Samsung UE43J5572 vs LG 42lf652v vs LG 43LF631V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomo_111 10. 12. 2015 19:37

Ahoj,

ako pises nemam moc s cim porovnavat takze moj nazor nie je relevantny (mam len asi 6 rocny monitor 24'' TN LG, takze oproti tomu je vsetko pekne :) )

cierna samozrejme nieje cierna ako tma, ale ani pri zhasnutom byte a wide filme mi to nejak v zasade neprekazalo - opakujem ale, nemam porovnanie s nejakym VA panelom o kolko je to lepsie.
Nijak vyrazne mi to ale nevadi, ze by to svietilo apod.

ad system pisali ze web O.S 2 ma byt lepsi o dost ako web O.S 1, na co by som upozornil je ze ked prvy krat po spusteni zapnete TV guide (epg) je tam normalne loading time tak 4-5sekund kedy to len hodi logo a vypne zvuk. Nasledne to uz funguje tak, ako by clovek cakal.. :)

za mna ok za ten peniaz :)
tomo_111
Junior

Odeslat příspěvekod palfe 10. 12. 2015 19:56

slovacik : Nevím, je to dárek na vánoce takže se bude otevírat krabice a zkoušet až 24. 12. :)

lapish : Za 12 300 protože sem ji kupoval ve dnech by mělo Okay slevu 10%. Akorát mě ***** že si ji nemůže člověk koupit na prodejně za internetovou cenu. V prodejně měli o 2 tisíce víc. Tak sem od pátku čekal až ji "dovezou" z eshopu ikdyž na prodejně byla že...
palfe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikael8 13. 12. 2015 09:05

Ahojte, dočítal som sa v jednom komente pod videom na youtube, že vraj existujú dve verzie 42lf652v s označením na štítku BEEY (IPS) a BEED (VA),čo myslíte môže to byť pravda? Niekto tu už spomínal, že čierna sa mu zdala na LG652 ako na iných TV s VA panelom.
mikael8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 12. 2015 09:29

Spominali ciernu ale u 50" verzie. Tam existuju obidva verzie. Kde si nasiel info o 42"?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikael8 13. 12. 2015 09:49

mikael8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 12. 2015 10:04

Dik za odkaz. Je mozne ze je taka situacia aj v 42". Len je otazka ci a akych trhov sa to tyka.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CanisAureus 13. 12. 2015 21:12

Jestli chcete vidět "oficiální" vyjádření, tak přikládám screen - (bod 2 je v rámci stávající diskuse zajímavý) směšné, tímto jen odrazují případné zájemce a již jim nevěřím ani nos mezi očima a proto nemůžu ani bez obav koupit eg910v (kvůli dezinformacím, které podávají, bohužel k tomu již nemám důkaz). Jsou to dotazy na 55LF652V v pořadí:

Má tato TV Local dimming?
Pokud ANO, kolik má oblastí?
Jaký má displej (IPS nebo VA)?
Jakou frekvenci má displej? (nezajímají mě různé dopočty, ale NATIVNÍ obnovovací frekvence panelu)
Má natáčecí podstavec?
Disponuje aplikací HBO GO?
Přílohy
LG.jpg
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků