Kterou vybrat: Samsung UE50J6202 vs. UE48J6272

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 9. 2016 06:13

Nerobia v tom ziadny gulas. 6272 je to iste (teda okrem uhlopriecky) ako 6202 len ma inu tunerovu vybavu. 7-micka znamena naviac sat. tuner. A 6302 je zahnuty.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 25. 9. 2016 06:59

Jsou to VA (nikoliv IPS) panely a plynulost jako mexická telenovela zvládnou, neboj :)

Nebo tobě z toho duelu vycházejí lépe IPS? Chceš široké úhly a nevadí ti, že černá nebude černá, kontrast slabší,...?
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 25. 9. 2016 09:41

No, pouzivam kvalitni IPS panel jako monitor a jsem s tim spokojen. Ja prave myslel, ze to jsou IPS panely, ale i tak diky za odpovedi, bude to nejspis 6272, 6202 je zaloha.
maXX_CZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLPeCKo 26. 9. 2016 21:48

Omlouvám se, že jsem nenapsal dříve, ale nějak teď není na nic čas...
Každopádně, televize je doma a dobře slouží.
Přepínaní mezi aplikacemi, TV, NAS atď vše naprosto plynulé a svižné, bez jakýchkoliv záseků.
Obraz perfektní, obrovský posun oproti předešlé pětileté televizi.

Před koupí mi tady někdo říkal, že by se nějaký majitel mohl kouknout jaký je to panel.
Poradí mi někdo kam a jak přesně jít do service menu a kouknout to?
Našel jsem spousty návodů, ale všude jen píšou daávejte bacha co děláte...nerad bych to hned po koupi roz...

Díky a jinak se ptejte na cokoliv :)
eLPeCKo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod airslava 16. 1. 2017 09:38

standavfr píše:Podle specifikací má i horší výbavu.4k v dané ceně bude o ničem.


Co myslis horsi vybavou? Ja nic krome frekvencniho indexu nenasel, taky momentalne mam vyhodnou nabidku na UE50J6202, ale nevim zda se mi to vyplati, kdyz ted je za vyhodnou cenu J6282.

Elpecko, nekoupils ji nahodou? Nevis, zda tam je opravdu ten 100Hz panel, protoze nikde na netu to neni dohledatelne (aslespon ne prokazatelne).
airslava
Junior

Odeslat příspěvekod airslava 16. 1. 2017 12:10

eLPeCKo píše:Omlouvám se, že jsem nenapsal dříve, ale nějak teď není na nic čas...
Každopádně, televize je doma a dobře slouží.
Přepínaní mezi aplikacemi, TV, NAS atď vše naprosto plynulé a svižné, bez jakýchkoliv záseků.
Obraz perfektní, obrovský posun oproti předešlé pětileté televizi.

Před koupí mi tady někdo říkal, že by se nějaký majitel mohl kouknout jaký je to panel.
Poradí mi někdo kam a jak přesně jít do service menu a kouknout to?
Našel jsem spousty návodů, ale všude jen píšou daávejte bacha co děláte...nerad bych to hned po koupi roz...

Díky a jinak se ptejte na cokoliv :)


Servisni menu vyvolas viz: viewtopic.php?f=1703&t=1258729, ale opatrne s tim, moc bych si tam v tom nehral :)
airslava
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků