CONTINENTAL EDISON LED46MS5

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pNxioO 25. 6. 2014 10:49

Dobry den, mohu mit tuto TV, jeden az 2 ks bych si nechal do rodiny, a dalsi preprodal pripadne. Mohu mit 10x novy kus a cena pro me bude asi 6-7000kc. Myslite si ze se vyplati? Muze mi to nejaky odbornik zhodnotit, vyhodnost koupe? pripadne abych stlacil cenu dolu.. Diky
pNxioO
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 25. 6. 2014 11:40

Myslím, že nebude moc lidí zde na fóru, kteří by měli přímou zkušenost se jmenovaným modelem. Tudíž zbývá využít případné informace na internetu. Otázkou taky zůstává případný servis - jeho dostupnost. Ne vždy se musí na první pohled dobrá koupě vyplatit. Tím ale nechci nikoho odradit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod pNxioO 25. 6. 2014 12:46

O servis mi samozrejme nejde, s tim jsem smiren, ja se v TV vuubec nevyznam, tak by me zajimalo napriklad alepson konkurencni srovnani typu:
za 10 000 mas tu samou uhlopricku,technologii zobrazovani, rozliseni, s 2 letou zarukou CR distribuci atd... To by pro me byl signal ze to za 6000 nebude dobra koupe a sel bych bud dolu nebo by me to nezajimalo.. JEdine na co tu tv potrebuju je, abych se koukal na poradnou uhlopricku z postele...TV by byla pripojena na ONKYO HTX a jela by vicemene jen jako rozsirena plocha pc, ale slouzila by hlavne na TV a filmy...
pNxioO
Junior

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 25. 6. 2014 14:58

tahle televize se prodávala ve francii. a pokud je možné považovat uživatelské recenze za vypovídající, pak je jich vcelku hodně tady:
http://www.cdiscount.com/high-tech/imag ... tml#rating

pokud nevládneš fráninou, použij google translate.

jedna recenze za všechny:
Chtěl jsem velkou obrazovku za rozumnou cenu, pak jsem narazil tuto televizi nejsem zklamaný! Design je krásný, rámeček v pořádku, skleněný podstavec je skvělý. Používám ji jako obrazovku pro PC hry, atd. .. vřele doporučuji, protože za cenu, to je velmi dobrá kvalita, co se týče obrazu, ten je skvělý, že jsem opravdu spokojený se svým nákupem!

nejvyšší kvalitu nečekej. záleží na tvých požadavcích. ale jestli toužíš skutečně po velké televizi, možná bych zvážil, jestli třeba nebude 50palcová plazma od panasoniku za 10500 lepší volbou.
http://www.mall.cz/plazmove-televize-uh ... e?v=556652
tedy za předpokladu, že by televize měla sloužit jako televize. jako pc desktop je lcd pochopitelně lepší volbou, ale tam už bych sáhl více do kapsy.

nechci tě odrazovat od nákupu, ale osobně si myslím, že ušetřené tři tisíce už není taková radost :)
mikulasandelcert
Junior