Sony KDL-xxW808C a HBO GO app

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod CanisAureus 28. 11. 2015 20:41

Vzhledem k ceně 55" (24,3k) začínám o této TV uvažovat, přestože ne úplně splňuje mé požadavky a tak "ladím" drobnosti. Proto bych chtěl požádat nějakého majitele, jestli by nemohl z googlestore testnout kompatibilitu a funkčnost app HBO GO Czech - pro test není potřeba být předplatitel ani registrace. Předpokládám, že je jedno, který typ z FHD řady W80xC nebo W85xC nebo dalších androidtv značky Sony roku 2015 to na test bude. Díky
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechliving 29. 11. 2015 14:00

Služba HBO GO je podporována pouze na TV Samsung a LG.
TV: SONY OLED KD-55AF9 - Blu-ray: Pioneer UDP-LX800 - Satelitní receiver: VU+ULTIMO 4K+HDD+Motor - AV Receiver: Pioneer VSX-LX503-B + JAMO S 809 Basic Atmos 5.1.2
czechliving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CanisAureus 29. 11. 2015 14:57

Co se týká "vestavěné" aplikace to vím, máš ale otestovanou app na android TV nebo si to jen domýšlíš?
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CanisAureus 30. 11. 2015 12:54

To se opravdu nenajde dobrá duše vlastnící Sony Android TV 2015 (W80xC, W75xC), aby zkusila nainstalovat z GooglePlay app HBO GO Czech, pak zkusila přehrát nějakou ukázku zdarma (jestli jde obraz a zvuk - stává se např. u Android boxů, že nainstalovat jde, ale nepřehraje obraz z důvodu "detekce" druhého displeje, další věc je, že HBO GO bývá nefunkční přes LAN, musí se box (TV) připojit přes WiFi) a dala sem info?

Děkuji
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CanisAureus 3. 12. 2015 19:16

Refresh...
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CanisAureus 3. 2. 2016 06:36

Takže kdyby to někoho zajímalo: App HBO GO Czech sice nejde do této androidtv nainstalovat z Google Play, ale jde nainstalovat z apk balíčku přes např. ES Explorer. Za použití čínské airmouse je ovládání standardní jako na jakémkoliv jiném android TV boxu. Vše je funkční, jen jsem zatím nepřišel na to, jak donutit app, aby se zobrazovala na "Home" obrazovce - spouštím ji zatím přes nastavení/aplikace. A pravděpodobně je nutné mít TV na síti přes WiFi - LAN jsem nezkoušel, ale tady viewtopic.php?f=1703&t=1242979&p=10956566#p10956566 mně to ještě před koupí JerseyC testnul a přes LAN mu to nejelo - což je obecně problém i u androidtv boxů. Jo a pře IR ovladač je to fakt na "cihlu v panelu". TV mám otestovanou na podporu HEVC - tedy nevím jak na tunerech (nepoužívám), ale zkusil jsem přes předinstalované KODI přehrávat videosobory a OK.
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CanisAureus 7. 7. 2017 21:00

@supfor: máš zakázaný příjem SZ, takže to dám sem: apk extrahuješ z mobilu kde máš HBO GO nainstalované (jsou na to aplikace), šoupneš ji na flashku, tu mrskneš do TV, v TV povolíš instalaci z neznámých zdrojů, přes správce souborů (např. ten ES File) najdeš apku na flashce a nainstaluješ. Spustíš přes správu aplikací, jede jen přes WiFi.
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod supfor 8. 7. 2017 17:35

To CanisAureus : Omlouvám se za chybné nastavení v SZ. Jinak díky za radu,zkusím tak jak uvádíš. Ahoj!
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod FranTv 9. 7. 2017 07:27

Zdravím,
pro přidání apk na hlavní obrazovku nabídky Home funguje
( mám Philips 49PUS6501, tedy Android ):
https://play.google.com/store/apps/details?id=news.androidtv.tvapprepo.playstore

Tak snad to půjde i Sony. :-)
FranTv
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 10. 7. 2017 15:16

To CanisAureus:"apk extrahuješ z mobilu kde máš HBO GO nainstalované (jsou na to aplikace), šoupneš ji na flashku, tu mrskneš do TV, v TV povolíš instalaci z neznámých zdrojů, přes správce souborů (např. ten ES File) najdeš apku na flashce a nainstaluješ.

Už 2dny s tím bojuji,ale nejde mi to.Pokud už dostanu tu appku do mobilu,tak z mobilu na flashku to extrahovat nejde.Můžeš poradit jak?
Přímo z PC z GooPlayStoru to také nejde,není tam možnost tu appku uložit jinam,-je tam pouze možnost instalovat (ale to nefunguje).
To "instalovat" jde uložit třeba na flešku pouze jako .HTML a to pak ES Manager v TV neotevře.Múžeš pomoci?
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod trent 12. 7. 2017 15:47

Apku nainstaluješ do telefonu. Pak ji nějakým manažerem uložíš(myslím, že ten es file manager to taky umí), jako soubor apk. Ten jen překopíruješ na flešku a pak nainstaluješ v televizi.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod supfor 19. 7. 2017 19:52

Ahojte! HBO GO mám v TVandroid nainstalované.Spustím.přihlásím se(mám už v PC účet).Menu a všechny položky fungují,vč.nabídek titulů.Kliknu na titul,dá možmost na play,kliknu,vyjede info HBO o pravidlech použítí.Pak se začne načítat ten titul ....,ale vypíše to,že časový limit pro spuštění je přílíš dlouhý a dále už nic víc nejde.Je potřeba v TV Adobe flash player nebo silverlight,nebo třeba něco jiného?Pokud víte,poraďte.Děkuji!
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod trent 20. 7. 2017 06:17

Tv už Flash nepodporuje a přiznám se, že o silverlightu v tv slyším prvně. Takže ani jedno v televizi nepotřebuješ. Nemůže to být připojením? Pokud máš wifi, zkus připojení kabelem... Nebo je tu prostě ona možnost, že apka nebyla pro tv připravena a proto kraví.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 20. 7. 2017 08:21

Připojení kabelem nepomůže, lidi si právě stěžovali, že aplikace jim funguje jen na WiFi.
HBO už je vážně trapné. Novou aplikaci mj. i s podporou Android TV slibují roky, poslední termín byl premiéra nové řady Hry o trůny a zase nic.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod supfor 20. 7. 2017 10:47

Připojení mám kablem i wi-fi,ale HBO GO se připojí pouze s wi-fi.Na youtube je polské video krok za krokem stažení appky do PC a nainstalování do TV (stejná co mám).Spuštění,nastavení a ... filmy jedou!
Oficiálně (tak jak u nás) také tam nemají Sony TV android pro HBO GO podporu.
Stejně jako u HBO GO je to s Prima play.
Snad se to časem vyřeší.Když to jde na LG a Samsungu,proč by to nešlo na Sony?
supfor
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků