Android 6.0 na tv Sony 2015 a 2016?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod roman II 23. 2. 2017 09:01

přišla už někomu aktualizace na Android 6.0 a pokud ano jak by jste zhodnotili změny/vylepšení?
http://www.tvfreak.cz/android-tv-6-0-za ... -sony/5725
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod trent 23. 2. 2017 13:54

Zatím ještě nepřišla. Ale televize mi v doporučeních ukazovala v prohlížeči nějaký odkaz ohledně updatu. Který však opera nebyla schopna otevřít. :-)
Holt jsem si to musel pohodlně a ergonomicky musel otevřít v počítači. :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r626 24. 2. 2017 04:46

Taky mam v tv ikonu ktera me nabizi aktualizaci. Ale uprimne mam trochu obavy o plynulost systemu po updatu, tak jak to dost casto byva po vydani nejake nove verze. A bohuzel nemoznoat zpetneho downgradu moje rozhodovani nijak neulehcuje. Trochu jsem googlil ale zadny info jsem od uzivatelu nenasel, pouze jeden na nazhranicnim foru nadaval, ze mu to nejak zlobi po updatu a ze to byla nejvetsi blbost co udelal :-))
r626
Junior

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 07:42

Ano, na to jsem taky narazil, ale byl to post pár měsíců starý, takže soudím, že to byl nějaký uživatel z jůesej. Ta ikonka na tv však nevede k aktualizaci, ale otevře operu. Update ale půjde normálně přes operační systém.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 24. 2. 2017 07:45

malo by sa to zrejme robiť ako v mobile a teda pri prechode na nový Android dať továrenské nastavenia potom by to malo ísť v pohode
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 09:21

Jako v mobilu to funguje. Aktualizace se stáhne a nainstaluje. Obnova továrního nastavení je jen doporučený krok po instalaci.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double82 24. 2. 2017 09:23

Zdravím, nemusíte cakat na aktualizáciu resp ak máte zapnuté v nastaveniach upozornit na automatické aktualizácie tak pockajte medzi 22 a 8 marcom sa vám nový android nainstaluje sám. Ak ho chcete mat uz teraz stací stiahnut na usb https://www.sony.cz/support/cs/content/ ... D-65XD9305

Co sa týka reakcii tak na moj TV su len pozitívne zatial. https://www.avforums.com/
double82
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2017 12:29

Pokud někdo nemá zásadní problém s OS v TV, tak bych raději počkal na aktualizaci, až bude skutečně dostupná přímo pro něj v rámci nabídky TV. Samozřejmě - doporučuji ji následně i stáhnout do PC, pokud by totiž cokoliv nefungovalo v rámci online aktualizace, bude třeba aktualizovat ručně - teoreticky - i stejnou verzí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 13:23

double82: Ovšem ten odkaz platí jen pro model KD-65XD9305. Pro jiné modely si to musí uživatelé dohledat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double82 24. 2. 2017 14:19

Odporucam aj ja radsej pockat. Kto chce skusit tech na sony.cz si dohlada svoju verziu. V zasade by ale nmal byt problem s instalaciou cez USB. Len ozaj je to taky krok kde pri chybe alebo ak by ste vypli TV pocas instalacie museli by ste volat technika.
double82
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2017 15:33

U některých televizorů a zařízení platí, že pokud při instalaci aktualizace dojde k výpadku proudu, nemá se vůbec nic dělat, vydělávat atp. Prostě necháte zařízení tak jak je, třeba s připojenou fleškou, kde je aktualizační software. Jakmile se obnoví přívod energie, zařízení si donačte potřebné informace a pokračuje v zápisu. Ale POZOR - toto platí pouze někde a pouze při určité části aktualizačního procesu!
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 16:00

Myslím, že bude nejjistější počkat, až přijde OTA update.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 24. 2. 2017 17:56

Doma mam televizor pripojeny na zalozny zdroj APC takze ziaden vypadok elektriky ma neprekvapi.Doporucujem.Je to lacne riesenie a spolahlive.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod talián 25. 2. 2017 09:29

Včera večer jsem stáhl update (1,4GB) ze stránek Sony a dle návodu nainstaloval. Neprojevili se žádné problémy, TV normálně jede. Upravené menu a ovládání hlasitosti jsou asi nejviditelnější změny. Celá instalace cca 15min.
talián
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r626 25. 2. 2017 16:16

tak na w755c uz je taky udelana aktualizace, tak se do toho asi pustim.
r626
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků