Samsung UE55J6282 správná volba televizoru do 20tis?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vojta.M 30. 10. 2016 13:31

Zdravím,
vybírám novou televizi do obývacího pokoje, cenově by se měla pohybovat do 20 000 Kč. Na televizi se díváme ve vzdálenosti asi 3m.
Prvně jsem uvažoval o 4K rozlišení, ale po rozmyšlení a přečtení příspěvků, jsem uznal, že 4K prostě ještě nemá smysl, hlavně v této cenové kategorii. Uhlopříčka by měla být minimálně 127 cm.

Je tedy tento samsung nejlepší volbou?
Vojta.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boleromann 30. 10. 2016 14:22

Nevím jestli nejlepší,ale já jsem spokojen.. :-)
Kupoval jsem před týdnem právě tuhle tv a namontoval ji na zeď..manipulant z obchodu mi ji pomohl dát i do auta.. cena 17990,- + nějaké DVD v ceně.. programy seřazené za pár minut..s nastavením obrazu jsem nic nedělal..zvuk v pohodě.. jsem spokojen.. ;-) ps.:vzdálenost 3m
boleromann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vojta.M 30. 10. 2016 17:03

Děkuji za odpověď. Myslím že lepší nenajdu.
Vojta.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 30. 10. 2016 18:03

Ještě bych doporučil LG 55LF652V popř. Sony W755C (756C), pokud ti nevadí Android.
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod Vojta.M 30. 10. 2016 20:56

Jo tak zrovna ty 2 mám taky v merku, jeden z nich to bude.
Vojta.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 31. 10. 2016 06:05

Hlavně si ujasni,jestli ips nebo va displej.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Danny202 31. 10. 2016 23:54

Asi do Vánoc budu nejspíš taky kupovat novou TV. Po asi dvou dnech procházení různých fór a recenzí na netu jsem dospěl k tomu, že 4K do těch 20k nemá moc smysl. Já už byl celkem rozhodnutý jít do této 49" Samsung UE49KU6452, podle recenze slušný 4K základ, ale bojím se toho 50/60Hz IPS panelu. Pak jsem ale narazil na to, že 4K je prostě blbost v této cenové hladině a že je lepší raději rychlý 100Hz FHD panel. Tak jsem trochu změnil názor a teda bych raději FHD 100Hz. Tady ten Samsung tj. Samsung UE55J6282 má vůbec 100Hz panel a to IPS či VA? Už se v tom docela dost ztrácím a netuším co koupit. Někde píšou toto a někde zase něco jiného. Abych to nějak shrnul, raději bych nejspíš rychlý 100Hz VA (co vím, tak VA má lepší černou, ale jestli je lepší IPS? tady si taky klidně nechám poradit) panel, než 4K pomalý (IPS/VA?) Navíc u toho Samsungu taky jeden neví, jestli je to IPS nebo VA. Dokáže mi někdo dát nějakou dobrou radu co koupit? Ještě takový jedna věc. Samsung používá jako operační systém Tizen, ten mi přijde jako lepší altrernativa jak Android, ale jsem laik a nechám si poradit.
PC: Intel Core i7 4790K, MSI GTX 970 GAMING 100ME 4GB, Gigabyte GA-B85M-D3H, 16GB DDR3 1600 CL9, Crucial MX100 256GB, Crucial MX500 500GB, Seagate Barracuda 7200.14 1TB, Seasonic M12II Bronze 620W, Windows 10 Telefon: LG V30 ThinQ
Danny202
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 1. 11. 2016 07:50

Najdi si tady na fóru informace o UE55J6272 a máš všechno co potřebuješ,je to až na pár detailů stejná tv.To samé se týká androidu.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod indeshit 1. 11. 2016 09:04

KU6452 je nesmysl - je horší než KU6072(KU6092) - platíš pouze za tenké provedení a šmrncovní ovladač.

KU6452 je IPS pouze ve 49" - v jiných je VA.

J62 je vždy VA.

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ku6300 = KU6072
http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ku7000 = KU6402, KU6452 (akorát hodnotí 55", takže v tomto případě VA) . KU6452 je dražší a horší než KU60x2.

Osobně jsem nepřítelem IPS - černá je šedivá, má větší tendenci k nerovnoměrnosti podsvícení. Většina lidí kouká na TV večír a tam tyto nešvary právě vadí.

Kolikrát je lepší nic o tom nevědět :) ..ve finále pokud nemáš jasno mezi IPS a VA, tak možná ani nepoznáš rozdíl 50hz a 100hz ( na tom není nic špatného, každý je citlivý na něco jinýho ).

přečti si zde pár recenzí na IPS

http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uh6100
http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ju6400
http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uh6500

a pár na VA

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/j6200
http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ku6300
http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x930d

a navede tě to na správnou cestu.

4K je spíš nesmysl ve 49". Máš budget i na 55". Nebude to žádný extra terno, ale aspoň je tam větší smysl.

-- 1. 11. 2016 10:14 --

Nebo máš budget na Oravu 65" 4K za cca 25k :)

Ber to tak, že to bude asi lepší než mít černobílou.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 1. 11. 2016 12:58

Jak píšou kolegové, musíš se rozhodnout, jaký panel chceš, zda VA nebo IPS. On také není IPS jako IPS a VA jako VA. Vždy je to trochu loterie ohledně podsvícení i dalších.
IPS má sice horší černou, ale nemusí to být vždy tak dramatické, jak to vypadá. Má zase lepší podání barev a je takový jemnější a méně "dráždí" oči, a samozřejmě ty lepší úhly. Já mám doma oba typy panelu a jak už jsem tu někde psal, z VA panelu mě po delším sledování trochu bolí oči. Je to asi i věc zvyku. Nyní jsem koupil novou TV LG55LF652V se 100Hz IPS panelem, dnes mi přišla, zatím je zabalená. Dlouho jsem se rozhodoval zda 4K nebo FHD, zvítězilo FHD a pak jsem se rozhodoval zda Samsung s VA panelem nebo LG s IPS. Vybral jsem IPS a věřím, že to bude dobré, pokud ne, TV mohu vrátit, stejně jako ty.
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 1. 11. 2016 16:49

Volvo XC70 píše:Má zase lepší podání barev a je takový jemnější a méně "dráždí" oči

to je dost subjektivní.

Nižší kontrast IPS může být ale například preferován profesionálními fotografy, protože může věrněji poskytnout náhled tisku -> tiskárna ten kontrast taky tolik nevytáhne, takže při úpravě fotek může se zdát takové podání kontrastu a barev blízké tomu, co potom vyjede z tiskárny. V monitorech. LG IPS TV není zrovna to samé jako EIZO IPS monitor :)

VA má ale řekněme ty limity vyšší. Komu se nelíbí, ten si to stáhne.
IPS ty limity fyzikálně má nižší. Komu se to nelíbí, tak už to víc nevyboostuje.

IPS jsou některé dobré, ale obecně achilovka LCDček je podsvícení a jeho rovnoměrnost. U IPS to platí dvojnásob. To je jejich největší bolest.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod feds 1. 11. 2016 21:05

Mam J6282. je to 100Hz a je to dobra TV. (chcel som 6272 ale uz sa nepredavala)...6282 je nejaky dopredaj, specialna edicia pre niekolko elektro predajcov...
feds
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danny202 1. 11. 2016 23:46

Mockrát děkuji za Vaše odpovědi. Myslím, že už v tom mám celkem jasno. Ohledně VA vs. IPS, já měl za to, že IPS je lepší technologie než VA, ale je mi jasné, že není IPS jako IPS a VA jako VA. Mám celkem kvalitní monitor s IPS panelem a barvy + pozorovací úhly jsou super (oproti např. TN), ale ta černá opravdu není černá a pokud bych měl jen černé pozadí, tak se hodně projeví nerovnoměrné podsvícení a IPS glow efekt, ale na vše se dá zvyknout. Jenže monitor má 24 palců, ale jak to bude u TV, která má úhlopříčku 55 palců? :-D Asi už zabíhám moc do detailů. Ještě ohledně nízkého kontrastu u IPS, hodně koukám na filmy a na IPS monitoru černé pruhy nejsou prostě černé a trochu mě to ruší a není to prostě ideální. Proto bych šel do TV s VA panelem, ale tam zas nevím, jak je to u bílé barvy a taky aby nebyly celkově barvy přepálené, ale to asi řeší nastavení teploty barev. No TV budu kupovat nejdříve za měsíc, budu se stěhovat a jako mladý člověk do nového a vlastního bytu a tak celkem netuším, jaká bude situace za měsíc, hlavně pokud je to nějaký doprodej a ještě je TV vyhrazena jen pro pár eshopů :-D . Jinak jsem zatím pro ten Samsung. Ještě by mě zajímalo jak je to s propojením s PC nebo notebookem, určitě to půjde přes HDMI a TV použít jako monitor, tam by asi problém být neměl, ale co kdybych chtěl na TV hrát PC hry, dalo by se to bez nějakého omezení? Propojení s konzolemi by asi taky neměl být nejmenší problém. A snad už poslední dotaz. Dá se TV připojit na internet podobně jako třeba mobil, prostě bezdrátově přes Wi-Fi? Pokud ano, nemusel bych řešit, jak dostat kabel od routeru k TV a k PC.
PC: Intel Core i7 4790K, MSI GTX 970 GAMING 100ME 4GB, Gigabyte GA-B85M-D3H, 16GB DDR3 1600 CL9, Crucial MX100 256GB, Crucial MX500 500GB, Seagate Barracuda 7200.14 1TB, Seasonic M12II Bronze 620W, Windows 10 Telefon: LG V30 ThinQ
Danny202
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boleromann 2. 11. 2016 08:07

Mě se Samsung 6282 při instalaci zeptal na router a heslo a net hned fungoval.. ;-) fotky a videa z mobilu pracují taky v pohodě přes zrcadlení..
boleromann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 2. 11. 2016 08:52

Řešil jsem vzdáleně několik dotazů k problémům s podobným typem televizorů. Všechny "problémy" byly způsobeny nastavením režimu OBCHOD! Prostě si lidé dovezou telku, jsou rádi, že mají vše nastaveno, ale...

Pro obdobně "nešťastné" jedince... stačí přehodit režim na HOME/Domácnost, nebo lépe, obnovit kompletně TV do přepravního nastavení a vše znovu nastavit, naladit.
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod boleromann 2. 11. 2016 09:04

Nic takového se řešit nemusí.. Danny202:kup tv která se ti bude nejvíc pozdávat a propojení pujde lehce..
boleromann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 2. 11. 2016 09:09

Toto vlákno čtou i lidé, kteří nepřispívají do fóra. Poznatek uvádím pro obecné povědomí. V minulosti i zde byly dotazy podobného rázu.
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 6. 11. 2016 20:45

Ahoj,
jsem už týden velmi spokojeným majitelem ue55j6282.
Už se mi podařilo rozchodit a vyřešit většinu funkcí, co jsem chtěl, ale ještě mě zůstávají tyto drobnosti, které nemohu rozlousknout.
Byl bych rád, kdyby třeba někdo zkušenějsí napověděl:
1. Má připojenou jak dvbt, tak sat.anténu, ale nenašel jsem možnost jak dát programy do jednoho seznamu, případně jak rychle přepnout mezi těmito vstupy. Přes menu je to poněkud kostrbaté.
2. Přes sluchátkový výstup připojuji starší domáci kino, ale musím vždy vytáhnout z tv jack, když nechci dom.kino zapínat. Nenašel jsem volbu v menu, jak potlačit výstup do sluchátek i když je jack zastrčen.
3.Mám mobil se starším androidem (4.0), tudíž nelze instalovat app Samsung smart view pro zrcadlení. Máte někdo nápad na jinou appku, která by fungovala obdobně?
Díky za případné nápady. Jinak já rád taky poradím, když budu vědět s něcím jiným u této tv.
Miroslav Kaspar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 7. 11. 2016 10:19

3. Co aplikace google cast(google home)?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 7. 11. 2016 19:38

trent píše:3. Co aplikace google cast(google home)?

Tak bohužel Google Chrome mi TV nenasel :-(
Miroslav Kaspar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miple 13. 11. 2016 08:39

Zdravím. Přidám se k tomuto vláknu ať nezakládám nové. Tak mi nakonec ve výběru tv 55" zůstal ten samsung J6272, ale ten už asi neseženu. Potažmo 6282. A již zde zmiňovaný tv Sony W755C. Tady se chci zeptat jak je to u něj s tím Androidem v porovnání s Tizen u Samsungu. Je to můj první tv tohoto typu, tak nemám žádné zkušenosti se systémy. Praktické postřehy co do stability, funkčnosti atd. Osobně se víc kloním k Sony ale právě ten Android mne trochu odrazuje. Předpokládám, že Sony ja také 100Hz. Děkuji.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod capt.forest 13. 11. 2016 13:54

Mám sony 55W805C, což je stejný tv jako w755C, akorát má 3D. Při koupi jsem se taky rozhodoval mezi těmito dvěma telkami (v té době ještě byla k sehnání J6272). J6272 má matka i strýc, tak mám možnost jakžtakž porovnat.
-Android se mi líbí více než tizen na samsungu. Tam mi připadá skoro stejné, co se týče rozvržení menu a tak, jak na 7 let starém samsungu - samozřejmě až na ty smart fuknce (snad jeden z prvních LED co se prodával, a který mimochodem jede celou dobu naprosto bez problému a na obraz si nemužů stěžovat).
-Dále u sony občas pomalejší reakce, hlavně po zapnutí tv (např. epg je dost zpomalené a zasekané, home obrazovka taky než se vše načte). V reakcích a rychlosti pohybu po menu je lepší samsung.
-Největším problémem sony je ale stabilita. Jednou za den se stane, že se tv prostě sama od sebe restartuje. Co jsem vypozoroval, děje se to u sledování tv, tak po cca 3 hodinách zapnutí (momentálně normálně přes anténu). Ale např při přehrávaní filmů nebo hraní na ps4 je to v poho. Před pár dny vyšla aktualizace (zlepšení stability tv), tak jsem myslel, že to bude ok, ale nic. Factory reset samožrějmě proveden, tak nevím čím to může být. Aplikací mám nainstalováno pár (kodi, vlc, plex, es file explorer a pár dalších). Stabilita u tizen asi bezproblémová. TV jede jak má.
-Obraz u obou podle mě super, stačí upravit pár nastavení.

Android je komplexnější než Tizen a není to tak zaběhnutá a vyladěná platforma, je třeba počítat s nějakými bugy.

Ani jednou tv neuděláš, co se týče obrazu, chybu (a o ten jde nejvíc).
capt.forest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 13. 11. 2016 21:58

Už jsem to tu psal jinde a nechci aby to vypadalo, že se opakuji, nebo něco doporučuji. Mám w756 a používám ji na přehrávání videí přes Kodi(jak z disku, tak stream), youtube... a při tomto způsobu používání nemám s televizí žádný problém. Ještě se mi nestalo, že by se restartovala, nebo, že by nějak zamrzla. Ovšem netvrdím, že při sledování klasického vysílání nemůže vykazovat chyby.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod capt.forest 14. 11. 2016 18:51

Při tomto používání jsem s ní taky nikdy neměl problém. Jen při vysílání. Co jsem hledal na zahraničních forech, tak je to prý způsobeno epg. Tv prostě stahuje aktualizace epg a dojde k zaplnění bufferu a následně restartu tv. Možná to vyřeším prostě koupí nějakého zakladního settop boxu s hdmi vystupem,
capt.forest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noezor 14. 11. 2016 20:02

Jenom rychlý dotaz, v elektru jsem koukal na UE50J6282 a UE55J6282, tedy stejný druh o jiné úhlopříčce a zarazil měl rozdíl obrazu. Je to pouze nastavením, nebo jsou řekněme kvalitnější úhlopříčky? Předem díky
noezor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miple 14. 11. 2016 20:50

Tak to se mi u toho Sony zdá jako docela velký nedostatek aby se tv při sledování běžného tv signálu restartovala. Takž sony asi nee.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 14. 11. 2016 21:06

noezor píše:Jenom rychlý dotaz, v elektru jsem koukal na UE50J6282 a UE55J6282, tedy stejný druh o jiné úhlopříčce a zarazil měl rozdíl obrazu. Je to pouze nastavením, nebo jsou řekněme kvalitnější úhlopříčky? Předem díky

I při stejném nastavení může být teoreticky rozdíl v obraze - jiný panel.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod noezor 14. 11. 2016 21:14

Vsiml jsem si, že se zde chválí zejména 55 verze, tak se poměrně bojím jít do té 50, přesně srovnání nemám, tak kdyby se tu našel uživatel "50, byl bych moc vděčný za info
noezor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 11. 2016 21:20

Necituj příspěvek, který bezprostředně předchází Tvému - je to zbytečné.

Ten rozdíl tam být může - no. Co k tomu napsat víc.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod otava5 14. 11. 2016 21:31

a já chtěl jít do 65" :-| myslel jsem že mají stejné vnitřnosti :-)
otava5
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 11. 2016 06:01

Ze je v roznych uhloprieckach rozny panel je uplne bezna vec. Ked napr. nejaky Samsung 50" (ci nejake ine) panely nevyraba, tak si ich z prsta nevycuca. Jedine pouzit panel ineho vyrobcu. Rozhodne by som z toho dramu nerobil a nevidel ako negativum. Ten panel je iny, preto ma aj ine klady a nedostatky.
Nie je dovod do tej 65" uhlopriecky kvoli tomu neist.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod boleromann 15. 11. 2016 10:17

Jak je to s nahráváním z tv?(55J6282) když z jednoho programu nahrávám,tak se nemůžu koukat na druhý..píše to něco o ukončení nahrávání..to nejde koukat na jiný program při nahrávání? díky
boleromann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dobrak800 15. 11. 2016 16:30

