TV sa sám zapína

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod megdesign 29. 3. 2014 12:39

@ekkar ako sorry, ale clovek sa pytal na zapinanie TV po 15 min... toto nema doriesene a jeho trapi, ze bude musiet ladit znova 15 DVB-T kanalov a potom ich znova triedit?

PS: Citat viem. Kazdy mu radi reflash, pripadne reset do tovarnych, co doteraz tazatel neurobil ale riesi import/export kanalov.... :roll:
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 29. 3. 2014 14:57

Když dovolíte, jak se přidám. kimmi123 samozřejmě chápu, že si uděláš zálohu, to je v pořádku. Jen jsi zbytečně opisoval nějaká nastavení, přičemž jsem pouze chtěl vědět, co všechno jsi udělal (z mnou navrhovaného). Pokud máš obavu, tak se do aktualizace FW sám nepouštěj. Nechej vše na servis, opraváře, nebo alespoň zkušenějšího známého.

Philips má většinou dva resety - jedním sundáš jen své změny v obrazovém, zvukovém... nastavení (hlavně zresetuješ profily). Druhý, zásadnější, obnoví vše, tudíž budeš muset TV znovu instalovat, ladit. To jsi koneckonců psal.

Další věc. Dal jsem Ti, předpokládám, odkazy přímo na stránky výrobce, kde je FW. Ty jsi něco psal, že se tam nemůžeš dostat a stahuješ věci odjinud. Na to pozor! Důležité je vše stáhnout z oficiálních stránek. Vše ostatní může způsobit problémy.

//BTW: na jakékoliv obnovování čehokoliv si ale dej - v případě řešení problémů - pozor. Může se Ti jednoduše stát, že problém se objeví znovu. Netvrdím, že v případě obnovení kanálů... ale.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod BINY 29. 3. 2014 18:44

Ahoj, měl jsem stejnou zkušenost se Samsung řady 5. Samovolně se ve 2 ráno zapnula... vydávala divné zvuky ve vypnutém stavu, jako by zvuk spínače na světla... zavolal jsem si do autorizovaného servisu, přijel servisák, sepsal protokol a s tím jsem šel do prodejny a vraceli mě peníze :-) samo jsem hned koupil vyšší řadu a ještě mi zůstalo :-)
Stanoviště :-) - iPhone 5, Macbook RETINA, iPad AIR 4G, Samsung UE55F7000, Samsung FW-751, PS3, Airport Express
BINY
Junior

Odeslat příspěvekod ferdoz 31. 3. 2014 15:37

BINY: robil to aj môj samsung C4000, pokúšal sa updatovať firmware. Keď som na to prišiel, zakázal som niekde v menu automatický update. Odvtedy som to nepozoroval.
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod kimmi123 2. 4. 2014 18:46

Problém je vyriešení,nepomohol reset nastavenia obrazu a zvuku ale reset TV do továrenského nastavenia,no predtým som si skopíroval na USB naladenie kanálov,resetol TV,nahral s USB kanály a všetko je ok.
kimmi123
Kolemjdoucí

Předchozí stránka