Samsung UE48j6272 - Nereálný obraz+další otázky a odpovědi

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 12. 12. 2016 15:06

Podpora Samsungu mlčí?
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stan.mclaren 12. 12. 2016 15:53

Ma model 48j6272 vo vlastnom nastaveni Motion 2 posuvniky de blur a de judder?
Lebo model 50j6282 ma len 1 -de judder.
stan.mclaren
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 12. 2016 16:36

Ma.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod george85 21. 12. 2016 22:01

Dobrý večer, mám tento model v 55" a dnes jsem si podruhe vsiml zvlastniho vrzani, skripani v levem spodnim rohu televize, zkousel jsem TV vypnout, zapnout, dokonce vytahnout i ze zasuvky a skripani neprestalo... prestalo to po cca 10ti minutach samo... nevite co by to mohlo byt?
george85
Junior

Odeslat příspěvekod george85 28. 12. 2016 16:44

Vážně nikdo nic? Zkusím to nahrát, je to zvuk co mi připomíná vrzající krycí lamely na puštěném ventilátoru :-) jen to není tak hlasité (naštěstí)
george85
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 28. 12. 2016 18:08

Asi bych kontaktoval servis s dotazem. Někdy k podobným zvukům může docházet vlivem roztažnosti plastových částí... těsně po zapnutí, nebo vypnutí stroje.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 30. 12. 2016 21:05

Zdravim. Nahodou neskusal niekto sparovat tuto telku cez bluetooth s niecim inym ako telefonom alebo sluchadlami ? Nedari sa mi sparovat telku s mini vezou ONKYO CS-265DAB. Spojenie sa vytvori na 10 sekund a odpoji sa.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 12. 2016 21:37

Bluetooth myš funguje. Více jsem nezkoušel.
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod george85 3. 1. 2017 09:12

MgX píše:Asi bych kontaktoval servis s dotazem. Někdy k podobným zvukům může docházet vlivem roztažnosti plastových částí... těsně po zapnutí, nebo vypnutí stroje.


Servis jsem zkoušel, bylo mi odpovězeno že neví, můžou poslat technika, ale pokud se problém neprojeví tak bude výjezd zpoplatněn... Závada se projevuje nahodile, nevidím v tom žádnou pravidelnost a když už se projeví, tak je to na cca 10 - 15 minut, tzn. že výjezd technika asi nic nevyřeší. Tepelná roztažnost se mi občas projevovala na starší TV, ale tohle je něco úplně jiného, neříkám že to nemůže být vlivem tepla, ale určitě to není plast, přijde mi jako by třeba "pískal" zdroj :roll: . Vůbec nevím jak to řešit s prodejcem, ten závadu neobjeví a budu to vozit sem a tam...
george85
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 3. 1. 2017 11:49

Aktualizace 1480 - vypadá to, že se celkem zlepšila odezva TV! :tleskani Ničeho jiného jsem si nevšiml.
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod otava5 3. 1. 2017 13:44

Mám UE65J6292 a připojené Raspberry PI 1... Proč musím pokaždé dát připojit k Anynet+, proč se nepřipojí k HDMI-CEC hned na bývalé TV není problém.....??? Někdy Ano chytne se třeba na počtvrté když přepínám mezi TV a HDMI2 výstupy....Díky
otava5
Junior

Odeslat příspěvekod kosican0 4. 1. 2017 18:53

Vagi píše:Bluetooth myš funguje. Více jsem nezkoušel.

Mozete mi poradit aku mys pouzit aby fungovala? Nejaky odkaz. Na aku vzdialenost bude reagovat?
Mam bezdrotovu mys a ak sedim pred TV cca 2,5m vobec TV-mys nereaguje az ked pridem na cca 0,5m aj to od zadu TV reaguje
Dakujem
kosican0
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 4. 1. 2017 22:06

Já používám tuto stařičkou myš: http://www.nc.cz/oem-microsoft-bluetoot ... 17546.html
Od TV sedím necelé 3m a myš funguje v pohodě. Ohledně výběru myši k této TV neporadím, jelikož nevím, která by fungovala bez problému. Zkusil bych napsat na podporu Samsungu, ať řeknou, která bluetooth myš je vhodná.
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dymytry 10. 1. 2017 20:47

Koupil jsem myš v lidlu za 250 kč, že ji vyzkouším a popřípadě vrátím. Funguje tak jsem si ji nechal. Musíš počkat až bude zase v akci, já ji kupoval 2.12. Tady je odkaz, http://www.lidl-service.com/cps/rde/xch ... A1&count=1
dymytry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ocadlyo 28. 1. 2017 19:10

Ahoj, komu se zdá reakce TV a spouštění TV pomalé (1480 firmware) vyzkoušejte resetovat službu smart hub. MENU/SMARTHUB/OBNOVIT SMARTHUB. Po restartu TV a přihlášení k účtu Samsung znovu vypnout a zapnout TV. Me tohle parádně pomohlo, spouštění TV i s přihlášením je do 5sekund, procházení MENU a aplikacemi je rychlejsi. Nechápu proč zrovna tohle ale fakt to pomohlo.
ocadlyo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků