Děkuji :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 18. 12. 2013 21:40

Panasonik? to si ještě někdo kupuje?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior

Odeslat příspěvekod Stiletos 18. 12. 2013 21:55

A proč by nekupoval maj dobrý Tv samozřejmě krom týhle Tv. :D
Stiletos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HONZIK63 18. 12. 2013 21:59

MgX: Ano, napíšu zde jak to dopadlo. Zatím mi automat po odeslání žádosti k záruční opravě popřál příjemný den a že se mi někdo ozve. Alza je samozřejmě z obliga -2dny od doručení po 14-ti denní lhůtě už nemusí nic řešit a pouze odkazuje na Panasonic servis.

-- 18. 12. 2013 21:03 --

Stiletos: Dobrý na co ? Zvuk jede,krapet drahý plochý černý ,lesklý reprák.
HONZIK63
Junior

Odeslat příspěvekod Stiletos 18. 12. 2013 22:10

Tak určitě natom nebude hůř než jiný začky,tatík má ET50 , IPS 200Hz a oproti jinejm značkám na tom byla v době koupě odost líp jak výbavou tak cenou a Panasonic plasmy se tu taky dost chválili jak obrazově tak i cena nebyla nějak hrozná.Jinak samozřejmě to Alza řešit musí když jim to tam dovezeš a ať se staraj.Platí snad záruka a toto ti doma neopraví.
Stiletos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 18. 12. 2013 22:13

HONZIK63 TV dovezla přepravní společnost?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod HONZIK63 18. 12. 2013 22:15

Ano dovezla.
HONZIK63
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 18. 12. 2013 22:20

Nevíte v jaké poloze ji měli v autě? Stála?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Stiletos 18. 12. 2013 22:21

To už je teď jedno je to tvrzení proti tvrzení,jestli stála nebo ležela. ;-]
Stiletos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HONZIK63 18. 12. 2013 22:23

Tak to nevím ,přebíral jsem ji u dveří bytu a to byla opřena o stěnu klasicky po délce a svisle.
HONZIK63
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 18. 12. 2013 22:26

Nejde mi o tvrzení, ale o postřeh. Bohužel řada přepravních společností kašle na značky, které jsou na balíku uvedeny ... a často si za ně zákazník i připlácí - tedy za způsob přepravy/manipulace atp.

No uvidíš, co řeknou. Nepříjemné to je vzhledem k svátkům, kdy se většina těší na pořady v TV. Chápu, že se najde někdo, který bude kritizovat programovou skladbu ... ale ono jde spíše o atmosféru, pohodu a občas puštěný film, pohádku, což k moderní atmosféře Vánoc patří.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod HONZIK63 18. 12. 2013 22:29

MgX: No jo to je právě ono.
HONZIK63
Junior

Další stránka