Android 6.0 na tv Sony 2015 a 2016?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2017 12:23

trent píše:Ono je to ale jedno, protože se aktualizační soubory stáhnou na pozadí při běhu televize a samotná instalace proběhne až po restartu z interní paměti.

Píšu, co je preferováno. Samozřejmě vím, že aktualizační soubor se stahuje do interní paměti, navíc by mělo dojít i k ověření. Nicméně platí, co jsem dříve uvedl.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 4. 5. 2017 13:20

jsem zvědavý že další aktualizace se bude týkat i modelů 2015-2016
https://www.tvfreak.cz/sony-se-pripravu ... inese/5777
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod lithrai 4. 5. 2017 14:05

Sony oficiálne potvrdilo, že aj modely 2015 dostanú Android 7.
DAP: iBasso DX240+Amp8MKII, Dethonray DTR1 Prelude, Audio-Opus Opus#1
IEM: Hidition New Tears 6, ThieAudio Monarch MKII, Alclair RSM Quad
Desktop: RME ADI-2 DAC FS, HP: Mr.Speakers Aeon Flow Closed, F-CANS AURA
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roman II 4. 5. 2017 14:09

tak tomu se říká příkladná podpora, chválím

-- 4. 5. 2017 15:30 --

ještě by mě zajímalo vysvětlení zdali se toto dá aplikovat i na FHD 100 Hz tv a jeho přínos?
"•přidání podpory HDR formátu HLG (Hybrid Log Gamma) při přehrávání obsahu přes HDMI, USB nebo domácí síť"
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Paullik74 4. 5. 2017 17:19

Tak právě dorazila aktualizace :). Sem zvědavý, už aktualizuji, po síti, drátem.

EDIT:
Londerace píše:Mohl by ses prosím mrknout na Youtube na tohle video a povědět mi, jakou máš maximální možnou kvalitu v nastavení?

https://www.youtube.com/watch?v=2RIDhA9c8qw

Díky


Potvrzuji, při přehrávání zmíněného videa skutečně nejde nastavit víc než 720p60, přitom na počítači bez problémů.

Určitě to chce nahlásit.

Jinak jsou první dojmy jsou super! :)
Paullik74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Londerace 4. 5. 2017 18:27

Volal jsem na podporu, bylo mi řečeno, že se to "předá dál", ale jestli, jak a kdy se to bude řešit mi nemohou sdělit. Také mi bylo řečeno, že jsem první (jediný), kdo hlásí tento problém, takže by možná bylo dobré, aby to nahlásilo více lidí, ať to začnou řešit. :hm
Londerace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod capt.forest 4. 5. 2017 19:44

Ty nahodné restarty snad nikdy nezmizí. S každou aktualizací doufám, že to opraví, bohužel marně. Téměř vždy se to stane pokud přepnu z jiného vstupu/kodi/youtube na digital (živé vysílání). Stane se to v podstatě každý den, když televize běží dlouho. Zkoušel jsem všechny možné nastavení všeho, ale nic. Vysílání normal dvbt přes společnou antenu na baráku. Vám se to neděje?
capt.forest
Junior

Odeslat příspěvekod trent 4. 5. 2017 20:09

Ne. Restarty jsou náhodné a určitě ne denně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melkortheevil 6. 5. 2017 12:14

ROM backup před aktualizací na 808c nějak udělám? Rád bych měl možnost se vrátit, protože udpate často řeší jednu věc a zanese dva nové problémy. Jestli tv vůbec povolí downgrade.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod trent 6. 5. 2017 15:00

Jestli jdou také takové cviky jako u telefonního androidu se zřejmě zde nedozvíš. Zkus XDA. Ale nemyslím, že by něco takového šlo. Nakonec, kdyby to šlo, věřím, že bychom se zde o tom také bavili.
A zatím se zde mluvilo o jediné chybě a to je výběr kvality videa u youtube.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků