Přechod z Panasonic 47ET5E.....hlavně ma PS4 a FILMY

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pehe2805 7. 3. 2016 11:05

Ono právě původně sem chtěl Panasonic komem 20ti tisic tu 620 nebo 630, jenže po některých zkušenostech s tou Sony sem si rekl že bych za ní připlatil když je docela chválena a možná naivně si myslím že k PS bude i o něco lepší:-) . takže těch 25 je vážně můj max. strop . A nějak nevěřím že by šla ještě dolů když už někde je možné objednat (dodání březen Alza) nové řady některé.. a k tomu všemu nám včera odešla ta Hello Kitty tak snad ji opraví když je pojištěna :-) :-)

A tedy Direct led u téhle Sony je až ve velikosti 65? Je v tom vážně velký rozdíl? Jelikož nevím kde a jak to porovnat tak se tak hloupě ptám.
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 3. 2016 11:36

Nie je v tom rozdiel. Direct led neznamena vyssiu kvalitu podsvietenia.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod EdyStar 7. 3. 2016 22:30

Ešte raz sa ospravedlňujem za ten IPS!Ja mám direct podsv.,aj kedˇfľakaté,a môžem povedať ,že to adapt.riadenie podsv. je v tmavých scénach v podstaťe bez zmeny.No mám to na MAX,lebo podstatne to vylepší čiernú,napr.kedˇidú na konci filmu titulky,alebo čier.pásy okolo obrazu.Píšem to pre to,aby ľudia mali predstavu čo ako funguje alebo nie!Pri VA to je asi jedno či Edg. alebo Dir..Alebo nie??
EdyStar
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 3. 2016 23:03

Dimming podsvietenia maju aj edge led televizory. Ono to sice ciernu zlepsi, ale za cenu inych negativ v obraze (zlievanie farieb, artefakty, halo...). Cize je to lepsie vypnut.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod pehe2805 8. 3. 2016 16:09

Tak stále porovnávám a nevím proč ,ale stále mě láká zůstat u Panasonic.Jen nevím jaké modely jsou v poho . Narazil jsem na 55CX680E (620 a 630 mi něják nelákají vzhledem cena poměr a taky nejsou IPS ) nebo tu Sonku. Ten Samsung 62xx má zajímavou cenu ,ale to je asi tak vše .Nechci zase běhat s TV sem tam jako při prvním nákupu ,bylo už fakt moc :-) Když to odložím tak zase rok nic nekoupím :-) protože ceny budou zase o tisíce dražší a starší už nebudou.... . Chtěl bych najít obyčejnou FHD telku která nemá vůbec nic jen kvalitní obraz a 2x hdmi :-) :-)....
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 3. 2016 16:42

Čo konkretne je zle na pomere cena/kvalita u 620/630?
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod pehe2805 10. 3. 2016 16:03

třeba že 630 stojí 23tisíc což když si dodám +-2000kč tak můžu mít vyšší řadu 680 nebo tu Sonku, a myslím si že to jsou TV obrazově lepší (lepší VA panel)?všechny mají VA že? Ale asi budu možná úplně mimo.
Snažím se jí právě porovnávat s tou Samsung co mi byla doporučena 62xx,ale Panák je o 3tisíce dražší . Tak hledám proč co nabízí jiného?

Nebo to spíše je všechno na jedno "brdo" a doplácí se značka :-)
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 3. 2016 17:10

CX680 nie je vyšši rad, a nema lepši obraz ako 620/630. Je to lacny, 50 Hz UHD televizor.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod pehe2805 10. 3. 2016 18:03

Vážně 50Hz ,? tak to je taky dobrý :-) . Kde prosím vidíš takové info o dané TV já to nijak nemůžu nikdy najít :-). Ono je lepší když budu tiše jen číst a hledat než psát . Když vždy je to jinak. Ale vážně by mě to ani nenapadlo že tam bude 50Hz :-) :-)
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 10. 3. 2016 21:09

Překvapení - máme zde vlákno, vypíchnuté nahoře, aby se to nemuselo hledat a tam to je napsáno...

100Hz panely v televizorech - orientační přehled modelů 2015
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod pehe2805 16. 3. 2016 01:37

Ahoj mohu se zeptat zda má nekdo zkušenost s JVC LT-55V953? Myslíte že televize budou mít kvalitní? JVC si pamatuji jako hodně dobrou značku autoradií. Díky za odpověď.
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 3. 2016 07:48

JVC televizory nevyraba. Len branduje kupene produkty.
Model konkretne nepoznam, to len take vseobecne konstatovanie.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod pehe2805 18. 3. 2016 11:24

Děkuji za odpověď a nahodou nevíš kdo tedy vlastně pro ně TV dělá? Že se pod to takhle podepišou ? Ale nedělají je dlouho že? Ja si JVC fakt pamatuji jako konkurenta Sony :-) :-) :-)
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 3. 2016 15:34

Turecky Vestel, ktory vyraba aj cast produkcie Panasonicu. Cize rovnaky TV mozes najst pod oboma, ale aj inymi znackami.
Sony tiez uz nevyraba vsetky modely. R-kove Sony su tiez OEM.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod pehe2805 19. 3. 2016 11:28

Děkuji za vysvětlení a model Panasonic 620 a 630 dělá tedy Panasonic a Sony w808c dělá tedy Sony ?

Jinak našel jsem na aukru nejaky bazarliben který má dokonce 8xxb za 18 (nemá android super) a ještě 55x9005a za 30. atd.... Píše u všech ze jsou nové nerozbalená ale zároveň píše vystavena na předváděcí akci podpory Sony( takže asi denně někde běžela třeba rok co? ) Záruka tedy pouze jen 6měsíců , ale ta x9005 za 30tisíc by mohla bejt super telka co myslíte je to hloupost kupovat TV z předváděčky nebo prodejny diky
pehe2805
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka