LG 50LF652V - dojmy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ondisvw 23. 2. 2016 23:37

Nevíte, kde může být problém, že mi nejde připojit k TV ext. HDD (520gb Samsung) ? Zapojím ho, na TV se ukáže probíhá připojování zařízení, ale dál se nic neděje. Flashky se mi načtou ihned. TV mám 2 týdny, takže sem na ní ještě neměl moc času...Děkuji za pomoc.
Ondisvw
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zvirotsky 24. 2. 2016 00:24

V jakém ho máš formátu? Nenahrával jsi na něj už něco z jiné TV?
zvirotsky
Junior

Odeslat příspěvekod Dagy2 24. 2. 2016 07:04

Má externé napájanie?
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Shampoo 24. 2. 2016 10:05

No problémem může být napájení (pokud nemá externí), dále bych zkontroloval počet oddílů (pokud jich je víc, tak asi může dělat problémy) a zavaděč oddílů musí být MBR (ne novější GPT). Zkusil bych formát (pokud můžeš), vytvořil jeden oddíl s MBR zavaděčem a pokud ani to nepůjde, tak určitě napájení.
Shampoo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2016 11:15

Možná by nebylo špatné napsat přesné označení HDD. Jinak disk by se měl zapojovat do USB, které bylo výrobce označeno doplňkem „HDD“. Některé jsou na to hodně citlivé.

No a zbytek byl již napsán. Jestli má HDD externí napájení - využij ho.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ondisvw 24. 2. 2016 11:28

Děkuji za odpovědi. Trošku jsem se sekl, jedná se o 640gb verzi, ale to by na to nemělo mít vliv. Přesné označení HDD je: G2 Portable - přesně tento:
https://www.alza.cz/samsung-2-5-g2-port ... 155842.htm

Je to už starší HDD, formátován je v NTFS.

Shampoo píše:dále bych zkontroloval počet oddílů (pokud jich je víc, tak asi může dělat problémy) a zavaděč oddílů musí být MBR (ne novější GPT). Zkusil bych formát (pokud můžeš), vytvořil jeden oddíl s MBR zavaděčem

Tomu teď moc nerozumím, HDD byl akorát naformátován do NTFS a od tý doby je používán, tak jak se zapojil prvně, žádné jiné nastavení se tam nedělalo. Případně napiš do PM prosím, ať tu tento topic o TV nespamuji jinou problematikou. Děkuji.
Ondisvw
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2016 11:30

Klidně si piště tady, ať z toho mají něco i ostatní čtenáři.

Portable verze zapojená do správného USB by neměla mít problém.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ondisvw 24. 2. 2016 16:00

Tak problém vyřešen, nakonec jsem HDD celý naformátoval znovu (jako NTFS) a funguje vše jak má. Nevím tedy, kde byl zakopaný pes. Děkuji za rady.

Jinač až se s TV více skamarádím, tak rád také napíšu své postřehy.
Ondisvw
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2016 16:09

Stačí, když se nechá HDD naformátovat jiným zařízením (mimo PC, tudíž třeba jinou TV) a další ho již často nechce načítat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod tree33 24. 2. 2016 18:39

Dobrý den,
mám podobný tv LG 60 UF 850V. Máme ho celkem čerstvě, takže ještě nemám vše vychytané. Mám problém s přehráváním kodeků H.265. Můžete mi sem prosím hodit link na nějaký H.265 film co Vám funguje. Nevím jestli problém se zdrojovým souborem...
Díky
tree33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2016 18:42

Na H.265 demo snad, na film zcela jistě ne. Warez se zde nepěstuje.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Shampoo 24. 2. 2016 18:56

Jak jsem říkal, tak jsem zkoušel zatím samply Jellyfish http://jell.yfish.us/ a přehrál i 55Mbps. Také jsem zkoušel samply z http://h265files.com/ a také vše přehrála.
Shampoo
Junior

Odeslat příspěvekod tree33 24. 2. 2016 21:01

Ano myslel jsem demo, to stačí. Díky moc.
tree33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod napstercz 9. 3. 2016 18:51

Ahoj používá někdo bezdrátovou klávesnici k této tv?Ten magic ovladač je docela drahej zkusil bych nejdřív možná levnější řešení?
napstercz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondisvw 10. 3. 2016 15:23

To byla první věc, co jsem hned dokoupil. Smart funkce se bez Magického ovladače ovládají hodně špatně. Klávesnice nebude dle mě moc výhra.

za 890kč, skladem - to se mi nezdá hrozný. Já ho kupoval za 990kč z Alzy. Dostupnost tohoto ovladače za cenu pod 1 tisc je velmi špatná, proto bych kdyžtak kupoval rychle. Například na Alze vydržel skladem 1 den (a to měli určitě hodně kusů). Jinak skladem stále je v LG Shopu za 1390kč no...
Kód: Vybrat vše
http://dalkove-ovladace.heureka.cz/dalkovy-ovladac-lg-magic-motion-an-mr600/
Ondisvw
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka