Samsung UE48j6272 - Nereálný obraz+další otázky a odpovědi

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kosican0 8. 1. 2016 09:12

lapish píše:kosican0: to nevim, prave jsem trochu googloval a vypada to ze S3 Neo narozdil od puvodniho S3 mirroring nepodporuje :(

llubik: že by maskéři zpravodajského studia měli v oblibě oranžový makeup? :-)
Ne, taky mám pocit že můj 40H6470 dává občas obličeje dost do oranžové, ale přikládám to tomu že mám pořád profil Přirozený a nijak jsem to zatím neladil...

Ahoj, svagor ma konkretne tento http://mobilne-telefony.heureka.sk/sams ... s-iii-neo/
a bol som u neho ked to ukazoval ako funguje mozem sa opytat kde to ma :)
Inac dcera na Huawei G6 to tiez nema ani Tablet Acer co ma android 4.4.2,
kosican0
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 8. 1. 2016 11:02

Ne, taky mám pocit že můj 40H6470 dává občas obličeje dost do oranžové, ale přikládám to tomu že mám pořád profil Přirozený a nijak jsem to zatím neladil...

Ak by to bolo profilom, tak by sa uvedeny jav zobrazoval nielen v studiu TV novin . . . . ale ako vravim, ked je zivy vstup je to OK, ked je vlozeny zaznam je to ok, akonahle zobrazi dvojicu moderatorov - oranzovaci :-) nasledne relacie pred a po, resp kedykolvek a ine aj na inych programoch su ok . . . . :-)
skusim este ORF pripadse SAT a pod . . . ked budu mat nieco zo studia. Pripadne relacie ktore su nazivo na nasich prg.
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod M_i_0 8. 1. 2016 12:08

Tak nefunguje :( Sakra. A uz to vyzeralo na dobru lacnu alternativu.
M_i_0
Junior

Odeslat příspěvekod LeBronJames 8. 1. 2016 12:10

Nenapadá tedy ještě někoho, proč mám na některých kanálech ten lehce opožděný zvuk? Už mě to začíná rozčilovat. Někde to jede krásně a říkám si jak je to krásné a pak přepnu na Prima Cool HD a je to teda hrůza hrůz, schválně zkusim najít prima cool, jestli bez HD aspoň nějak funguje :/.
LeBronJames
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lapish 8. 1. 2016 12:14

kosican0 píše:Ahoj, svagor ma konkretne tento http://mobilne-telefony.heureka.sk/sams ... s-iii-neo/

Tak jo, jestli zjistis jak to rozchodil tak dej vedet :)
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ecop 8. 1. 2016 13:14

llubik píše:

Ak by to bolo profilom, tak by sa uvedeny jav zobrazoval nielen v studiu TV novin . . . . ale ako vravim, ked je zivy vstup je to OK, ked je vlozeny zaznam je to ok, akonahle zobrazi dvojicu moderatorov - oranzovaci :-) nasledne relacie pred a po, resp kedykolvek a ine aj na inych programoch su ok . . . . :-)
skusim este ORF pripadse SAT a pod . . . ked budu mat nieco zo studia. Pripadne relacie ktore su nazivo na nasich prg.

Já mám problém u ČT sport HD, když jsem se díval večer na zpravodajství z Dakaru tak ten moderátor byl úplně flekatý...jinde to není.
ecop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod llubik 8. 1. 2016 16:13

este k J6272 a funkciam . . . neviem ako je spocitana cena tv (panel, elektronika, fw, plasty atd atd) ale settopbox jeden snad z najlacnejsich, dodavany UPC, dva tunery C, nahravanie, bez HD, vie editovat nahravku, takze si viem vystrihnut zaciatok, koniec, reklamy a to ulozit na dalsie pozeranie . . . nehladiac o retacani omnoho vecsou rychlostou, spravit si zalozku, kde som skoncil . . . na tomto tv, mozem co? nahrat, posuvat zrychlene a to je asi tak vsetko . . . Ano, pameta si kde som skoncil, ale neviem ci ked pustim dalsi film, ci si zapameta ten prvy . . .nehladiac na to, ze lacny settopbox vie tych zaloziek niekolko, takze kazdy clen rodiny moze skoncit pozeranie inde a lahko si najde kde skoncil . . . takze co sa tyka tejto funkcnosti, je daleko za opicami . . . alebo som snad niekde nieco v navode nepostrehol?
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod neradil 8. 1. 2016 16:58

Ne v návodě, ale licenční podmínky.
neradil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod llubik 8. 1. 2016 17:40

v com sa lisia licencne podmienky samsungu a settopboxu UPC?
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 1. 2016 17:50

Napr. v tom, že nahravky na TV musia byť kryptovane kvôli ochrane autorskych prav.

A ani netušim prečo by to televizory mali vedieť. Niekto tu zas chce od TV aby suploval ine pristroje.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Feek92 8. 1. 2016 21:24

Tak jsem si ji také pořídil, ale mám pár dotazů:

1) Aplikace, které jsou v Smart TV, jsou veškeré aplikace, které zde fungují? Přijde mi ten obsah poměrně malý.

2) Nepoužíváte někdo náhodou Spotify? Rád bych ho do televize dostal, ale moc nevím jak jinak, než přes mirroring z mobilu.

3) PC mirroring jinak než přes HDMI asi nejde, co?

Díky!

PS: Mirroring přes Wi-Fi direct jde krásně s Huawei P8 lite.
Lenovo IBM T40p: RAM-2GB, CPU-1.5Ghz, WinXP;
Feek92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosican0 8. 1. 2016 21:39

lapish píše:
kosican0 píše:Ahoj, svagor ma konkretne tento http://mobilne-telefony.heureka.sk/sams ... s-iii-neo/

Tak jo, jestli zjistis jak to rozchodil tak dej vedet :)

Stiahol si apku Media share a potom sa mu to zobrailo
kosican0
Junior

Odeslat příspěvekod lapish 9. 1. 2016 12:40

Ale media share vypadá jako DLNA (umí sdílet/streamovat video a jiná multimedia), ne screen mirroring, ne?
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 9. 1. 2016 14:24

LeBronJames píše:Děkuji za odpověď, bylo to přesně jak jste psal, ale píše mi to, nelze upgradovat cam z menu.

Když jsi to zkoušel. Znovu tam najeď a podívej se v jiné části interního menu modulu na verzi softwaru, který tam máš. Označení možná bude složitější, nicméně by tam mělo být.... 4.2.9.0.

Je to tak, nebo ne?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod kosican0 9. 1. 2016 14:52

lapish píše:Ale media share vypadá jako DLNA (umí sdílet/streamovat video a jiná multimedia), ne screen mirroring, ne?

Mas pravdu aj som to skusal u seba na mobile a neni to zrkadlenie ako take :( . Uvidim ked pojdem k nemu ako to ma on.
kosican0
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka