Samsung UE48j6272 - Nereálný obraz+další otázky a odpovědi

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kosican0 21. 1. 2016 15:41

Ahojte, da sa nejak rozchodit a prehrat serialy z JOJ archivu na Tv 6272?
kosican0
Junior

Odeslat příspěvekod george85 23. 1. 2016 10:53

Ahoj, tak jsem si včera jsem pořídil tu originál klávesnici samsung VG-KBD1000 a musím říct že velké zklamání, největší problém je touchpad, který, nevím tedy jestli to je vada jen toho mého kusu, tak je překryt pogumovanou plochou která má ve zvyku se jakoby vyboulit a pohyb kurzoru pak reaguje hrozně špatně, resp. nejsem schopný vychytat přítlak prstu tak abych nekliknul. Nicméně pohyb kurzoru stejně nekopíruje přesně resp. plynule pohyb prstu. Proto zavřít vyskakovací reklamu malým křížkem je docela problém. Dá se to celé přimáčknout a chvíli to drží, pak touchpad funguje tak jak má.

Nicméně v přednastavené aplikaci Youtube stejně klávesy nereagují, z toho mi vyplývá že to není chybou komunikace nebo zařízení ale aplikace...

Ale abych jen nehanil, oproti Logitechu K400 je menší, má o 100% lepší a hezčí zpracování, multifunkční klávesy (tools, menu, smart atd...) fungují jak mají, na druhou stránku je těžší ale to mě osobně vyhovuje...

nicméně závěr je takový že jí jdu vrátit a nechám si stařičký Logitech :-)
Pro-Ject Pre Box S2 digital + DPA222 MK II + VMA II 2p
AVR Onkyo TX-NR 717 + VMA II 3p rev + VMA II centr
DIY RCA Tasker+AEC
......................................................................
VMA II SUB still in paperbox :-)
george85
Junior

Odeslat příspěvekod kosican0 24. 1. 2016 10:14

Ahojte, pocas prehravania filmov z USB sa mi titulky zobrazene v Cestine nezobrazuju korektne, chyba je v ř, ě miesto nich su kadeake znaky neviem presne ci tych znakov nie je viac aj na inych pismenkach.
V menu mam nastavene titulky jazyk Slovensky.
Neviete ci sa to da nejak nastavit?
kosican0
Junior

Odeslat příspěvekod majinkej 24. 1. 2016 13:36

Nastav si v nastavení titulků kodování střední evropa.
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radox1 25. 1. 2016 14:48

v pc editore mi nejde rozbalit subor na editaciu kanalov z usb.ten subor ma nazov channel list T-HKMFDEUC 1440.8 a je vo winrare.aj ked ho rozbalim,nijaku polozku ten editor nevie zobrat.viete poradit?
radox1
Junior

Odeslat příspěvekod majinkej 25. 1. 2016 15:28

tohle je Firmware T-HKMFDEUC 1440.8
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radox1 25. 1. 2016 15:59

pod takym nazvom je ten subor ulozeny na usb,treba ho prepisat?
radox1
Junior

Odeslat příspěvekod majinkej 25. 1. 2016 16:10

T-HKMFDEUC 1440.8 tohle není editor

-- 25. 1. 2016 15:13 --

http://download.chip.eu/cz/Samsung-Chan ... 02743.html
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ecop 25. 1. 2016 16:46

Včera jsem si při přehrávání z DVD všiml, že při delším záběru obličejů se tyto jakoby rozmazávaly.
Když jsem se na to zaměřil, tak se mi zdálo, že se rozmazává i pozadí za herci.
Je to vždy cca 2-3 vteřiny ostré, pak na 1-2 vteřiny se to mázne (herci jakoby dostali pihy :D ) a zase ostré. samo že je to vidět jen při delším záběru kamery.
Nevím čím to může být...starým Sony DVD přehrávačem, samotným filmem? (nový DVD Hobit), kabely cinch (DVD nemá HDMI a televize zase Scart) nebo televizí?
Dělá to někomu taky? Nemám jiný přehrávač na porovnání.
Díky Petr
ecop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radox1 25. 1. 2016 17:12

aj mne to robi podobne ako pises,a to ide signal cez hdmi.

-- 25. 1. 2016 17:32 --

tak som sa prave dozvedel zo sam.podpory,ze editor na tieto modely je nefunkcny.
radox1
Junior

Odeslat příspěvekod pieman 25. 1. 2016 22:12

Můžete doporučit konkrétní klávesnici+myš ?
TV mám chvilku a s webem zatím poměrně dost negativní zkušenosti - především se ztrácí kurzor, nefunguje, atd.
pieman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ecop 26. 1. 2016 08:51

radox1 píše:aj mne to robi podobne ako pises,a to ide signal cez hdmi.

-- 25. 1. 2016 17:32 --

tak som sa prave dozvedel zo sam.podpory,ze editor na tieto modely je nefunkcny.

Tak to jsi mne nepotěšil :roll: To znamená že je chyba v TV :?:
Já jsem si tipoval, že by to mohlo být těmi cinch kabely, včera jsem pustil jiné DVD a bylo to tam zase, rozmazávaly se obličeje.

Má někdo tip co s tím??
ecop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radox1 26. 1. 2016 10:35

no mne to spravi iba obcas a rozdiel je tam minimalny.je to hlavne vtedy ked je film vo vysokom rozliseni.
radox1
Junior

Odeslat příspěvekod ondratr 28. 1. 2016 14:00

Je zde nějaký majitel této tv, který chytá na této tv v praze zkušební vysílání? Zajímalo by mne zda jede bez problémů a dojem z obrazu při příjmu DBV-T 2 v kodování HEVC. Díky za info
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod LiborM (novy) 1. 2. 2016 21:50

Koupil jsem UE55J6272 a kupodivu chytnu DVBT-2. Našlo mi to 5 programů: CT SPORT HD (AVC), CT SPORT HD (HEVC), NOVA (HEVC), PRIMA (HEVC) a T2 HEVC HD. U prvních čtyřech mi to píše "Služba není k dispozici", T2 HEVC HD funguje, ale je zobrazenej v poměru 4:3, musím ho ručně roztáhnout. Obraz je dobrý, občas se to zasekne, ale to je možná způsobený špatnou kvalitou signálu.
LiborM (novy)
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka