Hbb tv na Samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 14. 12. 2016 18:07

Není zač, když budeš něco potřebovat, klidně se ptej. Od toho je fórum.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 1. 2019 23:44

Zdravím pánové, s televizí NU8002 mám problém s HbbTV. Hádám, že majitelé Samsungů 2018 na tom budou všichni asi stejně.
1) Prima mi funguje jen v rozlišení 576. V 720 a 1080 po chvíli vypadne zvuk. Co jsem hledal na netu, nejsem jedinej. Zná někdo řešení?
2) Stream - tam se to pro jistotu seká komplet. I v nižších rozlišeních. Přitom net je v pohodě, můžu koukat na ČT v HD nebo na youtube ve 4K.

Někdo podobné zkušenosti?
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 8. 1. 2019 05:09

Co jsem četl někdev recenzi na heurece, tak to, že i primy nejde zvuk je zpusobeno tim, že TV nepodporuje DTS. Jestli to s tim souvisi netusim, každopádně diky za info o tomto problému ;)
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod peppies 8. 1. 2019 07:55

Sasakr píše:Zdravím pánové, s televizí NU8002 mám problém s HbbTV. Hádám, že majitelé Samsungů 2018 na tom budou všichni asi stejně.
1) Prima mi funguje jen v rozlišení 576. V 720 a 1080 po chvíli vypadne zvuk. Co jsem hledal na netu, nejsem jedinej. Zná někdo řešení?
2) Stream - tam se to pro jistotu seká komplet. I v nižších rozlišeních. Přitom net je v pohodě, můžu koukat na ČT v HD nebo na youtube ve 4K.

Někdo podobné zkušenosti?

K bodu jedna - testoval jsem to pro Primu, protože jsem jim to nahlásil, dělal videa a zkoušel různé variace. Chyba byla odhalena ( 128 kbps vs 256kbps stopa při rozlišení 1080p ) a vyskytuje se opravdu na televizích řady 2018 Samsung a dělá to jen na Primě. Ostatní HbbTV jsou v pořádku. Výsledek byl předán na Samsung na kterém by byla případná úprava firmware. Otázka je kdy to bude a jestli se do toho Samsungu bude chtít.
Panasonic 65FZ800 + Samsung HW-450 + Yamaha RX-V863 + Nvidia Shield TV + Tannoy Mercury M3 + S20 plus + Galaxy Watch Active 2+ Shanling M1
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 1. 2019 11:06

No co jsem ale vyčetl na netu, tak to dřív fungovalo. Tak ať to prostě jen patchnou zpátky a je to.

DTS nepodporuje? Mám za to, že to někdy na displeji receiveru vidím... někdy DD, někdy DTS, někdy symbol Dolby atd.

Jinak pokud to Samsung neopraví, pak bychom museli zatlačit na primu, aby umožnila výběr kvality zvuku. To snad nebude nic složitého.

-- 8. 1. 2019 11:08 --

Aha, peppies... tak to tvoje příspěvky jsem četl na Samsung fóru :-)
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Předchozí stránka