Samsung UE48H6200 - aka webcam + klavesnica + mys

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sumo-- 17. 11. 2014 20:13

Zdravim,

kupil som tuto TV - Samsung UE48H6200 - a checl by som dokupit este webcam (na skype) mysku a klavesnicu. Chcel by som sa s vami poradit, aby som nekupil nieco co nebude s TV pracovat

1. webcam - na TV pise ze tieto kamery su kompatibilne: Samsung Vg-stc4000/3000. Su ale celkom drahe. Existuje aj neaka lacnejsia varianta? alebo radsej kupit tuto a bude istotka ze vsetko funguje ako ma

2. viete poradit neaky vhodny set klavesnica/mys? pripadne aj jednotlivo. nic extra drahe, proste nieco co bude stacit na internet a chat

vdaka vopred za usmernenie ;)
sumo--
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod megdesign 18. 11. 2014 09:20

1. webcam - jedine original.

2. na to "super-rychle" surfovanie na TV ti bude postacovat DO...
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sumo-- 18. 11. 2014 10:14

.. ok, vdaka... tak kupim original kamerku

.. asi hlupa otazka... co je to "DO"?

PS:Trochu som pozeral net, tak asi je celkom jedno co sa kupi... (pokial to bude wireless cez usb), tak si najdem neaky set. Hadam to bude setko kompatibilne :P)
sumo--
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dockalacek 18. 11. 2014 10:20

DO = tipuji Dálkový Ovladač
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 18. 11. 2014 22:28

Klávesnice a myš Logitech, či Microsoft. Ze zkušenosti... mají nejvyšší bezproblémový chod na TV. Logitech vyrábí i klávesnici s touchpadem (namísto myši).

Všechno ale stejně musíš odzkoušet. Stát se může, že někde něco nepojede.

//tu webku bych vzal asi origo. Zkus pohledat po netu, občas bývá o pár stováků levnější.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod sumo-- 18. 11. 2014 22:54

... pozeral som po logitech veciach... tak som rad za info ze by mali byt kompatibilne... Urcite stat sa moze vselico, ale ak je predpoklad ze su OK s TV, tak skusim u nich ;)

..webcam som sa uz rozhodol... pojdem do original

vdaka za rady
sumo--
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod megdesign 19. 11. 2014 09:29

Ak neplanujes upravovat FW na telke /SamyGo/ a dohadzovat tam drivre na ine webkamery, tak ti pojde jedine original kamera od Samsungu.

DO = dialkove ovladanie. Skusal som pripajat aj ja wirelless keyboard a mys, ale je to tak pomale /myslim telka a surfovanie na nej/, ze to nema opodstatnenie. Telka nieje primarne urcena na net.... a na to, aby si si napisal prihlasovacie meno a heslo do skype, ti postaci dialkove...
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sumo-- 19. 11. 2014 13:46

neplanujem ziadne take upravy....

... hm.. dobre vediet teda... pozicam najprv neake WIFI vecicky a otestujem ci to ma vobec vyznam.
sumo--
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2014 19:39

MgX píše:Klávesnice a myš Logitech, či Microsoft. Ze zkušenosti... mají nejvyšší bezproblémový chod na TV. Logitech vyrábí i klávesnici s touchpadem (namísto myši).

Všechno ale stejně musíš odzkoušet. Stát se může, že někde něco nepojede.

//tu webku bych vzal asi origo. Zkus pohledat po netu, občas bývá o pár stováků levnější.

Microsoft vyrabi take klavesnici s touchpadem
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 20. 11. 2014 21:17

OK, je to možné, ale já mám zkušenost s Logitechem a jejich klávesnicí s touchpadem, navíc jsem viděl několik techniků, jak právě tuto využívají s televizory při různých činnostech.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2014 21:22

Ja mam take tu logitech, coz je dane tim, to, ze ji tolik lidi pouziva je dano tim, ze je na trhu asi tak o rok dele a kazdy kdo neco takoveho potreboval si poridil tu, protoze alternativa vpodstate nebyla.
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 20. 11. 2014 21:28

Doporučil jsem i věci od Microsoftu. Je na uživateli, co si vybere. Jen jsem se nezajímal o konkrétní věc. Popsal jsem tu, kterou znám. Znovu - je na uživateli, aby si ověřil aktuální nabídku obou (či ještě mnoha dalších) firem a vybral, co je mu nejbližší.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor