LG 55UB850V + PowerDVD 13

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod monthy22 20. 9. 2015 18:25

Ahoj, propojil jsem PC s TV, že si pustím nějaký ten 3D film z Blu-Ray ISO souboru. Bohužel když aktivuju V PowerDVD 3D, rozlišení mi skočí jen do 720p. V nastavení PowerDVD je i možnost 1080p @24Hz, ale pokud ji aktivuji, tak obraz běží jen přes 1/4 obrazovky v levém horním rohu. Máte nějaké zkušenosti s takto propojeným PC a 3D filmy? Děkuji
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod matelko 2 22. 9. 2015 22:55

Nemám s tím přímou zkušenost, akorát pokud vím tak třeba Blu-ray posílá do TV obraz normálně tj. v případě 3D z Blu-ray disku dva obrazy vedle sebe nebo pod sebou a až ta televize z toho udělá 3D jeden obraz.

Odhaduji, že v přehrávači nemusíš 3D zapínat, ale musí ho rozpoznat ta TV (! musí být 3D) a pokud ho nepozná tak ho na ní musíš nastavit.

Zkusil bych vypnout to 3D v přehrávači jestli to nedělá nějaký guláš na výstupu HDMI.

EDIT: Ta televize je 4K a posíláš tam jen Full HD proto je jen na 1/4 obrazovky. Nejde to v té TV nějak nastavit aby ze vstupu přepočítávala na 4K. Možná TV jen neumí komunikovat s tím přehrávačem. Zkoušel jsi je přehrávat přímo v té TV možná by to uměla.
matelko 2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod monthy22 26. 9. 2015 22:45

Díky za snahu. Částečně to vyřešila nová verze PowerDVD 15. Ale není to 100% Potřeboval bych doporučit nějaký multimediální centrum, co tohle zvládne.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod _honza_ 27. 9. 2015 08:16

Mám LG 50LF652V a přehrávám 3D přes SmartShare. Zmáčknu-li na ovládači tlačítko „Uživatelská příručka“ otevře se mi menu a v sekci „Přehrát soubory z jiného zařízení“ najdu podrobnosti k ovládání. 3D v plném rozlišení by ti mělo jít přehrát. SmartShare je LG software. ;-)

S mým TV nejsem moc spokojen, vadí mi lesklá povrchová úprava displeje. Prosím tě pěkné, sděl mi jakou povrchovou úpravu má tvůj LG 55UB850V. Děkuji. ;-)
_honza_
Junior

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 27. 9. 2015 10:30

http://img1.lesnumeriques.com/test/10/1 ... 00_005.jpg
"The LG 55UB850V is pretty similar to the 49UB830V that we recently reviewed. It offers Ultra HD resolution (3840 x 2160 pixels), IPS panel technology and a glossy screen"
bylinnycaj
Mírně pokročilý