LED TV 50-55" do 15k PORADTE

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marty1864 11. 1. 2015 05:37

Dobry den.
Poprosim o radu, s vyberem vhodne televize, na znacce ani tak nezalezi je to vsechno az na vyjimky na podobne urovni, beru taky v potez aby se mi TV libila po designove strance, z toho duvodu jsem zavrhl 50-55" LG ty dve nozicky co vypadaji jako kozy pod spalky jsou skutecne humus....tv je sice perfektne stabilni ale kdo se ma tu uchylnost koukat ze.

Velikost muze byt 55" ale spokojim se i s 50kou, videl jsem je v alze ve showroomu vedle sebe a zas tak velky rozdil to neni, navic u te vetsi se bojim ze bude potreba vetsi vzdalenost a vzhledem stale "jen" FullHD a uhlopricce, muze byt obraz hrubsi zejmena to bude znat pres DVB-T u kanalu co jedou v SD.

Vybiram mezi temito tremi:
http://www.alza.cz/50-philips-50pfh4309-d2147625.htm
http://www.alza.cz/55-lg-55lb561v-d1532080.htm#recenze
http://www.alza.cz/55-thomson-55fz3234-d2170092.htm

Jde mi predevsim o kvalitu obrazu a hlavne pouzitem panelu vim ze v tehle tride a velikosti to nebude spicka ale chci rovnomerne podsviceni a ne desny clouding pri tmnavych scenach cerne nebo rychglych fotbalovych zapasech, viel jsem to u jedne 48 sony bravie a je to nepekne clovek ma pocit ze je sklo usmudlane.
Typ panelu je to asi jedno pocitam spise s IPS VA bude asi ve vyich tridach.

Posledni dotaz, zahledl jsem zde ze vyrobci si radi hraji s cisly a delaji z potencialnich kupcu imbecily, vsude uvadi 100Hz super, triiple,nega,smooth a dalsi voloviny ale pak se ukaze ze panel je na 50Hz a zbytek je dopocitany elektronikou takze rychlejsi sceny se mazou, vyrobci to nazyvaji rozne (50hz hw rychlost panelu z nich ale zakaznik nedostane)
Ted si nejsem jist ale k plynulemu pohybu tak aby pri rychlejsich scenach se nezacal obraz mazat a za objekty vytvaret smouhy ci v te rychlosti se ztracela ostrost objektu, k tomu postacuje 100Hz nebo az 200 ci 400 ktere vsak truni zas v jinych tridach
Nerikam ze jsem sportovni fanousek fotbal a hokej kde kamera lita pekelne rychle a kde to bude vice znat jesou mi ukradene ale obcas se ve filmech ci typicky v csi miami ci new york jichz jsem priznivcem, tyto sceny objevi.

Zkratka kvalitni panel s dobrymi barvami a kvalitnim pokud mozno rovnomernym popdsvicenim, drobny clouding ci mirne na okrajich prekousnu jen at to neni moc.

Nevim ale z techto tri me napada jen philips,

Abych nezapomel nazaver, umyslne beru TV bez smart, 3d a podobnych funkci ktere nevyuziji a nechci, proc za to priplacet 1-2tisice kdyz to nikdy nevyuziji ne?
Jako internet stahovani aplikaci a filmu a ppd k cemu mi to bude na net mam notebook a s aplikacemi si muzi hrat na founu ci ajpedu

EDIT:
Zde jsem nasel recenzi toho philipse ten bych bral asi nejvic
http://www.kagoo.com/TVs-Monitors-Proje ... H4309.html
V zaporech je samozrejme ze nema 3d,smart,wifi a podobne nesmysly ktere jsem jak sem psal zkratka nechci, tv je na koukani ne na blbinky a internet, to soudim ja a nastoleny trend smart web tv me nechava absolutne chladnym,

Dakle v zaporech zminuji tech 100hz ale to maji vsechny tri pak tam pisi 50hz a dole pod clankem nekdo uvadi 60 takze uz nevim vubec nic

S timhle pocitam tv jsem videl nazivo tedy podobny model se stejnou 100hz od philipse a pravda trosku to rozmazane bylo ale to mi opravdu nevadi neni to zadna tragedie a u mizernych divx s sd rozlisenim bitrate 1000kbps a rozlisenim 624x352 (typicky me obůibene CSI Xxxxxx) to vazne resit nebudu ty dily jsou z ulozto a share rapid a jeden miva mezi 300-400mb kvalitnejsi jsem tam nenasel.

Ceho se ale desim je maximalni jas, vetsinou citam tak 350cm/d ale tady je jen 250 bude to hodne zle?
Pri slunci na tv asi koukat nebudu respektive zatahnu zaluzie a potme mi to muze byct fuk stejne u tv vetsinou jas hodne stahuji aby to nebilo do oco
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2015 07:33

VA je aj v tych najlacnejsich modeloch, nie je to ziadna znamka luxusu. Vacsinou je to prave naopak.

S cloudingom ti tu nik neporadi, je to zial vec kusu na ktory narazis. Videl si Sony s cloudingom, ale iny kus toho isteho modelu uz moze byt kludne rovnomerny.

Co sa tyka realnych Hz to sa od vyrobcov nedozvies (okrem Sharpu), kazdopadne existuje max 200 Hz (viac nie). To je len v niektorych top modeloch. Z tych tv co mas vo vybere su vsetko 50 Hz TV.

3D a Smart nechces, problem je ze dnes uz obrazovo kvalitny tv bez toho nekupis a 100 Hz uz vobec nie. Takze tie drahsie tv nie su len o vybave ale aj obraze. Priplacas aj za kvalitu. Do 15000 100 Hz TV v 50" velmi nenajdes. Bud budes musiet upustit od tej poziadavky, priplatit, alebo spustit uhlopriecku na 48".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 11. 1. 2015 10:12

Zajimave koukam ze nejen panasonic a sony ochcavaji zakazniky a všude hlasaji 100hz a přitom jsou panely 50 jedinej sharp je snad ještě poctivej ale dlouho asi nebude nejak se jim v konkurenci ac jsou predni výrobce panelu všech rozmeru nedari a chteji tv opustit a znacku s nimi outsourcovat....nerad bych se mylil ale neudelali to i thomson zmineny ci Toshiba?
Jak mu radis vazne se nenajde schopny model do 15k ani ten sharp? me třeba bravia zatím vyhovuje a ten zmin clouding tam trochu mam ale nejak to neresim nehledamchyby v obraze kterých si lze všimnout jen soustredenym pohledem ale radeji se nechavamvtahnout do dejee
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2015 10:38

Podla toho co si kto predstavuje pod pojmom schopny TV. Pokial ale ma podmienku 100 Hz a 50" tak taky TV za ten rozpocet najde len velmi tazko.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty1864 11. 1. 2015 10:39

Dikec ryane a ty w za cenne informace tak kterou ted v uhlopricce 50"? tu 55" v stejne hladine do 15k rovnou poustim k vode tam se 100hz dockam mozna tak okolo 22k avic, myslis ryane ty sharpy kdyz teda vyrobce tolik neklame, kterej se ti jevi z tchto nejvic? muze to bejt i 17k to dam hlavne aby na tom byli hw lepe nez tihle.¨Ta znacka je u nas pomerne vzacna a inc jineho bnez tv se tu snad ani neprodava (sousede na tom mohou byt jnak)
Stale beru sharp jako symbol kvality a nezkazensti a proste neco lepsiho, proto se tak malo prodavaji nemaji masirky ve forme reklam a poutau super/hyper/maxi/trilimous/fastmotion/smooth crystal clear a podobne chujoviny, na tohle hloupe ovecky bohuzel slysi a voli radeji kšunty jako lg ci tamtung, panasonic a philips beru jako ty mene namachrovane sony neco metzi a dalsich zn je jako safranu thomson grundig (smad jej koupil spolu s beko turciú toshiba hitachi....tyhle znacky uz jsou asi outsourcing a z puvodnich kvalut zbyka jen znacka no

TADY je odkaz na ALZA.CZ
http://www.alza.cz/led-televize-s-uhlop ... &prod=2119 co se tyce tech SHARPů ted uz jen ktery z nich

EDIT qoute to ryan
No hele rajne 100hz podminkou snad ani neni, pokud to elektronika slusne dotahne na 100hz jako u panasonicu s "100hz BLB" ci obdob u philipsu sony a dalsich (Sam a Lg vyrazuji korejce nechci, nelibi se mi jak designove tak filozovii ovladani)

Vis ono se to ma tak ja mel nevim proc za to ze absolutne plynuly obraz beze smouch a duchu je od 100Hz vyse, ted vim ze to jiz pravda neni jen je to mene zretelne...dle toho co jsem pochytil u te EN recenze na webu viz. prvni prispevek by to muselo mit 2000hz a to je zatim asi u LCD at uz maji LED ci zarivkove (promin ten vyraz nevim jak to nazvat) podsviceni nehrozi

-----------------------------------------------------

Tenhle SHARP ma 300Hz ActionMotion http://www.alza.cz/50-sharp-lc-50le772e-d2167369.htm takze realne bude mit panel HW tak 150-200hz

Tento ma 100 ActionMotion takze real 50 a je to Smart takze panel a sestelovani z fabriky mozna lepsi jak jsi zminoval jiz drive
http://www.alza.cz/50-sharp-lc-50ld264e ... 480207.htm

JAKO 17k do toho i dam penize nejsou tak velky problem a ten rozdil za to bude i stat, navic nejsem narocny to bych hledal mezi 30-40tisici takze tohle mi postaci, zel u techto tv je ohlasu jak safranu na alze treba nic a heureka neni lepsi a nazivo je v A showRoomu ani nemaji pitomci abych videl aspon jedny no....

-- 11. 1. 2015 11:55 --

Tady je ten levnejsi na strance vyrobce http://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs. ... 4E&cat=111
Navic se mi sharpy AQUOSe libi designove opravdu hodne a na tom taky zalezi, stejne tak panasonicy a nektere philipsy.
Pekne jsou i LG naopak hns jsou samsungy a nektere bravie....thomson taky vypada fajn.
Ty sharpy maji jeste jednu pro me ne malou vyhodu a tou je dalka resp rozlozeni tlacitek podobne tem u philipu....vse je pohodle dostupme prsty a ne jako u sony kde daji debilove hlasitost a kanaly uplne dolu nebu u panasonica zase do horni tretiny.....holt japonci to maji v hlave asi jinak a evropanum nuti to co vyhovuje jim, sharp treba ne ted to podava lepe.
Beru to tak ze japonci a zejmena japonky ktere jsou u televize mozna casteji jsou tintitka 40-50kg s drobnymi (ale sikovnymi :D) ruckymi a na ovladani potrebuji tlapky obe pak se da to rolzlozeni i pochopit mno
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2015 11:13

Netreba sa drzat len Sharpu. Neznamena to ze ostatni klamu. Len proste realnu frekvenciu neudavaju. 90% zakaznikom je to aj tak putna lebo tomu velmi nerozumeju. Sharpy hlavne nemaju prilis user friendly ovladanie a menu, to je trochu za trest. Pokial s tym ale vies zit tak obrazovo je to ok.

Pre Sharp nie je Europa klucovy trh, v Amerike ci Azii maju ale marketing masivny. Preto sa ti zda ze sa velmi nechvalia. Ale opak je pravdou, je to znacka ako kazda ina, netreba si robit iluzie. Napr. taky Samsung ma napriek masovej masazi prave v strednej a vyssej kategorii spickove TV.
Proste treba sa zbavit predsudkov.

Tak napr. Philips uz par rokov TV nevyraba, robia to cinania TPV (nie je to vsak negativum) s nalepkou Philipsu. Pre americky trh ich vyraba japonsky Funai.Sharp je to iste, pre Europu ich vyraba (uz aktualne) slovenska firma ktora robi napr. aj TV pod znackou Blaupunkt.
Sony nizsie modely (vsetky R-kove) tiez uz nevyraba len "lepia logo" na cinske TV. Atd., atd.

Najlacnejsie 100 Hz v 50" mas ten Sharp 77x, Sony 50W705B, Samsung UE50H6200.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 11. 1. 2015 13:43

Teda chlape nestacim sevdivit jake ty mas rozhledy.
Ohledne sony to je pro me v low a mid novinka sharp to zacal asi pred peti lety u low take ake ty firmy co jsi jmenival zajimave ale proc ne pro ty hrace je outsiurcing vyhodnejsi dela se to dneska take ze firma napr appke zada vyrobuvtreba foxconnu ale navrhuji to stale v cuprtnu.
V pripade tv a spotrebky je to zas trojito pokud rozumim. Philips da navrh jm firme potrebujeme to a to v tehle relaci a kvalite, vytvorte poslete ke schvaleni a pak odepiseme ok je to dle nasich predstav zadejte vyrobu fabrice te a te co nejblíže regionu kde se bude vyrobek prodavat at se vejdeme do rozpočtu a zisky s nimi budou akcionari spokojeni.
Asi trochu melu ale tskhle zhruba nejak to funguje ano

EDIT:
Jinak k tomu co resi marty v tomto topiku tedy obraz a HZ ja ti nevim....100 (50) nebo 300 (100) snad uz skutenych hw na panelu rozdil tam samo bude ale trochu mazat se to kvuli hw parametrum vice ci mene bude tak jako tak si myslim, pouzite ips va ci mva co jsem u jednoho popisu bud u phil nebo sharo to byl ma proste svoji hranici a vic z nej nejde vyzdimat.
Jako v alze a jinde mas v showrmech vystavenou skalu od nejniz do nejvs vc oled s bud stejns program nebo nebo sem tam nejake demo.
No reknu tohle ani jedna vc tech midlow neni nekoukatelna vse paradni ostre prijrmne barvicky w ze se to trochu pri ftb maze nekomu to vadi jiny je naopak spokojeny kdybycto bylo po celou dobu pohybu ostre jako fotka jecto zas neprirozene lidske oko se tak take nechova a článek vek vidi realne uplne jinak.
Nejlepsi je proste videt konjretni kzs NAZIVO
Cloveku sedne je prijemby pro oci a koupi.
Ted si vem z je spousta lidi co se na tv proste koukaji a dal nic neresi.
Pak jsou lide kteri chteji vedet i neco vic vyrobce je tsjnustkar tak mrkne sem.
Noa pak jsou maniaci co jsou perfeKcionisti kterym se obraz vcelku libi ale prijdou domu spusti cuvili na neco stridsve kouka spolu s jinou cinnosti nahodou mrkne na eshoop co to vlastne je za model kvuli el manual ato. uvidi uz recenze doklopyta se pres G na weby a fora a tam zjisti vice co se vyrobce nenamaha sdelit.
No a pak se cgytne za vlasy a zacne hledat mouchy .
Najednou ono to neni sto oni jenom pade? me to prijde v poho a clouding nic jiného xtra zle ale neda mu to a zacne hledat chyby tam kde nejsou protoze pokud se na to clvek vylozene nezamerivz 2-3m si nevsimne a je mu to fuk
Pak vyjanci nj tjo fakt taky to mam a tohke tsky ty parametry jsou desny na to se nemuzu prece divat tfuj
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2015 17:38

WolfN píše:Philips da navrh jm firme potrebujeme to a to v tehle relaci a kvalite, vytvorte poslete ke schvaleni a pak odepiseme ok je to dle nasich predstav zadejte vyrobu fabrice te a te co nejblíže regionu kde se bude vyrobek prodavat at se vejdeme do rozpočtu a zisky s nimi budou akcionari spokojeni.
Konkretne u Philipsu toto neplati, je to iny pripad. Philips totiž TV diviziu kompletne predal.

WolfN píše:Jinak k tomu co resi marty v tomto topiku tedy obraz a HZ ja ti nevim....100 (50) nebo 300 (100) snad uz skutenych hw na panelu rozdil tam samo bude ale trochu mazat se to kvuli hw parametrum vice ci mene bude tak jako tak si myslim, pouzite ips va ci mva co jsem u jednoho popisu bud u phil nebo sharo to byl ma proste svoji hranici a vic z nej nejde vyzdimat.

To je vec narokov. Svoju hranicu ma samozrejme každa technologia ale rozdiely su. A pre niekoho to môže byť rozdiel naopak priepastny. O to viac že doplatok nie je nijako veľky.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty1864 18. 1. 2015 17:24

Zdravim te Ryane :) ,nakonec to vyhral ten philips.
Panel je sice 50Hz s tim jsem pocital, ale obraz perfektni spickovy jsem zkratka spokojeny a pri rychlem pohybu jak to elektronika dopocitava do 100Hz je to v pohode a mym ocim a narokum opravdu staci, nejsem prehnane narocny.
Castio zde a ruzne jinde ctu o cloudingu u panelu tedy rovnomernosti rozlozeni svetla z led ktere jsou zezadu vbudovany do panelu, koilik jich u 50" tak muze byt nevim, prez mrizku veztrani jejich nozicky jak jsou chyceny v panelu vykukuji a vsiml jsem si ctyrech v tehle tride by jich dle meho skormneho odhadu mohlo byt tak 6-9 na tu plochu.
Pri celnim pohledu je i pri cerne obrazovce obraz perfektni, zadne fleky prosvitajici rohy ci horni/dolni okraj jen zboku je trochu videt tohle viz. fotka, je to normalni a caste u techto panelu nebo vada meho kusu a mam se bat ze to bude casem horsi je to zle?
Jak pisi zepredu a z uhlu jak se ma na tv divat tedy aby byli oci zhruba ve stredu panelu si nemam sanci toho pri zapinani kdy po logu philips sviti chvili cerna obrazovka vsimnout.

Jde jinak o tuten model Philips 50PFH4309 bezi v nem android nezname verze a delal jsem i update FW z ceske stranky podpory Philipse.
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 18. 1. 2015 17:32

Marty1864 píše:Jde jinak o tuten model Philips 50PFH4309 bezi v nem android nezname verze

Skutečně má ten televizor operační systém Android?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty1864 18. 1. 2015 18:00

Ano, v navodu pisi open source software a jinde jsem se to docetl také.
Navod je především v tv samotne coz velice vitam, tistena knizka v x jazycích jsou především bezp. informace a pak letacek jak připevnit stojan a zapojit kabely, domaci kino dvd atd.
Navíc v manualu pisi ze po zapnuti na dalce tv chvili tak 2-3 sec nereaguje ze je to normalni chovani (zkratka nez ten sys radne nabehne) jinak pak je to svizne a zadne prodlevy se nekonaji, mozna tak při nacitani souboru a presunu mezi nimi na flash disku.

Te televizi mohu vytknout dve jedine věci, obraz a zvuk je dle me paradni a ac to není smart jsem spokojeny, ten prehrsel funkci stejne nevyuziji a nechci je na net a podobne mam notase.

1.Pri prehravani z USB flash disku zapojeného primo do slotu v TV nelze menit format obrazu / aspect ratio, proste to bere filmy a videa tak jak jsou a byly prekodovany, nekdy v poho, nekdy to roztahne a okraje zmizi nekdy jen 4:3.
Při sledovani TV nebo vstup scart z dvd to normalne funguje a mohu volit auto, zoom, 16:9,sirokouhly, 4:3 atp
Zde je o tom téma a je to vlastnost nižších serii http://www.supportforum.philips.com/en/ ... pect-ratio
Prilis mi to ale nevadi usb flash mam pichnuty v sony dvd.
2.Dalkovy ovladac je perfektni sedi vyborne v ruce zada krasne zakulacena, tlačítka jsou pohodlne dostupna a tam kde bych je dal i ja, proste se designeri trefili do mého vkusu a spousty dalších.
Bohuzel ale zapomeli na ctyri pidi výstupky/nozky v rozich, takze při polozeni na stole a když vecerim a chci jednou rukou na dalce prepnout kanal ci zmenit hlasitost se koleba ale da se zvyknout.
Také co jsem koukal u japonských znacek jako sony panasonic, tak třeba u smart (u noSmart to mozna je jinak) je menu celkem chaoticke popisky mrnave a clovek se nekdy ztrati, tady to nehrozi a ma to svou logiku stejne tak tlačítka umisteni a kjejich funkce na DO.

Zdravim te,nakonec to vyhral ten philips.
Panel je sice 50Hz s tim jsem pocital, ale obraz perfektni spickovy jsem zkratka spokojeny a pri rychlem pohybu jak to elektronika dopocitava do 100Hz je to v pohode a mym ocim a narokum opravdu staci, nejsem prehnane narocny.
Castio zde a ruzne jinde ctu o cloudingu u panelu tedy rovnomernosti rozlozeni svetla z led ktere jsou zezadu vbudovany do panelu, koilik jich u 50" tak muze byt nevim, prez mrizku veztrani jejich nozicky jak jsou chyceny v panelu vykukuji a vsiml jsem si ctyrech v tehle tride by jich dle meho skormneho odhadu mohlo byt tak 6-9 na tu plochu.
Pri celnim pohledu je i pri cerne obrazovce obraz perfektni, zadne fleky prosvitajici rohy ci horni/dolni okraj jen zboku je trochu videt tohle viz. fotka, je to normalni a caste u techto panelu nebo vada meho kusu a mam se bat ze to bude casem horsi je to zle?
Jak pisi zepredu a z uhlu jak se ma na tv divat tedy aby byli oci zhruba ve stredu panelu si nemam sanci toho pri zapinani kdy po logu philips sviti chvili cerna obrazovka vsimnout.

Jde jinak o tuten model Philips 50PFH4309 bezi v nem android nezname verze a delal jsem i update FW z ceske stranky podpory Philipse.

V tescu jsem pri nakupovani vcera, okukoval jeste jednoho blaupunkta za 10,999 presny oznaceni nevim zhruba to bylo BLA50xxx209 vypadal stejne pekne jako tento philis, mozna by si mohli odpustiti tu jasne svitici modrou led ktera dost rusila a obri napis, ale meli ji tam zapojenou na dvdcko, to bylo vypnute a ja koukal na tu "cernou" i pri celnim pohledu kde je philips v pohode byly na postrannich tretinach videt nazloutle fleky a hlavne pravy horni a dolni roh priosvitaly zbusobem jako kdyz do nich umistis mini reflektorek proste ten svit asi deset centimetru kopiroval smer kterym se ubira uhlopricka tedy sikmo nahoru a dolu bylo to videt celkem dost.

Podsviceni philipse mas na screenech v priloze takhle desive to vidi citliva optika digitalu (byt jen v telefonu na nocni rezim, ja to tak moc nevnimam) a je to jen pri pohledu ze stran pri velkem odklonu, z tech se ale na tv nedivam proc taky a zepredu jak je videt na posledni fotce (na polici je rozsvicena svicka ) je to prakticky bez chyby.
VIm ze ty jsi asi zvykly na lepsi a toto te patrne zhrozi ale myslim ze tak zle to s ohledem na tridu a cenu zas nejni no.


Screeny LED TV Philips 50PFH4309 http://www.alza.cz/50-philips-50pfh4309-d2147625.htm
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Screeny IPS? panelu (Pro RYANA) ZIP Archiv 11.5MB
http://uloz.to/xZAFNurQ/20150118-172926-zip

Prosim, kde bych nalezl prezentacni demo video/render/animace, které je vyobrazeno na krabici od philipse, popr. postaci nazev, pohledam, vypada takhle:
Obrázek
a tady v barve Obrázek

V ShowroomAlza to běželo asi na desti LED TV i OLED najednou ale nejsem schopen se dopátrat nazvu....popřípadě můžete dat i další které se pouzivaji při prezentacích, demo ci testovani nejlepe v HD720p ci FullHD1080p, dekuji.
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 1. 2015 19:40

Philipsy bežia na Linuxe.
Ten obrazok su Muppets.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty1864 19. 1. 2015 17:59

A tak to se omlouvam hele a nejvic MgX kterého jsem nechtene uvedl v omyl, takze linux jasna :)
On vlastne android je také linux jadro a na tom nadstavba java nebo tak nejak ne?
Jinak co rikša na fotky ze ZIP archivu koukal jsi na ne hele?
Muppets jasny to jsem tak trochu tusil a dik za potvrzeni, nejaky konkretni dil jeho nazev nebo je to nejake specialni demo pro prezentace LED TV a tak?
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 1. 2015 18:20

Co je to konkretne za diel ci konkretny film, to ti nepoviem. Teraz ale vysiel novy film, tak mozno je to z toho, neviem.
Na fotky som sa dival.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty1864 19. 1. 2015 19:30

Ok a tem fotkam co rikša? samo nejaky ten clouding tam je v tehle tride necekam zázraky ale při celnim pohledu i potme absolutne v poho, TV a lcd monitory mají tendenci proi zobrazeni zcela cerne trochu ztlumit podsviceni aby nedostatky tak nevynikaly ale neudelaji to vždy tohle byl ten druhy pripad.
Co se tyka linuxu v philips tv tam je ale smarty budou mit asi droida soude dle tohoto pouze u SmartTV od roku 2014 http://www.hdtvtest.co.uk/news/philips- ... 143588.htm , noSmart bezi na holem linuxu.
Muj model je noSmart ty funkce jsem nechtel na blbinky mam notase
Marty1864
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků