Samsung UE48j6272 - Nereálný obraz+další otázky a odpovědi

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kaaamca 26. 2. 2016 21:59

Ahoj,
mám problém s připojením k UE48J6272 přes rozhraní Intel WiDi. Notebook je HP Folio 1040G2, WIN 7, nejnovější drivery, vypnutý firewall. Na notebook spustím program Intel WiDi, ten TV najde, opíšu párovací kód z TV, následně mi TV zobrazí připojeno a za 1 sekundu napíše odpojeno. Dá mi někdo nějakou radu?
kaaamca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rom999 27. 2. 2016 10:09

Dobrý den
Mám prosbu chci si koupit Samsung UE55J6272 a nejsu si jistý jestli bude tato tv fungovat z kodekem H265 HEVC mám přečtený manuál ale na konci toho je pro mne nesrozumitelně psáno že tento formát bude i nebude podporován.

Jde mě o to jestli tato TV bude podporovat kodek H265 HEVC z tuneru jako z antény pozemní vysílání ??

V manuálu je:

Dekodéry videa ●
H.264 FHD je podporováno až do úrovně 4.1. (FMO/ASO/RS není podporováno)

Jiná omezení:

Kodek HEVC je k dispozici pouze v kontejnerech MKV / MP4 / TS.

Už se to tu řešilo že tento kodek TV má ale jestli tomu trochu rozumím tak snad jen pro přehrávání z flashky usb ale nezpracuje vysílání z antény.
Prosím o radu a srozumitelnou odpověď.Nechci dokupovat set top box.
Moc děkuju
Rom999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirka mz 28. 2. 2016 19:14

Chci se zeptat, mám tuhle televizi cca měsíc, a až na zvuk je docela dobrá. Ale mám dotaz na ovládání mobilem. Mám Windows pohne a stáhl jsem si aplikaci Oscar Remote, u které v recenzích je i že funguje se Samsungy, ale asi ne se všemi. Nezkoušel jste to někdo? Mě aplikace tv najde ale tv mobil ne...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod kvido79 2. 3. 2016 08:40

Dobrý den, známý si pořídil UE40j6272 a nově pořídil Skylink přes CI+ modul. Problém je, že TV sama nenaladí programy v HD např. ČT1, ČT2 atd. (vyjma Primy MAX, která v SD nevysílá). Někde jsem četl, že by to mohl způsobit nevhodný CI modul s nimiž si některé Samsungy nebo LG nerozumí. Existuje nějaký "odzkoušený" modul pro Skylink a tuto TV? Děkuji za radu.
kvido79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radox1 2. 3. 2016 09:29

mna najviac stve,ze tv napr.neprehra z internetu archiv tv stanic,nakolko absentuje flash player.toto je jedina vec,kde mozem vyuzit v tv internet,nakolko je to zobrazovacie medium,na pozeranie stranok mam predsa pc.da sa to nejako spojazdnit?
radox1
Junior

Odeslat příspěvekod ondratr 2. 3. 2016 11:23

Mám na tv nainstalovanou aplikaci Hbbt, snad jsem to napsal dobře, a přes červené tlačítko my fungují archivy patřící pod stanice CT a pod stanice prim stanic. Pro stanice patřící pod novu tam je zase aplikace vodo.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod radox1 2. 3. 2016 12:12

ano,dik,ale pisal som tak vseobecne.napr.som velky fanda cyklistiky a vela pretekov ide iba cez net,tak som sa tesil,ze zamenim monitor na pc za tv,ale nic z toho.
radox1
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 11. 3. 2016 22:17

Je to TV, ne pc a ne multimediální stroj typu all in one...

Jinak jak jsem neměl rád hbbtv, tak po pár měsících musím napsat, že je to boží funkce :-).
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 3. 2016 10:11

teplice ad HbbTV :-) :-D :D :mrgreen: Neměli jsme na toto téma rozhovor? :D

Nyní se chystá Prima s HbbTV na satelit. Skylink má připraveno, ale čeká se na pokyn technického centra Primy - něco ještě ladí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radox1 12. 3. 2016 11:08

ani nechcem all in one,ale primarny je obraz a video kedze je to tv.inac mi je tam internet nanic,pocasie si pozrem aj v mobile.
radox1
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 12. 3. 2016 11:58

MgX píše:teplice ad HbbTV :-) :-D :D :mrgreen: Neměli jsme na toto téma rozhovor? :D

Nyní se chystá Prima s HbbTV na satelit. Skylink má připraveno, ale čeká se na pokyn technického centra Primy - něco ještě ladí.


Čekal jsem tvou reakci :-D Teď už bych se hbbtv opravdu nevzdal :-) Nova to taky plánuje, nevíš?
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 3. 2016 13:15

Já věděl, že čekáš na moji reakci - proto přišla. Dělám s lidmi, proto vím, že jejich původní, byť velmi odmítavý názor na určité funkce a vlastnosti se v čase výrazně mění.

U Novy nevím, ale zatím vše vypadá, že HbbTV má svoji velkou budoucnost, jen aby byla podpořena rozumnými a uživatelům přínosnými kroky. Momentálně se u satelitního vysílání, jak jsem naznačil, očekává spuštění HbbTV pro Primu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Poool001 1. 4. 2016 00:09

Pořídil jsem si také Samsung UE48J6272 a bohužel první věcí, které jsem si všimnul při sledování sportovních přenosů - svislé špinavé pruhy. Objeví se, když kamera provádí rychlý pohyb ze strany na stranu (typicky když sleduje útočícího hráče) a zmizí, jakmile se obraz zklidní. Nejviditelnější je to u hokejových přenosů, ale také u fotbalu, nebo např. Letečtí stíhači v boji.
Je to pro mě tak rušivé, že zítra půjdu TV vrátit. A to přesto, že jinak jsem si televizi oblíbil a kdybych měl jistotu, že nový kus touto vadou trpět nebude, vzal bych ji znovu. Ale riskovat to nechci.
Poool001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EdyStar 1. 4. 2016 21:37

Neriskuj a utekaj! Ja mám Pan.47AS800E a bohužiaľ som si to do 7dní nejak nevšimnúl.Teraz už tri mesiace bojujem so servisákom o výmenu panela!Ešte skúsim predajcu,ale bude to ťažké.Inak obraz a funkčnosť je vynikajúca!
EdyStar
Junior

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 1. 4. 2016 21:41

Jen tak mimochodem je to věc podsvícení ne panelu.
Mclaren F1
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků