Panasonic TX-43CX750

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 12. 5. 2016 11:43

Divné, zvláštní. Tento model přímo jsem nezkoušel. V každém případě bych ještě pro jistotu překontroloval aktuálnost softwaru z menu stroje. Aby tam nebyla nějaká „nultá“ verze.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Folkmy 12. 5. 2016 11:50

mám tam starší verzi, ale když jsem to chtěl stáhnou tak se mi to po cca 25% přerušilo, zkusil jsem to dvakrát a vždy se stejným výsledkem. zkusím to ještě znovu, až budu mít víc času :)
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 12. 5. 2016 12:52

Jsou tam dvě varianty pro upgrade softwaru - dvě možnosti v menu. Zkus. Nebo se mrkni, zda se nenabídne varianta upgradu přes flešku.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Folkmy 12. 5. 2016 13:31

díky zkusím, ještě mě napadlo, jestli není lepší televizi napíchnout do modemu kabelem, než to dělat přes wifi
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 12. 5. 2016 22:27

Určitě je lepší připojit TV kabelem, a navíc ji přidělit pevnou IP adresu, nebo alespoň v routeru zarezervovat nějakou z rozsahu DHCP.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Folkmy 22. 5. 2016 09:45

ahoj narazil jsem na jednu vec. kdyz zapnu dvd pripojene pres hdmi kabel tak se tv prepne do rezimu prehravani dvd, ale po vypnuti dvd se tv neprepne do rezimu dvd-t. je v tom nejaky figl, nebo to tv neumi? u stareho panasonicu mi to fungovalo bez problemu. diky
Folkmy
Junior

Předchozí stránka