LG smart TV

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mikael8 23. 11. 2015 15:14

Ja osobne s tým problém nemám :-), len ma to zaujalo ako to s LG 55LF652v vlastne je. A pravdu povediac je to horúci kandidát na novú telku.
mikael8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JSRE 24. 11. 2015 17:35

mikael8 píše:Chlapi a ste si istí, že LG 55LF652 má edge podsvietenie? Na oficiálnych stránkach LG (SK aj CZ) je uvádzané podsvietenie direct, alebo je to chyba ?

Obrázek
https://www.scribd.com/fullscreen/284597257?access_key=key-nX7fLgpXeZhHSRhTbBAe&allow_share=true&escape=false&view_mode=scroll

-- 24. 11. 2015 18:36 --

tady by to mělo být
JSRE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomxtr 8. 11. 2019 09:25

Nenašel jsem samostatné vlákno k magickému ovladači LG, zkusím to dát sem: mám magický ovladač LG AN-MR650A k OLEDC8 - netuší někdo jestli a jak se dají přeprogramovat klávesy? Konkrétně mi jde o klávesu VIMEO na YouTube.
tomxtr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2019 16:22

Vzhledem k tomu, že televizor má WebOS, nepředpokládám podobnou variantu úpravy standardním postupem, který by výrobce podporoval. Nicméně neznám neaktuálnější prostředí, tudíž netuším, jestli někde nesedí možnost změny, kterou požaduješ.

Napadlo mě, že když hodně lidí na LG zatlačí, třeba budou benevolentnější a podobnou úpravu do systému přidají :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod tomxtr 12. 11. 2019 18:59

JJ - za pokus nic nedám, zkusím dotaz na LG podporu.
tomxtr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomxtr 14. 11. 2019 15:51

Tak odpověď z LG support byla očekávaná, rychlá a jasná: "Tlačítka na magickém ovládání bohužel nelze přeprogramovat, či jinak upravit."
Ze mne škoda, ale nejde o život (jinak jsem s TV spokojený). Akorát díky tomu, že "vimeo" je těsně pod "back" je časté překliknutí dost opruz se z toho pak vrátit, kam potřebuju :(
tomxtr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 11. 2019 19:33

Máš jasno, no. S tím Vimeo chápu. Zvláště, když člověk tlačítko nepoužívá, tak překlik vadí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka