Led "32" max. 7000,-Kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 3. 2014 06:54

Prave kvoli tomu ze mozu dojst baterky resp. stat sa nieco ine s DO ma to ovladanie kazdy tv. Ci uz gombiky alebo senzory. Toho sa zas bat nemusis ze by to TV nemal. Len na prednom paneli to najdes len velmi vynimocne. U drvivej vacsiny tv niekde zozadu alebo niekde zboku po obvode. Takze to bude treba nahmatavat.
Vypinac natvrdo ale uz dnes na kazdom tv nenajdes. Teda gombik vypnutia najdes vsade, ale u niektorych to supluje vypinac na dialkovom, teda sa to vypne len do standby.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod anonyni 26. 3. 2014 10:26

V Globusu jsem takto dneska hmátnul a podařilo si mi tu TV vypnout:-D Bude třeba obejít znovu a detailně se podívat, zezadu to moc pohodlné nebude, vzhledem k tomu, že TV budou převážně používat rodiče, takže ideál vpředu a má tu podmínku, ať to neřeší jen ten DO. Já bych taky nechtěl TV, která jen řeší DO. Dostanu se k tomu pravděpodobně až další týden. Každopádně, když by byl konkrétní tip, díky za něj, pak by si našel obchod na Heuréce.
anonyni

Odeslat příspěvekod ferdoz 28. 3. 2014 12:05

Lacné LG majú tlačidlá na ručné ovládanie - mikrospínače- zo spodu predného panela vpravo dole. Obrázek
Vpredu majú popis tých tlačidiel.
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 28. 3. 2014 19:26

Zdravím, prosím o upřesnění modelu LG. Děkuji. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod megdesign 28. 3. 2014 20:43

@ferdoz ale to mi skor pride ako monitor, nie TV....
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stormborec 28. 3. 2014 21:47

Tuším že některý TV mají takhle vepředu dotykové ovládání - to je myslím lepší - ty tlačítka jsou hrozně nespolehlivý. Ale jinak bych z toho nedělal nějakou obsesi - já mám stejný baterky v ovladači skoro 4 roky a pořád funkuje OK. Hlavně si nemyslím, že je snazší stát půl metru od televize a snažit se tam něco nacvakat pomocí těch pár sotva označených tlačítek co tam bývají ... Na tvým místě bych se na to vys... a ovládání na TV bych neřešil - tohle mohlo být zajímavý téma naposled tak v době Rubínů Tesla
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonyni 28. 3. 2014 21:48

Koukal jsem na web, že by LG 32LN540B?

http://led-televize.heureka.cz/lg-32ln540b/galerie/

Na to ovládání bych se mrknul, skouknu asi Datart.

Jasan, i dotykové ovládání by bylo fajn, minimálně, aby bylo vypnutí natvrdo, ne pouze pohotovstní režim přes DO. Kámoška, má Samsung UE32D4003 a má to ovládání to dotykové, dneska jsem na to koukal a to bych bral. U toho Samsungu UE32F4000 jsem se díval v obchodě, ve dvou a nikde jsem to na té liště neviděl.

http://led-televize.heureka.cz/samsung- ... 0/galerie/
anonyni

Odeslat příspěvekod Rafin 28. 3. 2014 22:05

Osobně si myslím,že je mnohem logičtější koupit baterky do zásoby, než vybírat TV hlavně podle ovládání na TV:-).
A co se týče hlavního vypínače, to bych spíš vyřešil zapojením tv do prodlužky,která má vypínač proudu.A to má výhodu i tu,že se ti pak případně hlavní čudlík na tv nepokazí,což se mi zrovna u LG stalo,i když u staré CRT tv.
Rafin
Junior

Odeslat příspěvekod megdesign 28. 3. 2014 23:05

@pm81

Kedy prosim ta pochopis, ze UE32D4003 je rok vyroby 2010/2011 (vtedy boli tlacidla na TV standard) a UE32F4000 je rok 2013 (kde niesu standard tlacidla na TV)

Na UE32F4000 je LEN joystick na zadnej strane TV /vlavo dole na obrazku/

http://eurounivermag.p.fl2.fo.ru/image/ ... af9f2a.jpg

Edited:

Pokial viem, z roku 2012/13 maju Samsungy taketo "Slide" ovladanie..... ale tych 7000 KC si daj tak x5 ;-]

http://www.vidafine.com/blog/wp-content ... ontrol.jpg
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ferdoz 31. 3. 2014 15:32

pm81: Je to LG 29LN450B
http://www.mall.sk/led-televizory-znacky/lg-29ln450b
Túto som kúpil ako spálňový TV, moje potreby splňuje. Po troche lavírovania má použiteľný obraz, no nie veľmi na šport - konkrétne hokej. A z MKV neprehrá zvuk DTS, obraz ide bez zvuku s upozornením na nepodporovaný zvukový kodek.
megdesign: áno, LG vyrába aj niektoré PC monitory v tomto designe
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 31. 3. 2014 17:59

Děkuji, koukal jsem, 74 cm úhlopříčka. K tomu smíření, že vpředu nemají ovládání. NE, NESMÍŘÍM, protože...všechny TV to tak nemají, např. SENCOR, ten jsem ještě neprozkoumal detailně, na to LG se taky podívám. Berte to tak, že to co vyhovuje např. 80% obyvatelstva, nemusí vyhovovat těm 20%. :-) Život ještě není na DO. ;-) Dobrých rad si vážím. Budou-li další přímé nabídky na moje požadavky, sem s nimi. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod ferdoz 17. 4. 2014 07:54

Už je to asi neaktuálne, ale pozeral som sa doma a LG 29LN450B má ovládanie dotykovými senzormi na prednom paneli vpavo dole, moja staršia plazma LG má mikrospínače na spodnej hrane rámu. Preto ten omyl.
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 4. 2014 18:31

ferdoz: Děkuji. Aktuální to stále je, sbírám informace, koupě se odsunuje kvůli financí, jelikož je třeba řešit něco jiného, takže TV počká. Každopádně veškeré přínosné info vítám a tato pro mě přínosná je, takže díky za informaci.
anonyni

Předchozí stránka