Android 6.0 na tv Sony 2015 a 2016?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod roman II 23. 2. 2017 09:01

přišla už někomu aktualizace na Android 6.0 a pokud ano jak by jste zhodnotili změny/vylepšení?
http://www.tvfreak.cz/android-tv-6-0-za ... -sony/5725
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod trent 23. 2. 2017 13:54

Zatím ještě nepřišla. Ale televize mi v doporučeních ukazovala v prohlížeči nějaký odkaz ohledně updatu. Který však opera nebyla schopna otevřít. :-)
Holt jsem si to musel pohodlně a ergonomicky musel otevřít v počítači. :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod r626 24. 2. 2017 04:46

Taky mam v tv ikonu ktera me nabizi aktualizaci. Ale uprimne mam trochu obavy o plynulost systemu po updatu, tak jak to dost casto byva po vydani nejake nove verze. A bohuzel nemoznoat zpetneho downgradu moje rozhodovani nijak neulehcuje. Trochu jsem googlil ale zadny info jsem od uzivatelu nenasel, pouze jeden na nazhranicnim foru nadaval, ze mu to nejak zlobi po updatu a ze to byla nejvetsi blbost co udelal :-))
r626
Junior

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 07:42

Ano, na to jsem taky narazil, ale byl to post pár měsíců starý, takže soudím, že to byl nějaký uživatel z jůesej. Ta ikonka na tv však nevede k aktualizaci, ale otevře operu. Update ale půjde normálně přes operační systém.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ...drát 24. 2. 2017 07:45

malo by sa to zrejme robiť ako v mobile a teda pri prechode na nový Android dať továrenské nastavenia potom by to malo ísť v pohode
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 09:21

Jako v mobilu to funguje. Aktualizace se stáhne a nainstaluje. Obnova továrního nastavení je jen doporučený krok po instalaci.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod double82 24. 2. 2017 09:23

Zdravím, nemusíte cakat na aktualizáciu resp ak máte zapnuté v nastaveniach upozornit na automatické aktualizácie tak pockajte medzi 22 a 8 marcom sa vám nový android nainstaluje sám. Ak ho chcete mat uz teraz stací stiahnut na usb https://www.sony.cz/support/cs/content/ ... D-65XD9305

Co sa týka reakcii tak na moj TV su len pozitívne zatial. https://www.avforums.com/
double82
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2017 12:29

Pokud někdo nemá zásadní problém s OS v TV, tak bych raději počkal na aktualizaci, až bude skutečně dostupná přímo pro něj v rámci nabídky TV. Samozřejmě - doporučuji ji následně i stáhnout do PC, pokud by totiž cokoliv nefungovalo v rámci online aktualizace, bude třeba aktualizovat ručně - teoreticky - i stejnou verzí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 13:23

double82: Ovšem ten odkaz platí jen pro model KD-65XD9305. Pro jiné modely si to musí uživatelé dohledat.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod double82 24. 2. 2017 14:19

Odporucam aj ja radsej pockat. Kto chce skusit tech na sony.cz si dohlada svoju verziu. V zasade by ale nmal byt problem s instalaciou cez USB. Len ozaj je to taky krok kde pri chybe alebo ak by ste vypli TV pocas instalacie museli by ste volat technika.
double82
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2017 15:33

U některých televizorů a zařízení platí, že pokud při instalaci aktualizace dojde k výpadku proudu, nemá se vůbec nic dělat, vydělávat atp. Prostě necháte zařízení tak jak je, třeba s připojenou fleškou, kde je aktualizační software. Jakmile se obnoví přívod energie, zařízení si donačte potřebné informace a pokračuje v zápisu. Ale POZOR - toto platí pouze někde a pouze při určité části aktualizačního procesu!
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2017 16:00

Myslím, že bude nejjistější počkat, až přijde OTA update.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gustoh 24. 2. 2017 17:56

Doma mam televizor pripojeny na zalozny zdroj APC takze ziaden vypadok elektriky ma neprekvapi.Doporucujem.Je to lacne riesenie a spolahlive.
gustoh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod talián 25. 2. 2017 09:29

Včera večer jsem stáhl update (1,4GB) ze stránek Sony a dle návodu nainstaloval. Neprojevili se žádné problémy, TV normálně jede. Upravené menu a ovládání hlasitosti jsou asi nejviditelnější změny. Celá instalace cca 15min.
talián
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r626 25. 2. 2017 16:16

tak na w755c uz je taky udelana aktualizace, tak se do toho asi pustim.
r626
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 25. 2. 2017 16:29

Kluci určitě dávejte informace o upgradu softwaru, změnách, problémech atd. atd.

Díky
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod neis 26. 2. 2017 10:47

Konečně funguje zapnutí tv, kdyz dam přehrát pres google cast, ale přestalo fungovat tlačítko netflix, coz me docela štve protože na nem mam kodi... Jinak bezproblémové, ale to tlačítko nechápu. Máte nekdo stejny problém, nebo je to jen moje anomálie?

edit :Tak je to v pořádku, jen se musel znovu zapnout netflix, ale appka na změnu aplikace zatím nefunguje, takže snad to vyřeší update...
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod awas 26. 2. 2017 18:06

Znamená to, že existuje app na změnu funkce tlačítek DO ?
awas
Junior

Odeslat příspěvekod trent 26. 2. 2017 20:12

Přiznám se, že toto by mě též zajímalo.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 26. 2. 2017 21:13

A mě by to zajímalo taky. Protože standardně v původním OS a settingu jsem nic takového nenašel. V článcích/příspěvcích se více autorů/diskutujících zmiňovalo, že by přijalo alespoň jedno programovatelné tlačítko... NETFLIX nevyužívají všichni.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod okbit 1. 3. 2017 17:07

App Starter für Netflix-Button

https://play.google.com/store/apps/deta ... nger&hl=sk

pre Android 6.0 uz nefunkcne
okbit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 2. 3. 2017 08:30

Díky, kouknu na to, dokud mi nepřijde A6
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roman II 2. 3. 2017 11:31

tak u mé 55KDL808C stále nic, za čtrnáct dní co telku mám se mi párkrát zničeho noc zasekla na jednom programu a nereagovalo žádné tlačítko na ovladači a párkrát nečekaný restart, tovární nastavení jsem ještě nedával, počkám na aktualizaci, stáhnu a provedu prvotní nastavení jako když byla nová
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod double82 2. 3. 2017 12:19

to je Android to sa stáva:) Inak už Vám príšla možnosti automatickej aktualizácie systému?
double82
Junior

Odeslat příspěvekod okbit 2. 3. 2017 15:28

ja som uz aktualizoval cez USB na A6 KDL-55W809C a musim len chvalit .Odozva podstatne lepsia , triedenie kanalov tiez.Ta zmena sa oplati .Zatial som nepozoroval nieco horsie.
okbit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod double82 2. 3. 2017 18:29

hovorím si že idem stiahnut aj ja na usb a co mi vyhodilo

Android Marshmallow update on hold for Sony’s Android TV – 1 March 2017

Rozhodli sme sa dočasne pozastaviť aktualizáciu firmvéru (automatické preberanie aj preberanie na USB) pre systém Android Marshmallow. Dôvodom sú technické problémy, ktoré vznikli na trhu počas prvej vlny aktualizácií.

Hoci chápeme, že aktualizácia je netrpezlivo očakávaná, našou prioritou je poskytovať stabilnú a hladkú aktualizáciu pre všetkých zákazníkov.

Naši technici neúnavne pracujú na odstránení technických problémov týkajúcich sa vytvárania tejto dôležitej aktualizácie pre európsky trh, ktorá bude znova dostupná hneď, ako to bude možné. To ale znamená, že sa nám nepodarí dodržať pôvodný plán vydania pre všetky televízory, ktorý bol stanovený na 8. marca.

Viac informácií uverejníme na tejto stránke hneď, ako to bude možné. Ak chcete byť informovaní a mať jednoduchý prístup k tomuto oznámeniu, odporúčame si ho pridať do záložiek.

Radi by sme sa poďakovali za pochopenie a ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

POZNÁMKA: Ak ste už aktualizáciu vykonali, nemusíte si kvôli tomuto oznámeniu robiť starosti.
double82
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 2. 3. 2017 19:31

Nechci být štiplavý, ale co mě fakt rozervalo je ten „uklidňující“ závěr...
POZNÁMKA: Ak ste už aktualizáciu vykonali, nemusíte si kvôli tomuto oznámeniu robiť starosti.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod FranTv 3. 3. 2017 22:30

okbit píše:App Starter für Netflix-Button

https://play.google.com/store/apps/deta ... nger&hl=sk

pre Android 6.0 uz nefunkcne

Díky za info.
Na Philips 49PUS6501 s Android 6.0 funkční... ;-)
FranTv
Junior

Odeslat příspěvekod trent 5. 3. 2017 20:42

Mě ta aplikace sice funguje, ale ne zcela bez chyby. Nastavil jsem si tam kodi. Stisknu tlačítko, kodi se spustí. Když kodi vypnu, naběhne netflix.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod neis 12. 3. 2017 08:03

Aktuálně lituji, že jsem si nepockal na ota aktualizaci. Telka se uz párkrát sama restartovala, jednou nesel google cast a dnes nešel obraz... Tovární nastavení jsem nedával, počkám az na opravu... Tohle fakt nechápu ze můžou vydat takto neodladenou verzi,když předchozí fungovala takřka bezchybně. Pochopím to u telefonu, kterých je milion verzí a každý využívá tisíce rozdílných appek, ale telka?? I přes tyto dosavadní mouchy si myslím, ze android tv bude absolutní jednička, pokud začnou výrobci dávat do svých televizi výkonnější HW.. Kodi, Google cast, upravitelnost systému co vic si přát :) Jsem zvědav na budoucí vývoj, protože nevěřím, že se tolik os udrží...
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 3. 2017 08:08

Na telku je prave vacsi problem odladit android ako na telefon.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod tpnet 7. 4. 2017 17:16

Vypadá to, že se Sony nedaří ten lagdroid uvést v život..... Trvá to dlouho..
tpnet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 4. 2017 18:54

Skôr to ide na vrub Googlu a nie Sony. Ten na to prdi.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod trent 8. 4. 2017 20:38

To je otázka... když Sony už mělo A6 připravený. Na stránkách byl ke stažení a jen se čekalo na OTA.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 4. 2017 08:01

Hej, len to nemusel pripravit Sony.
Uz sa to tu na fore riesilo, to nie je ako u telefonov. Aspon teda u Philipsu. Vysvetloval to tu chlapik priamo z Philipsu ako to s tym androidom je. Oni do toho nezasahuju, len nadiktuju googlu co tam chcu mat a co treba opravit, zmenit, vylepsit... Samotna aplikacia je uz vecou googlu. Tam to drhne.
Jasne, Sony nie je Philips, oni mozu mat vyjednane ine podmienky, vacsie prava, ale aj nemusia(o Sony sa nevie).
Mna ako spotrebitela samozrejme nezaujima kto to ma na starosti, len som chcel tym povedat, ze nie vzdy je na mieste nadavat na vyrobcu. Velakrat v tom moze byt nevinne.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod trent 9. 4. 2017 10:39

Třeba to stáhli kvůli integraci Google assistentu. Ale to jen tak střílím od boku. Ovšem to můžeme v dohledné době na A6 zapomenout a na A7 úplně.
Jinak mi tenhle model přijde dost divně nastavený. Vyrábím x modelů televize a rozhodnu se o nasazení OS, který nemám ve vlastních rukách? Takže ty televize vezmu a nechám je dodělat někde v gůglu(obrazně řečeno)? Nedává mi to smysl. Už jen z toho důvodu, že reklamace a jistou "prestiž" plynoucí z užívnání takového výrobku nese na hrbu Sony/Philips/...
Neříkám, že to tak nemusí být, ale nedává mi to smysl.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 4. 2017 15:42

Nevieme ake dohody a podmienky maju dohodnute. Možno je to pre nich vyhodne aj keď musia znašať servisne zaležitosti atd.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod sonny360 12. 4. 2017 15:42

zdravím, nedávno se mě vrátila TV z reklamace, hlavní problém vyřešily, takže obraz je již v pořádku to je ale vedlejší, měl sem i nějaké SW problémy, tak mě tam šoupli 6kovej android a tv se chová stejně podivně, teď třeba běží zvuk ale obraz nikde, před chvílí to bylo opačně, nebo zapnu TV a nejdou přepínat kanaly atd... no jsem dcl zklamán :-( je to SONY 55W755c , jinak bych bych max. spokojen ale ten android je síla..
sonny360
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2017 21:02

V servisu ti tam dali Android 6, které sony samo stáhlo, ještě před vypuštěním OTA aktualizací?
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sonny360 13. 4. 2017 14:28

nevím kdy přesně ho tam nahráli, TV byla na reklamaci měsíc ani o den méně, dával sem ji na reklamaci ke konci unora a vrátila se s 6kovým droidem
sonny360
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 13. 4. 2017 16:15

No proč ne. Tak si se zrovna trefil do doby, kdy byl na stránkách dostupný A6, čekalo se na OTA a kdy to po pár dnech odpískali.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roman II 18. 4. 2017 06:43

dobrá zpráva, aktualizace je tady https://www.tvfreak.cz/sony-tento-tyden ... v-6-0/5768
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 19. 4. 2017 10:47

už někomu přišla OTA aktualizace?
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod jabastar 19. 4. 2017 11:15

Alebo druha otazka: skusal uz niekto instalovat pomocou USB? Pozorujete nejake zmeny v rychlosti TV (k lepsiemu alebo horsiemu)?
jabastar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod double82 19. 4. 2017 11:32

To chceš po týchto skúsenostiach ešte inštalovat cez USB:) Radsej si počkaj na automatickú aktualizáciu. Možno to znova stopnu:)
double82
Junior

Odeslat příspěvekod okbit 20. 4. 2017 11:29

Tak som aktualizoval na verziu v3.865 Trvalo to asi 25 min.Všetko prebehlo bez problémov.
Menu ide ešte rychlejsie , je to super.Zatiaľ max spokojnosť.Popracovali na tom chlapci.
okbit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lithrai 20. 4. 2017 11:48

Tak to som zvedavý. Ja som aktualizoval ešte pred mesiacom na tú stiahnutú verziu (mal som ju na disku), ale menu mi laguje stále.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lars3 21. 4. 2017 19:08

Firmware v3.865 mé 43w755c "sedl" daleko líp než předchozí verze. Na první pohled zrychlené spouštění Program Guide (hlavně bez rušivého přerušeni obrazu a zvuku); třídění kanálu také probíhá rychleji (předtím opravdu nepoužitelné).
Aktualizováno stylem “obnova továrních dat“→ aktualizace →“obnova továrních dat“.
Zatím žádný problém.
lars3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 26. 4. 2017 09:48

u mě OTA aktualizace stále nepřistála:-(
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Paullik74 30. 4. 2017 11:12

Také jsem stále neobdržel OTA aktualizacu - KDL50W808C. Chci se zeptat těch, co už aktualizaci mají. Vyřešila problém s pomalým přenosem obrazu přes WiDi? Bezdrátový displej?
Paullik74
Junior

Odeslat příspěvekod melkortheevil 2. 5. 2017 09:39

Také by mě zajímal stav kolem WiDi. Problém zpomalování obrazu za zvukem, rozpad obrazu, kostičkování mám na KDL-55W808C.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 2. 5. 2017 10:40

tak trpělivost s OTA aktualizací došla a dnes nainstaluji novou aktualizaci z USB disku
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod sonny360 2. 5. 2017 11:19

také jsem instaloval z USB, měl jsem tam po reklamaci 6kovou verzi 3.845 a nedávno jsem nahrál 3.865, je to o něco lepší ale i tak se nějaké problémy stále objevují :-/
sonny360
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 2. 5. 2017 17:09

Já to tahal přes Wifi a v pohodě. Řekl bych, že je tv nepatrně rychlejší. A při spuštění EPG už nevypadává zvuk. Jinak jsem si zatím nějakých velkých změn nevšiml. Ale je fakt, že jsem to ani nezkoumal.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 2. 5. 2017 18:05

Aktualizace TV přes Wi-Fi není běžně výrobci doporučována. Buď kabel, nebo USB.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 2. 5. 2017 20:18

Ono je to ale jedno, protože se aktualizační soubory stáhnou na pozadí při běhu televize a samotná instalace proběhne až po restartu z interní paměti.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Londerace 4. 5. 2017 05:20

Dnes v ranních hodinách nabídla televize Sony kdl-55w755c aktualizaci na nový systém. Samotná aktualizace proběhla bez problému.

ALE !!!

V aplikaci Youtube zmizela možnost 1080p 60 fps v nastavení kvality videa. Maximální kvalita je nastavena na 720p 60 fps. U "klasických" 1080p videí se nic nezměnilo. Vzhledem k tomu, že na televizi sleduji ze 70% právě videa na Youtube.....jsem mírně řečeno znechucen.

P.S. Přes chromecast lze 1080p 60 fps přehrát, ale video se v určitých pasážích trhá, což se předtím nedělo.

Máte někdo podobnou zkušenost ? Případně návrh na řešení ?
Londerace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 4. 5. 2017 06:51

Před dvěma dny bezproblémová aktualizace z USB - Sony KDL-55w809c. Prozatím se mi televize zdá svižnější a stabilnější systém, nic se nerestartuje což se mi předtím čas od času přihodilo, chválím vizualizaci ovládání hlasitosti.
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Londerace 4. 5. 2017 11:58

Mohl by ses prosím mrknout na Youtube na tohle video a povědět mi, jakou máš maximální možnou kvalitu v nastavení?

https://www.youtube.com/watch?v=2RIDhA9c8qw

Díky
Londerace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod double82 4. 5. 2017 12:14

Hlásim, že mi včera dorazila automatická aktualizácia.
double82
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2017 12:23

trent píše:Ono je to ale jedno, protože se aktualizační soubory stáhnou na pozadí při běhu televize a samotná instalace proběhne až po restartu z interní paměti.

Píšu, co je preferováno. Samozřejmě vím, že aktualizační soubor se stahuje do interní paměti, navíc by mělo dojít i k ověření. Nicméně platí, co jsem dříve uvedl.
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod roman II 4. 5. 2017 13:20

jsem zvědavý že další aktualizace se bude týkat i modelů 2015-2016
https://www.tvfreak.cz/sony-se-pripravu ... inese/5777
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod lithrai 4. 5. 2017 14:05

Sony oficiálne potvrdilo, že aj modely 2015 dostanú Android 7.
Dethonray DTR1 Prelude - Linum G2 SuperBaX - Alclair RSM Quad
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roman II 4. 5. 2017 14:09

tak tomu se říká příkladná podpora, chválím

-- 4. 5. 2017 15:30 --

ještě by mě zajímalo vysvětlení zdali se toto dá aplikovat i na FHD 100 Hz tv a jeho přínos?
"•přidání podpory HDR formátu HLG (Hybrid Log Gamma) při přehrávání obsahu přes HDMI, USB nebo domácí síť"
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Paullik74 4. 5. 2017 17:19

Tak právě dorazila aktualizace :). Sem zvědavý, už aktualizuji, po síti, drátem.

EDIT:
Londerace píše:Mohl by ses prosím mrknout na Youtube na tohle video a povědět mi, jakou máš maximální možnou kvalitu v nastavení?

https://www.youtube.com/watch?v=2RIDhA9c8qw

Díky

Potvrzuji, při přehrávání zmíněného videa skutečně nejde nastavit víc než 720p60, přitom na počítači bez problémů.

Určitě to chce nahlásit.

Jinak jsou první dojmy jsou super! :)
Paullik74
Junior

Odeslat příspěvekod Londerace 4. 5. 2017 18:27

Volal jsem na podporu, bylo mi řečeno, že se to "předá dál", ale jestli, jak a kdy se to bude řešit mi nemohou sdělit. Také mi bylo řečeno, že jsem první (jediný), kdo hlásí tento problém, takže by možná bylo dobré, aby to nahlásilo více lidí, ať to začnou řešit. :hm
Londerace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod capt.forest 4. 5. 2017 19:44

Ty nahodné restarty snad nikdy nezmizí. S každou aktualizací doufám, že to opraví, bohužel marně. Téměř vždy se to stane pokud přepnu z jiného vstupu/kodi/youtube na digital (živé vysílání). Stane se to v podstatě každý den, když televize běží dlouho. Zkoušel jsem všechny možné nastavení všeho, ale nic. Vysílání normal dvbt přes společnou antenu na baráku. Vám se to neděje?
capt.forest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 4. 5. 2017 20:09

Ne. Restarty jsou náhodné a určitě ne denně.
trent
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod melkortheevil 6. 5. 2017 12:14

ROM backup před aktualizací na 808c nějak udělám? Rád bych měl možnost se vrátit, protože udpate často řeší jednu věc a zanese dva nové problémy. Jestli tv vůbec povolí downgrade.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod trent 6. 5. 2017 15:00

Jestli jdou také takové cviky jako u telefonního androidu se zřejmě zde nedozvíš. Zkus XDA. Ale nemyslím, že by něco takového šlo. Nakonec, kdyby to šlo, věřím, že bychom se zde o tom také bavili.
A zatím se zde mluvilo o jediné chybě a to je výběr kvality videa u youtube.
trent
VIP uživatel