LED TV 50-55" do 15k PORADTE

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 19. 1. 2015 22:05

Marty1864 píše:A tak to se omlouvam hele a nejvic MgX kterého jsem nechtene uvedl v omyl, takze linux jasna ...

Mě jsi v omyl neuvedl. Věděl jsem, že tam není/neměl by být Android, ale Linux. Jen jsem vznesl dotaz, zda jsi se nespletl v OS.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 1. 2015 22:38

Ten clouding je v pohode. Tomu sa vyhnes dnes tazko aj u drahych modelov.

Android maju len 8-kove Philipsy.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Marty1864 20. 1. 2015 00:37

Diky vam obema za info no a tobe ryane za nestranny pohled na vec resp ten clouding :)
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 1. 2015 08:36

Pokial nepozorujes nejake anomalie pri beznom pozerani, tak nie je dovod sa cloudingom zaoberat.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Marty1864 20. 1. 2015 20:18

Presne tak to je ryane, ty bocni uhly jsou extrem nemam duvod na tv z techto uhlu koukat a z prima jak jsi videl sam je to ok, dekuji ti chlape :)
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marty1864 17. 2. 2015 17:35

RyanGigss
Ahoj promin ze to pisi sem.
Zminenou TV mam uz skoro mesic a jsem s ni hodne spokojeny (to je jeste k tematu) nasleduji uz tolik ne...modum se omlouvam za OT.

V jednom prispevku jsi rozepsal, kdo co vyrabi, jakou znacku kdo koupil atak, jiste se pamatujes.¨

V pripade philipse to uz diky tobe vim, ze jde o cinskou spolecnost TPV a jak jsi psal, nagativum to neni, proc by take bylo...cinani dneska vetsi firmy skupuji, jsou pruznejsi, lepe uspokoji trh a vice vydelavaji, takze se jim pocatecni investice po prad letech bohate vrati, napr. drive koupili volvo os. divizi, nakl tusim pozdeji take, znacka prosperuje lepe nez kdy driv, vyroba ve svedsku zustala zachovana, hodnota znacky take takze neni co resit, podobne je to s jaguarem, ci roverem, ty koupili snad indove (tusim ze tama)
Dost uz ale reci okolo, dnes mi konecne dorazil balicek s radiobudeikem philips, za nasbirane body v iBOD programu ČSpořitelny.
Ja mam tradicni znacky jako panasonic a philips uz nekilik let velmi rad, pro design a spolehlivost, takze s radiobudeikem byla volba vcelku jasna.

Cinane tedy koupili TV divizi, kdo prosim vlastni ty zbyle, maji tam jeste holandane nejaky podil, jde o divizi spotrebni elektroniky, audio-video a dalsi, no a jeste zbyva divize s bilymi spotrebici a ta co dela zarovky, zarivky,LED a dalsi el. material.

Na krabicce je toto a casti nazvu jsou v holandstine prijde mi to jestli to nemaji nejak napul, ale podle napisu to spis dela nekdo v licenci od philipse, nebo je to klasika OEM vyroba, cert aby se v tom vyznal :)

Obrázek

Obrázek
Marty1864
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 2. 2015 20:23

Budik asi nebude philipsacky. Najskôr nejaky OEM, resp. audio diviziu Philipsu vlastni Funai, tak možno ich robia oni.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Marty1864 18. 2. 2015 20:14

Oki dekuji ti, takze japonske funai (pokud znacku stale japonci vlastni), tedy odkoupilo od philipsu jejich A/V divizi.

No podle napisu se zda ze znacku koupila spol. WOOX Innovations http://www.woox.com/en/home

Primo v zapati stranky verspod je drobnym pismem tohle:
WOOX INNOVATIONS IS A BRAND LICENSEE OF ROYAL PHILIPS

Takze spolecnost ma na znacku PHILIPS licenci a pod ni AV vyrabi, ale asi ji tedy nekoupili...nejak se v tch vazbach at jde o elektroniku,pocitace,tv a auta + dalsi ztracim, globalizace dnes jede na plne obratky a uz se v tom pomalu nikdo nevyzna.

Osobne mi to muze byt myslim jedno, znacka nastesti zustala je to pro me jako panasonic tzv. srdcovka, kvalita doufejme stejna, philips vyrobu take zadaval/va jiste smluvnim partnerum vyrobcum a chrli to stejne linky v cine jako driv aspon tak to vidim ja.

Jinak ten WOOX jsou cinane viz. locations z jejich stranky zde: http://www.woox.com/en/contact/locations a v praze maji zastoupeni na stejne adrese jako kdysi philips tedy v safrankove ulici.
Dlouho jsem v tech mistech nebyl ale myslim ze logo na budove take zustalo, ta znacka prodava a byli by proti sobe kdyby ji zrusili.
Marty1864
Kolemjdoucí

Předchozí stránka