Sony KDL-xxW808C a HBO GO app

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 20. 7. 2017 10:49

K Prima Play se jakoby probojuješ přes HbbTV na flotile jejich stanic, tedy těch, které ho podporují.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod supfor 21. 7. 2017 17:24

MgX díky!
Uvedl jsem PrimaPlay a myslel jsem MyPrime(videotéka od UPC).Ta je dostupná v appce Horizon Go.V telefonu funguje, v TV se mi to podařilo už také nainstalovat s tím,že veškerá nastavení(vč.přihlašovacích údajů) jsou na obrazovce naležato,(mobil otočený vlevo o 90st,bez překlopení obrazu) a ta manipulace s kurzorem,resp s klávesnicí je děs!Puštěný film už naštěstí jede normálně.
HBO GO zatím vzdoruje.
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod CanisAureus 23. 7. 2017 06:55

FranTv píše:Zdravím,
pro přidání apk na hlavní obrazovku nabídky Home funguje
( mám Philips 49PUS6501, tedy Android ):
https://play.google.com/store/apps/details?id=news.androidtv.tvapprepo.playstore

Tak snad to půjde i Sony. :-)


Jde to, díky za návod.
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod supfor 23. 7. 2017 20:02

Omlouvám se za dotaz mimo téma.Pro použítí paměťového zařízení USB(aplikace z TV přesunout na flešku),potřebuji 1 samostatnou flešku.Na nahrávání z TV potřebují 2.samostatnou flešku (resp.ext.disk).Na pouštění filmů aj. nahraných v PC potřebuji 3.flešku(resp.ext.disk).Potřebují tedy 3 USB zařízení.Je to tak,nebo se dá něco sloučit?
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod Mpetko 13. 8. 2017 11:42

supfor píše:Ahojte! HBO GO mám v TVandroid nainstalované.Spustím.přihlásím se(mám už v PC účet).Menu a všechny položky fungují,vč.nabídek titulů.Kliknu na titul,dá možmost na play,kliknu,vyjede info HBO o pravidlech použítí.Pak se začne načítat ten titul ....,ale vypíše to,že časový limit pro spuštění je přílíš dlouhý a dále už nic víc nejde.Je potřeba v TV Adobe flash player nebo silverlight,nebo třeba něco jiného?Pokud víte,poraďte.Děkuji!



Skús staršiu verziu aplikácie. Mal som ten istý problém a s touto verziou to funguje https://m.downloadatoz.com/hbo-go-czech ... 4.6.0.html
Mpetko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod supfor 28. 8. 2017 18:55

Mpetko děkuji za tip,zkusím a dám vědět.
Prosím ještě o radu ohledně ES file manageru.
Mám v TV stále strčenou flashku pro rozšíření paměti.Po spuštění TV se vždy objeví hláška,zda chci otevřít ES file ,atd.
Neví někdo,jak se té hlášky zbavit? V nastavení ES jsem to nenašel děkuji!
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod FranTv 29. 8. 2017 20:01

supfor píše:Prosím ještě o radu ohledně ES file manageru.
Po spuštění TV se vždy objeví hláška...
jak se té hlášky zbavit?


Ahoj, taky jsem měl v TV, a to byl hlavní důvod, proč šel ES file pryč. Plus další (pro mne) nedostatky.
Dal jsem jiný a je klid. Momentálně používám X-plore File Manager. ;-)
FranTv
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 2. 9. 2017 18:46

To Mpetko: Takže ani starší verze HBO GO nepomohla.Do té se nemohu vůbec přihlásit.
supfor
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků