Philips TV - nezapne sa - len blika dioda - prosim pomoc

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kenny71 14. 7. 2015 10:40

Jasné, No telka je uz po zaruke, tak ju chcem oddeklovat a pozret ci nahodou tam nebude nejaky prasknuty, vypuknuty kondenzator, ale do servisu pojde, zalezi uz len co to bude stát...
kenny71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 7. 2015 18:44

Ekkar v tu dobu (23:48) už sladce chrupkal před dnešní 12h denní směnou...
Nic, 3 nebo 4 záblesky LEDkou a nereagování na ovladač jsou jasná známka toho, že napájecí zdroj nedává v pořádku všecky požadovaný napájecí napětí. Oprava je relativně jednoduchá, pokud máš schéma a víš co a jak s nemocným spínaným zdrojem - nejjednodušší je odvézt telku do servisu a tam říct přesně to, cos napsal do dotazu - nejde zapnout ovládačem a bliká červenou LEDkou 3x za sebou, pauza a zase 3x.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 14. 7. 2015 18:59

Tak jsem se asi trefil. To mám radost :-)

Díky
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod kenny71 14. 7. 2015 22:43

Moc dakujem za odpoved, ja sa sem dostavam len takto v noci...
Z toho dedukujem pozriet si v scheme ktorú mám, kde je napajaci zdroj ( ale to by som mal poznat aj bez schemy, nie?☺) a " vymenit ho" No nic, v kazdom pripade pojde do servisu - asi.
kenny71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mildacobra11 11. 11. 2019 20:47

mám přesně ten samí problém nezapne se na dálkové reaguje pouze dioda na telce zhruba po 10minutách se rozbliká 2x mezera a zase 2x ale na dálkáč už nereaguje.zatim sem vyměnil všecny condíky ale žádná změna.Vservisu mi bilo oznámeno oprava ohodnocena na 8000kč poradte prosím někdo dík
mildacobra11
Kolemjdoucí

Předchozí stránka