Philips 50PFH5300 vs Panasonic TX-50CS630E - ktory vziat?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sumo-- 11. 3. 2016 18:10

Zdravim,

-chystam sa kupit TV a bol som celkom rozhodnuty pre "Panasonic TX-50CS630E". V obchode ma ale potom predavac zacal presviedcat ze "Philips 50PFH5300" by bol asi lepsi. Co by ste vybrali vy?

-Oplati sa ist do ANDROID TV? alebo je to jedno...(Philips vyzera byaj lacnejsi...)

-TV sa bude pouzivat na filmy. Hrat sa cez zen nebude. Zalezi mi hlavne na kvalitnom obraze s pestrymi farbami. Nezaujimaju ma moc rozne softwarove vychytavky a tooly ktore aj tak nikdy nepouzijem ;)

vdaka vopred za rady
sumo--
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 11. 3. 2016 18:37

Jestliže budu hodně rozhodnutý pro nějaký televizor, tak by musela přijít skutečná horda závažných důvodů, proč ho nekoupím a horda závažných důvodů, proč koupit jiný a ještě ke všemu 50Hz. Kvalitní televizor by měl mít především kvalitní obraz. Ne, stopadesát udělátek, které ještě často fungují napůl, nebo vůbec. Panasonic nepodporuje H.265/HEVC. To někomu vadí.

Pokud navíc nechceš udělátka a další blbůstky nevím, proč by Tě měl zajímat Android.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod sumo-- 11. 3. 2016 19:05

"hodně rozhodnutý" som nebol ;) ... moc sa do toho nevyznam, a hladal som len podla hodnoteni pouzivatelov... a v danej cenovej relacii.... A ano, zalezi mi hlavne na dobrom obraze...

Z toho co si napisal teda predpokladam, ze PANASONIC by bola lepsia volba... Ak teda nevpotrebujem "H.265/HEVC".
sumo--
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 3. 2016 20:23

Vyberaš medzi TV, ktore su z rôznej kvalitativnej kategorie. Konkurenciou pre ten Panasonic su až o rad vyššie modely Philipsu (6300, 6510/6550).
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod MgX 11. 3. 2016 20:53

sumo-- od HEVC a H.265 toho bylo napsáno celkem dost, i na webu avmania.cz. Takže stačí číst. Nevím, zda chceš/potřebuješ/využiješ tento kodek.

V každém případě - viděl jsem v chodu 55CS620 a ta měla velmi dobrý obraz s hodně dobře nastavenými barvami. Řeší trochu jinak pohyb - nutno se podívat na prodejně, pohrát si s nastavením, vyzkoušet. Obdobně, možná v některých věcech o trochu líp, na tom bude CS630. Zde ale netuším, jak jsou nastaveny barvy. Vzhledem k tomu, že - jak se zdá - Panasonic se tomu alespoň trochu věnuje - neměl by to být totální úlet, jako u některých jiných.

Jasně, dá se koupit Samsung, dá se koupit LG. Je to o přístupu, požadavcích, preferencích, očích a uších :-) Určitě nejsem z těch, kteří Tě budou tlačit do Panasonicu, nebo jakékoliv jiné značky. Pro mě je důležité, abys výběr provedl Ty a byl s ním následně spokojen. A o tom to celé je.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod sumo-- 11. 3. 2016 21:47

vdaka za rady... obom.. ;)

jasne... pojdem to este viac popozerat, chcel som len vediet aspon modely na ktore sa zamerat... aby som nemusel prechadzat setkych "100" co tam maju :)

Zatial to teda vyzera na ten Panasonic... Ak viete este neake ine znacky/modely (50') ktore by sa oplatilo pozriet v cene do 600e, kludne odporucte....
sumo--
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 11. 3. 2016 22:40

Panasonic CS630 si vezmi jako základ a pak si v rámci své cenové kategorie vyber 100Hz modely od dalších výrobců - ty porovnej s Paňasem.

Přehled 100Hz modelů najdeš zde. Když si klikneš na nick Ryan Giggs v tomto vlákně a vyhledáš jeho příspěvky v profilu, uvidíš, které TV opakovaně doporučuje.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod EdyStar 12. 3. 2016 00:33

Podľa možností sa poponáhľaj!!! VidˇSONY 2016!
EdyStar
Junior

Odeslat příspěvekod doctord 12. 3. 2016 21:46

Zravím,jak je to u TX-50CS630E s přehráváním zvuku DTS z externích zdrojů?
Je to vlastně jedna z věcí, které mne u této TV chybí a raději se optám, zda to umí či nikoliv.

Díky
doctord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 12. 3. 2016 21:54

CS620 DTS nepodporuje, takže předpokládám, že u CS630 to bude přes kopírák. Když tak si počkej na někoho, kdo DTS na CS630 vyzkoušel.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod doctord 12. 3. 2016 22:01

recenzi na CS620 jsem četl a proto se projistotu ptám.
Rád si přehrávám originál filmy mkv a často je primární/jediný zvuk v DTS formátu, o což nechci být ochuzen:-)

Dík za odpověď
doctord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod doctord 14. 3. 2016 17:18

Tak jsem dnes odzkoušel na prodejně Datart a bohužel formát 630 DTS také neumí.
doctord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 3. 2016 17:46

Je to škoda.
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod doctord 14. 3. 2016 20:53

Sice možná drobnost, která se dá vyřešit přes KODI, ale i tak.
Zamrzí to, proto nakonec asi koupím jinou TV.
doctord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombicko 21. 3. 2016 14:20

Zdravim..ja rozmyslam nad kupou toho panasoniku..ale narazil som na dalsi tv ktory vypada schopne a podla vlakna od ryana je 100hz aj v rovnakej cenovke. Navyse podporu H.265,aapon to niekde pisu a niekde ze zas nema hm. Je tam nejaky rozdiel, ktory zavazi? moc do toho nevidim jedine tie Hz. Dakujem

LG 50LF652V
tombicko
Kolemjdoucí

Další stránka