Jaká TV s HDR na hraní PS4 PRO

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 8. 2017 14:03

Buccaneer87 píše:Okej takze hisense ne. Ale moc nerozumim tomu, proc 40ms hisense je na nic a pritom j6282 ma ten input lag jeste vyssi.
Bavili sme sa o porovnani Hisense a KU6, nie o J6.

Čo sa tyka vzdialenosti, dvihni zadok a choď sa niekam pozrieť do obchodu. Najdi si akykoľvek 60" model a postav sa od toho 2,6 metra. Urobiš si predstavu. Kde je problem? Každopadne, je to veľmi aj o zvyku, drviva väčšina ľudi čo si kupi nejaku uhlopriečku, zisti že by to mohlo byť kľudnbe aj viac.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 14. 8. 2017 14:27

Jj do obchodu se dnes chci jit podivat. Uvidime jestli tam jsou schopni pustit i obycejny sd vysilani a jak moc velkej hnus to z tech 2,6m bude :)

J ok ale prave ta j6 ma ten input lag jeste horsi a ty mi ji tu doporucujes, ze v teto cene nic lepsiho nesezenu. A jelikoz jsem psal ze tv vyuzivam prevazne na xbox tak sem z toho input lagu a jeho vyznamu trochu zmatenej :)
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 8. 2017 14:30

Aktualne maš TV, ktory nema lag lepši ako J6. Tak nehľadaj problem kde nie je.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 14. 8. 2017 14:49

No prave co jsem se dival tak na rtings pisou ze moje stara h5 ma 32ms v game modu a 49ms mimo mod a j62 ma 44ms v game modu a 65ms mimo. Tak prave proto se ptam
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 8. 2017 16:54

To už sme riešili vyššie.
Ten TV ma nielen tu na fore kopa ľudi, zatiaľ sa nikto na lag nesťažoval.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 15. 8. 2017 18:14

Tak jo dal jsem na tebe a objednal 60J6282. Jen se chci zeptat. Cetl sem neco o panelech, ze nekde sou snad dokonce 60hz panely v teto tv? Ale to je doufam nesmysl. A pak neco, ze i kdyz tam sou ty 100hz ,tak sou zase od ruznych vyrobcu a lisi se kvalitou?
Dal neco o 1 nebo 2 posuvnicich, takze z toho mam zase hlavu jako balon.
Pokud budu mit jen 1 posuvnik, tak to je spatne? A pokud bude v servisnim menu uvedeno 60hz, tak tv vracim.

Diky
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 8. 2017 21:03

Buccaneer87 píše: Cetl sem neco o panelech, ze nekde sou snad dokonce 60hz panely v teto tv?

Nie, nie su.

V kazdom modeli bezohladu na znacku su/mozu byt v roznych uhloprieckach panely od roznych vyrobcov. To je uplne normalna vec.

50 Hz panel je len v 40" verzii J6282. Vo vsetkych ostatnych je 100 Hz. Posuvniky neries.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stetha 30. 8. 2017 09:57

Ahoj, taktéž bych potřeboval poradit ohledně televize k PS4 Pro.
Doteď hraji na Panasonic TX-50CS520E, která byla velice levná, tudíž předpokládám, že to není nějaká extra třída, ale to, co jsem od TV očekával, splňovala. Televizi používám výhradně na hraní, popřípadě na surfování či sledování filmů přes připojené PC, televizi velice pravděpodobně nikdy nebudu používat ke sledování klasické televize.
Existuje nějaká 4K TV v podobné cenové relaci (tzn. okolo 15k), obrazové kvalitě a s podobnými parametry, jako moje současná Panasonic? Pokud ano, bude vůbec vidět rozdíl po přechodu z PS4 a FullHD TV na PS4 Pro na tuto televizi? Pokud by rozdíl byl vidět až u televizí od 25k-30k a výše, novou TV bych nepořizoval.

Díky,
Petr
Stetha
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 8. 2017 10:03

Za 15000,- nema zmysel vymienat stavajuci TV za UHD.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stetha 4. 9. 2017 19:14

Moc děkuji za odpověď. A řekněme, že bych byl ochotný jít na 20 000,-, najde se nějaký kandidát?
Stetha
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 9. 2017 05:53

To je to iste. Hlavne PS4 pro nativne 4k ani poriadne nevie, tak z toho vela mat aj tak nebudes. A na nejaky 4k zazitok je treba aspon 65", a za dvacku to nema zmysel riesit. Mas relativne novy TV, nema nie je dovod ho menit. Urcite nie za tie prachy co do toho chces dat. Nikam sa neposunies.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twiztid7 7. 9. 2017 06:49

Ja msm ue55ks7002 a xbox one s ale furt prohledavsm net jak nejidealneji nastavit obraz aby byl co nejlepsi podivana jak tv tak xbox
Twiztid7
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 7. 9. 2017 08:06

indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Trtkos 5. 12. 2017 15:13

Zdravím,

po přečtení tohoto fóra jsem úplně znejistěl a nevím co teď mám dělat. Poradí mi někdo?
Situace je taková. Mám PS4 PRO a starou 80cm 720p televizi.
Chci si koupit televizi novou tak do 15 tisíc. Víc se mi do TV dávat nechce.
Uhlopříčka do 140cm. Díval jsem se na nějaké Samsung nebo LG televize
Nějaké rady co pořídit?

díky
Trtkos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 12. 2017 15:52

Za 15000,- a 55" toho na vyber veľa nie je. Za niečo nad napr. Samsung UE55MU6172.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků