Sony KDL-55W755C

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jabastar 11. 3. 2017 08:09

Ahojte, tak na miestne odporucania a vdaka zlavam, ju uz mam doma aj ja. Zatial spokojnost, android ok, ale mam jeden problem. Ked chcem pocuvat zvuk cez sluchadla, tak je velmi skresleny. Ako keby sli hlasy len niekde z dialky. Pripomina mi to, ako keby do sluchadiel isiel iba nejaky efektovy kanal. Skusal som sa hrat aj s nastaveniami zvuku, ale nic nepomohlo.

Mate podobne skusenosti aj vy ostatni? Resp. neviete, kde by mmohla byt chyba? Dakujem.
jabastar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 11. 3. 2017 09:33

Alďák v hlavnom menu Kodi ozubené koliesko-nastavenie prehrávača-jazyk-a tam sa mení farba titulkov ,zmeň si aj jazykovú sadu na Central Europe
Jabastar problém je s uzemňovacím kontaktom (prvý od kábla) a to buď na tv alebo slúchadlách alebo používaš slúchadlá so 4-kontaktným konektorom určené pre mobil tam treba zakúpiť redukciu
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jabastar 11. 3. 2017 09:47

Ano, maju na sebe ovladanie mobilu, ak je to len tym, tak super. Vyskusam potom neskor obycajne. Dakujem.

Aldak, tiez som nevedel najst tu zmenu farby a velkosti, ako pise ...drat, len este vlavo dole zmen nastavenia zo zakladnych na expertne, az potom je moznost menit farbu a velkost
jabastar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lithrai 20. 3. 2017 15:28

Keď používam vstavané repro v TV, ako by som mal nastaviť zvukový výstup v KODI? Na 5.1 alebo 2.0? Lebo u PS4 som si všimol, že hry sa automaticky nastavia na 5.1.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miple 7. 5. 2017 06:29

Zdravím. Tak po cca půl roce používání spokojenost. Až na jednu maličkost. TV se samovolně restartuje, Tak 1x za 1 až 2 dny. Dělá to na primě a nově. Déle sem tam zamrzne přepínání programů. Musím restartovat TV. Ze servisního centra mi poradili vypnout interaktivní aplikace. Pak byl klid. Ale zase nejde používat HBDTV. Nyní po nové aktualizaci stav stejný. Přitom z mi tvrdili, že to bude v pořádku. Máte někdo stejné zkušenosti? Co s tím?
miple
Junior

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2017 10:10

Restary také mám, ale vyloženě náhodné. A třeba v okamžiku, kdy třeba přepnu, televize se zamyslí, přemýšlí a to jí šloží. Ale to je třeba jednou za 14 dní. Nadruhou stranu u mě běží televize maximálně 3 hodiny denně. Víc ne.
Co jsou interaktivní aplikace?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2017 10:34

HbbTV?
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod miple 7. 5. 2017 12:32

Interaktivní aplikace by mělo být to HBBTV-červené tlačítko. Jsem s tím spokojen. Akorát tedy Nova se nevyznamenala. Má tam jen asi 5 těch jejich sračkových seriálů. Jinak nic.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2017 13:54

Aha, tak to je další věc, kterou jsem téměř nepoužil. Do archivu Čt si vlezu přes Kodi a Primu jsem také zavrhl, protože tam to mnohdy přes reklamy ani nefungovalo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miple 7. 5. 2017 16:37

Teď jsem si všmnul, že mám nějak rozhozený čas. Když dám info, tak v prostředku nahoře je den, datum a čas. Tam je čas v pořádku. Ale u informace o pořadu je o hodinu méně. Když film dle programu začíná v 15.00, reálný čas je také 15.00, tak v informaci o délce programu je o hodinu méně. Např 14.00-15.30. Co je kde špatně nastavené? Udělalo to po aktualizaci TV
miple
Junior

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2017 17:27

No s časem jsem měl také problém. Ale před aktualizací. Na tuneru to samozřejmě mělo dobrý čas, ale pokud jsem byl v prostředí OS, bylo to špatně. Všiml jsem si to na „spořiči“, kdy to ukazovalo noc ve 2 odpoledne. Z netu to zjevně tahalo špatný čas, tak jsem dal čas z vysílání. Pak to bylo ok.
Jo a taky mi zlobilo youtube. Nechtěl se přihlašovat, takže místo mých odběrů a podobných videí mi to tam sázelo hlavně mentální youtubery. Aleto byla chyba někde v apkce tytrubko.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miple 7. 5. 2017 17:53

Ať dám čas z netu nebo vysílání, je to pořád stejné
miple
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 11. 5. 2017 17:03

Zdravím jsem spokojený majitel SONY-KDL55W808C,ale momentálně mě trápí že aplikace Stream.cz mě přehrává videa hodně škaredý obraz i když mám v ní nastaveno 1080p, Android 6,tovární nastavení provedeno.Internet přes kabel.Předem děkuji za rady
daja33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miple 13. 5. 2017 16:38

Tak problém s časem vyřešen. Vypnout automatický čas a dát pásmo Amsterdam GMT+2hod. Jinak mě to nešlo.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod trent 14. 5. 2017 15:19

Takže máme nový problém. Třeba se s tím někdo setkal a vyřešil. V aplikaci youtube mi to u videí ukazuje takovou tabulku. Zřejmě je to tam už od aktualizace... Tak se ptám, kdyby někdo náhodou věděl, jak se toho zbavit.
https://drive.google.com/open?id=0BxiML ... Xh0ZXZpbWc
trent
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka