Plazma Panasonic 2013

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod daraemon 7. 7. 2016 19:48

5.7. vysla po 2 a pul roce nova aktualizace c. 3,885 na plazmu rady 2013 - vylepsuje sitove služby - panasonic se stara
http://av.jpn.support.panasonic.com/sup ... is_03.html
daraemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 7. 7. 2016 20:56

Vždy je přínosem, pokud výrobce je ochoten pracovat na vylepšení softwaru u starších výrobků.

Jedná se o výrazně pozitivní informaci pro potenciální zákazníky.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mizi 7. 7. 2016 20:56

Nevidím ale žádný rozdíl po aktualizaci.
Mizi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 7. 2016 21:00

Neviděl jsem list změn, nicméně někdy se může jednat o vylepšení stability při určité kombinaci zařízení a funkcí...třeba.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daraemon 8. 7. 2016 00:22

Tak me asi před mesicem na tyden neslo pripojit aplikaci youtube- vždy se to hned vypínalo - pak to zacalo zase fungovat a pak zas tyden ne - mozna to mohlo byt zrovna toto
daraemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hijk 8. 7. 2016 11:39

Chtělo by to upravit informace, pro řadu ST to neplatí, tam je poslední fw z roku 2014.
hijk
Junior

Odeslat příspěvekod Mizi 8. 7. 2016 13:50

V tom odkazu v prvním postu je seznam modelů
Mizi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 18. 10. 2020 19:56

Zdravím příznivce TV placek. Vytáhnul bych tohle dobové vlákno, protože mě napadlo před pořízením lepší OLED zkusit na rok dva něco staršího osvědčeného a přeskočil bych LCD, který jsem pár let měl. Přece jen, kvalita obrazu je na prvním místě!

Zlákaly mě Panaplazmy roku 2013 modelové řady ST a GT, velikost 42" - 50". Ideálně tu TX-P50GT60 ;)

Otázka zní jak je to s takovou plazmou po 7-8 letech rozumnýho provozu ? Bývá obraz vysvícený či rozhašený, nebo to jde dohnat novou kalibrací?

A kde nejlépe sehnat takový kus? V inzercích toho moc není, než si zadám poptávku třeba nějaký typy dostanu od vás. Díky

Ps. Jedna taková P42ST60 mi teď těsně utekla, takže jsem neměl možnost vidět obraz.
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 18. 10. 2020 20:12

xMaster Seller rád bych Tě upozornil, že v případě jakéhokoliv šlápnutí mimo pravidla fóra, dostaneš trest. Hned a bez řečí. A s Tebou všichni kamarádi, co Ti přispěchají na pomoc s odkazy na jakékoliv soukromé služby. Evidentně Ti napomenutí minule nestačilo.

Další diskuzi na téma trest není třeba řešit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 19. 10. 2020 10:11

Jaké pořád soukromé služby o to mi primárně nešlo? OK pokud máte někdo moc komerční tip tak prosím asi pouze do SZ.

Mohl by jste mi radši jednou poradit a odpovědět na otázku? Tedy co vy majitelé těchto plazem jaké máte zkušenosti a stav po letech?
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2020 10:23

Je krásné hrát si na Neználka. Jen na to opravdu nemám chuť a čas.

Mé upozornění se týkalo odkazů (Tebou mimořádně oblíbených), nikoliv odpovědi na otázku, jak se obraz plazmy tváří po 7-8 letech.

Jinak se domnívám, že lidé neodpovídají z jednoho prostého důvodu. I když byla plazma pro mnohé výborným zobrazovadlem (a pro někoho asi stále je), prostě 7-8 let, byť šetrného provozu, je moc. A dnes už jsou televizory zase jinde. Minimálně rozměrem, ale i rozlišením a dalšími parametry.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2020 10:55

tak já mám plazmu LG 42 celých 6 let a je OK, provozuji na nižší jas
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dbart 19. 10. 2020 15:02

mám TX-P42ST50 a pokiaľ nebude porucha, tak nehodlám nič meniť.
dbart
Junior

Odeslat příspěvekod ramones 19. 10. 2020 15:55

Levný Panasonic TX-P50X60E,
obraz vynikající, napojen na HD satelit.
Zvuk TV nehodnotím jelikož je zapojen přes Hi-Fi do velkých beden s 12" basákem.
Barevnost nastavena aby odpovídala reálu, kontrast a ostrost rovněž.
Nesnáším přepálený obraz.
Dokud bude funkční, rovněž se měnit nebude.
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod Duke650 19. 10. 2020 16:53

Od září 2014 do léta 2020 jsme měli 55" typ VT60, bez ztráty kytičky.
Přechod na OLED proběhl vlastně jen kvůli větší úhlopříčce a v noci byly ty větráky trochu slyšet...
nový majitel mojí staré plazmy si to bral se slovy "dám to na chalupu", ale za týden volal, že na chalupu přesunul relativně novou LEDku a moji starou plazmu si rád pouští v obýváku :-)
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TRUTHEAR x Crinacle Zero:Red_MOONDROP x Crinacle DUSK
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků