Philips 50PFT6550

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 17. 1. 2016 17:25

A kam se to exportuje? Na HDD, nebo stačí i flash disk? HDD jenom pro TV musím teprve pořídit.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 17. 1. 2016 18:06

Měla by postačovat obyčejná fleška.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 1. 2016 19:05

V manuálu jsem se dočetl, že by po instalaci Philips TV Remote do telefonu mělo jít sledovat TV v telefonu, ale nemůžu to nijak rozchodit. Prý má být v TV aktivováno Wi-Fi Smart Screen, který mám, ale nic. Ovládat TV můžu, tak to nějak rozchozené bude.
A taky samotná aplikace v telefonu není moc stabilní. Kolikrát to nejde připojit a musím telefon restartovat.
A taky díky té aplikaci (je v ENG) se mi mění menu v TV z CZ do ENG.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 19. 1. 2016 20:23

Na které straně v manuálu o tom píšou? Dej link. Běžně potřebuješ aplikaci, která je schopna zachytit stream z televizoru, jenž ho vysílá a tváří se tedy jako obdoba serveru.

-- 19. 1. 2016 20:44 --

Takže je to strana 64 s náznakem nutnosti aktivovat Wi-Fi Smart Screen.

Jestliže máš v jakémkoliv zařízení, které je připojeno do stejné sítě, jakožto televizor připojen mobilní telefon/tablet/NTB/PC a v něm aplikaci (klidně třetí strany), která je schopna stream zachytit, pak vše funguje.

V aplikaci si najdeš název televizoru, rozklikneš, tam bude nabídka programů (někdy tam mohou být ještě podsložky). Následně si pustíš příslušný kanál. Nechoď přes „Právě sledovaný“, ale přepni si na Tebou zvolený. Televizor by měl přepnout na Tebou vybraný kanál a za chvíli by se na mobilním telefonu/tabletu/NTB/PC rozjede stream živého vysílání zvoleného kanálu.

Důležité je mít telku v síti, když tak ji restartovat včetně routeru...

Odzkoušel jsem Ti to na jiném/podobném televizoru a funguje. Jestli ne, jdi do e-manuálu v televizi, vyhledej „Síť (Wi-Fi Smart Screen)“ a čti. Stačí aktivovat. Nejlépe i další položky v základní části „Síť“.

Kdyby nešlo - ozvi se.

//m.a.x.i.m.u.s co máš za mobil?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 1. 2016 21:24

Právě jsem se dodíval na archiv ČT přes HbbTV, ten funguje ok. A jak jsem chtěl najet do té Philips aplikace, tak mi to napsalo, že byla neočekávaně ukončena a zase to nenajde mou TV.
Mám LG G4 a Android 6, tak možná bude problém v tom.

Jaký program mám případně použít na to sdílení TV?

Přiznám se, že to řeším spíše ze zajímavosti, protože mám v telefonu aplikaci Horizon GO a můžu se tedy dívat na pořad v jiné místnosti přes tohle.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 20. 1. 2016 06:04

Mám pocit, že tam máte dvě aplikace pro TV Philips... Jedna je od Philipsu, druhá TP Vision. Já mám foun s WP a tam doporučovaný MoliPlayer Pro.

Ono - podobně by se měl dát strem zachytit na stolním PC s Woknama a WMP.
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 20. 1. 2016 09:09

Ahaaa, tak já měl od TP a vypadala vážně jako originál. Vyzkouším večer. Díky
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petema 20. 1. 2016 11:59

To all.

A jaký máte vizuální a celkový dojem z toho Philipsu?
Petema
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 20. 1. 2016 12:57

Já jsem spokojený. Přecházel jsem z 5 letého LCD Philips s Ambilightem na 2 stranách a teď ty 3 jsou super. Jen díky tomu nezvykle moc září. Asi si zvyknu, ale momentálně po čerstvém přechodu bych nejraději snížil trochu jas. Nastavení tam je v Ambilightu hodně, ale tohle ne.
Pak se mi nedaří pořádně nastavit obraz, abych byl spokojený. Přijde mi, že to taky zbytečně moc září, ale když jsem nastavoval třeba podle tohoto https://www.youtube.com/watch?v=yM4vf2eIuPI tak to bylo zase tmavé a obraz se celkově zhoršil a byl i neostrý. Mám takový pocit, že jsem nakonec zůstal u přednastavené volby Film a trochu si jí upravil podle sebe.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 20. 1. 2016 14:35

vitej ve svete edge led
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 20. 1. 2016 14:44

A sakra, mám evloproblémy :D
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Předchozí stránka