Ako je to s SD vysielaním na tejto TV zo vzdialenosti cca 3m? Bude obraz OK? Prípadne nerobia televízoru problémy rýchle scény?
Ďakujem.
GIGABYTE EP35-DS3; INTEL Pentium Dual-Core E5200 @ 2,50 GHZ; Zdroj Enermax PRO82+ 425W ATX2.3, aktivní; ARCTIC Freezer 7 PRO; Sapphire AMD 7770 Vapor-X OC, 1GB DDR5; 4GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Vitesta; WESTERN DIGITAL Caviar SE16 640GB; HP w2207h
dobrak800
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 11. 2016 18:58

boleromann píše:Jak je to s nahráváním z tv?(55J6282) když z jednoho programu nahrávám,tak se nemůžu koukat na druhý..píše to něco o ukončení nahrávání..to nejde koukat na jiný program při nahrávání? díky

Nie nejde. Logicky, kedže tam je jeden tuner.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod miple 16. 11. 2016 16:42

O 6282 se tu píše, že je totožná s 6272, tedy by měla mít 100Hz. Tady ale mají uvedeno 50Hz. Tak jak tedy???

https://www.czc.cz/samsung-ue55j6282-13 ... 6282_138cm
miple
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 11. 2016 16:46

Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod miple 17. 11. 2016 16:48

Tak už je rozhodnuto. Dnes jsem byl v Electro Worldu pro toho samsunga a dovezl jsem si po hodině vybírání a konzultací s prodavačem Sony Bravia KDL-55W755C. Zatím tedy jen žasnu nad možnostmi smart tv. Obě měli vedle sebe, takže byla možnost porovnání. Sony mě nakonec nějak víc oslovilo. Dík všem, nejen v tomto vlákně za pomoc.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod alltracboy 19. 1. 2017 11:49

miple, co bolo na tej samsung zle ze si kupil nakoniec sony? resp co bolo na tej sony lepsie..
alltracboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eiben 19. 1. 2017 14:20

Dnes chci toho Samsunga objednat tak by me taky zajimalo v cem byl ve srovnani se Sony horsi?
Jeste bych mel dotaz ohledne aut. naladeni jen Skylink programu. Zalezi to na modulu Irdeto nebo ta funkce musi byt v TV?
Dekuji
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod airslava 19. 1. 2017 14:59

Taky jsem mel v EW tyto dve vedle sebe a rekl bych, ze ta Sonka ma lepsi obraz. Ostrejsi, hezci barvy, lepsi zobrazeni. Obecne se mi na ni subjektivne divalo lepe (ale nevim jak to tam maji naladene). Nevyhodou je jednoznacne system, je tam android a telka byla podstatne pomalejsi, flashka se po pripojeni dele nacitala, hure se hledala, dele trvalo, nez se nacetl film apod. U Samsungu to okamzite po pripojeni naskocilo, nebyla zadna prodleva, vse jelo rychle a bez problemu.

Jinak obe TV jsou vynikajici a maji super obraz. Koukal jsem na nich na HD i SD a vse vypadalo skvele, dokonce i hodne nekvalitni filmy to dokazalo celkem obstojne vykreslit. Jediny, kde to bylo opravdu spatne byli prvni dily Pratel z roku 1991, coz neni divu, protoze to je snad jeste neco horsiho nez SD, to vypada blbe i na notasu :D
airslava
Junior

Odeslat příspěvekod alltracboy 19. 1. 2017 16:49

to sony je dalsich +100 eur.. to by sa dalo posuvat do nekonecna. mozno by na to chcelo pozerat uz aj ohladom na cenu, kedze su to starsie modely a niektore znacky sa predavaju s vacsou zlavou
alltracboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 19. 1. 2017 17:37

eiben píše:Dnes chci toho Samsunga objednat tak by me taky zajimalo v cem byl ve srovnani se Sony horsi?
Jeste bych mel dotaz ohledne aut. naladeni jen Skylink programu. Zalezi to na modulu Irdeto nebo ta funkce musi byt v TV?
Dekuji

Irdeto je systém, který je spojen s prostředníkem - modulem a kartou. Skylink běžně na Samsungu jde naladit. Stačí zvolit vhodný modul. Na webu avmania.cz máš článek.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod airslava 20. 1. 2017 07:43

To stopro, momentalne je Samsung vyrazne levnejsi. Zaprve je zarazen do vyprodeje a za druhe ted probiha akce Samsung days, kdy se velke mnozstvi produktu teto znacky prodava se slevami az 40% :)
airslava
Junior