cerne promitaci platno

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 11. 4. 2016 09:34

Já budu raději věřit těm fotkám na google, sam pises, ze LG oled je na tom stejne, a ta je proste horzna, jakkoliv je tp nejlepsi tv, co je na trhu, tak v realnem prostredi je ten obraz tragicky. Sonda bude mit ale zajiste vysledky super.
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MarioCZE 11. 4. 2016 10:05

Je to tak, bohuzel...mne se ten obraz nelibi vubec v nicem, sam jsem cekal, ackoliv korejce nesnasim, ze ale vyjedou s OLEDem kterej nas "polozi", ale tenhle efekt se rozhodne nekona...tudiz jeste nejaky rok opet neni duvod kupovat televizi...panasonic prijde s 900stovkou na lcd bazi, vysmech dalsi za ty prachy a proste z nas co do toho delame a bavi nas to z vysoka xxxxx. Oni to vi, ale mi je nezaplatime.o)

-- 11. 4. 2016 11:15 --

Jedine co je plus, ale ne pro me, jelikoz pres den tv nejedu, je viditelnost za denniho svetla, tam samozrejme KURO pri slunecne zari lepsi nebude, na druhou stranu, telku mam na filmy a ty sleduju vecer a smradi si zatemni pripadne okna pres den.o) tady lg oled, pro me, neni lepsi ani nahodou...nicmene pro zopakovani, lepsi a verohodnejsi obraz nez na KURU neni a ackoliv jsem se jak malej tesil na HDR a jeho prinos na novych telkach, co jsem mel na tech par stopach co je k mani videt, tak opet, zklamani a bude trvat hodne let, nez bude obsah a nez to bude vsechno za neco stat...s Pioneerem to za ty prachy stalo, s OLEDem si muzou smahnout...a nemluvim ani o politice cenove, kdy si chlap koupi telku za kilo a vice a pak kdyz s nim mluvim za dva mesice tak ji polozi o 40kdolu...coz je hnus firemni politiky a diky me praci to mohu videt denne, jelikoz ty modely sleduju a musi se clovek stydet za samsung ci lg, kteri v tom jasne vedou. Seriozni firma by upozornila na pokles ceny nejaky cas dopredu, tjest muj nazor...nu, mejte se tady, nalokdy neco pisu....zaverem, udelat si vylet do nemecka a jejich studii "hifi video", ochota, vse vystavene, pohrajete si, nazvuceno a pro telky udelane mistnosti, vzit si svoje nakoukane filmy potazmo hudbu a o tom to je.o) a stoji vas to akorat naftu...ja jsem z Varu, takze to mam kousek, nicmene i kdyby to mel nekdo dal, vyplati se to, v prihranici mam ctyri profi studia a zbytek po dalnici behem chvilky...v cr neni sance ani vule ukazovat "realitu" telek .o) i kdyz, 90% telek prodavame do 15k, takze asi tak... zdarec
MarioCZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 11. 4. 2016 11:47

Vzhledem k obsahu TV vysílání je těch 15 tis. až nad hlavu.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iggi 11. 4. 2016 12:12

Ja som tiez dlho zhanal cierne platno.
Nakoniec som kupil sive acer. Je to omnoho lepsie ako biele.
Projektor mam optomu hd 151x a miestnost je cela biela :)
Skusal som aj rozne sive tapety.
Na obrazku je cez biele platno prehodena siva tapeta.
Přílohy
image.jpeg
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petrhas 11. 4. 2016 17:23

Evlo muzes my rict,kde maji to sony platno za 200 dolaru ?

-- 11. 4. 2016 18:49 --

http://www.digitalnidomacnost.cz/dokona ... di-svetlo/

-- 11. 4. 2016 18:52 --

to prej stoji 115000kc to black zero :tleskani
petrhas
Junior

Odeslat příspěvekod iggi 11. 4. 2016 18:43

Na ebayi
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 11. 4. 2016 20:05

Black diamond stoji 100 000 + no a ma dost nevyhod, doporucuji se podivat, nazivo na to, neni to jako v reklamach.

Sony resim, mozna bych sehnal dva kusy, mam i postu uz vyreseno, jen posta vyjde na dalsich 250, mozna pro dava kusy by byla levnejsi, pokud bys mel zajem, ale resit to jen tak se me nechce.

Neni to z ebay, byl by to novy kus, mozna dva.

Ty oled - takovy sharp UD20 bude mit urce REALNY obraz lepsi nez ty LG oled i nez kuro a je to lcdcko.

-- 11. 4. 2016 20:08 --

http://www.josho.co.jp/kamezou/azabu10ban/11001 neni to dokonaly, ale je to docela blizko, rozhodne samsung za pul milionu je proti tomu vtip a to jeste neni zapnuty ...
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod iggi 11. 4. 2016 21:18

Na ebayi je novy za 200 s postou
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarioCZE 12. 4. 2016 08:09

Takhle, rict ze Sharp bude mit lepsi obraz a to jeste s lcd technologii, pak je diskuze a kazda rada zbytecna, to bez urazky. Resite totiz veci na zaklade textu, fyzicky jste doma nemel skoro nikdo nic, coz se da pochopit, ale presne proto nema cenu chodit do for. Nu, zase uz psat dlouho nebudu, jak to rikaji moji kolegove audiofilove a maji pravdu, maji zkusenosti k nezaplaceni, techniku o ktere se vam jen zda, ale nikdy do for prispivat nebudou, protoze se nebudou rozcilovat, asi tak...a nejake 4k ktere bude shitacky vse upscalovat, no, to mi je lito kazdeho...pak jeste zjistime, ze bluray nikdo nema, ze je corujete z netu ripy, myslim tu 50gb, ne ty sracky co se vsude vali... a poustite z compu a je naprosto zbytecne se honit za obrazem, tak jak bylo receno, pry lepsi obraz....takova kalibrace telky stoji klidne desitku, jen tak mimochodem...adios, at se dari a at spokojeni s vyberem.
MarioCZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonito 12. 4. 2016 09:56

petrhas :

Psal jsi, že jsi zkoušel černé prostěradlo a černá na něm byla skutečně černá ... A jak na tom byl obraz celkově? Co ostatní barvy a kontrast? Nestálo by za pokus nechat profesionálně nastříkat bílé platno matnou černou?

marioCZE :

Téma je sice o projekci a černém plátnu, ale když už si tady hraješ na znalce, tak věř, že KURO bylo překonáno. Pokud bys chtěl vědět čím, mrkni se na můj podpis, ty "profíku" ...

P.S. Kalibrace za "desítku"? To jsi posílal TV do Japonska? :D

Tony
TV - PANASONIC TX-P60ZT60E A professionally calibrated!
BD player - PANASONIC DMP-BDT700EG
AV receiver - PANASONIC SA-BX500EG-K
Speakers - 4 x PANASONIC SB-PF800E-M, PANASONIC SB-PC800E-M, PANASONIC SB-WA800E-M
Tonito
Junior

Odeslat příspěvekod MarioCZE 12. 4. 2016 10:34

Narozdil od Tebe a tvych urazek jsem v tom Japonsku byl...klidne rekni kde se sejdme, rad udelam navstevy u tebe i u me doma a muzeme porovnat, jestli vubec mas nejakou poradnou sbirku z ceho poustet...a tohle je presne ten duvod, proc vubec nema smysl cokoliv na foru resit. Rekni, jakej model to prekonal a realne jakej snimek, xdroj co do toho poustis a jak to kalibrujes doma? Nabidka navstev plati, tot ma posledni zprava.
MarioCZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iggi 12. 4. 2016 15:21

evlo píše:Sony resim, mozna bych sehnal dva kusy, mam i postu uz vyreseno, jen posta vyjde na dalsich 250, mozna pro dava kusy by byla levnejsi, pokud bys mel zajem, ale resit to jen tak se me nechce.
Neni to z ebay, byl by to novy kus, mozna dva.

kuk
http://www.amazon.com/Sony-VPS-80DS-Dyn ... B000RYS8YY

a este k tym TV
Plazmy mali vseobecne lepsi obraz ako LCD
OLED niesu zle, ale tie ceny....
cize ak chce clovek aspon 100" uhlopricku tak jedine projektor
Najdolezitejsie pri projektore je platno a miestnost.
Kedze ja byvam v byte, tak nemozem miestnost malovat na cierno, tak riesim platno
Dnes uz maju projektory velku svietivost cize treba platno s mensim gainom
Videl som na vystave premietat na cierne platno a porovnavalo sa voci najlepsiemu samsungu LED tv a obrazovo cez den to bolo rovnake. Ludia nevideli rozdiel medzi projektorom a TV
Platno bolo zaramovane kovovym ramikom
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2016 16:18

A co jako s tim odkazem na amazon, ktery je prvni v google?
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 12. 4. 2016 17:42

To sive platno sa mi vcelku paci ;-]
Konecne vidiet nejaky kontrast, ked to zrovnavam s tym bielym.

ZT vs Kuro..to je vcelku vyrovnane...ale, podla mna najlepsou vyrobenou plazmou boli modely od pioneeru.
Panasonic volakedy kupil Pioneer, kvoli plasma cell technologii, ktoru vraj u svojich plaziem vobec nepouzil, kvoli narocnosti vyroby. ;-] (urcite niekto bude mat presnejsie info).

Porovnavacka ZT vs Kuro. (u Kura vidiet jviac svetla v obraze pri zachovani dost hlbokej ciernej,...co mne osobne by viac vyhovovalo, kvoli prakticnosti)
http://www.flatpanelshd.com/news.php?su ... 1361272859
bylinnycaj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iggi 12. 4. 2016 20:29

evlo píše:A co jako s tim odkazem na amazon, ktery je prvni v google?

To je to, co sa snazis tak zlozito a draho zhanat :d
Staci kliknut na prvy odkaz a nove kupit.
iggi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka