Náhrada za projektor Optoma HD141X

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod deepman 27. 3. 2017 19:30

Zdar,
odešel mi projektor Optoma HD141X. Byl jsem s ním vcelku spokojený, za dané peníze mi přišel celkem slušný. Teď vybírám náhradu, koukal jsem na Optoma HD140X a HD142X. U HD142X mi přijde rozdíl 3000 Kč za vyšší kontrast vůči HD140X (23000:1 vůči 20000:1) celkem dost. Máte někdo zkušenost z přímého srovnání obou novějších modelů? Nebo byste doporučili poohlédnout se i po jiném projektoru? Cena do max. 17000 Kč.
deepman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 3. 2017 10:00

Kup zase HD141X.
Jestli by jsi chtěl posun v obraze, tak budeš potřebovat min 30tis.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stump 28. 3. 2017 10:16

Konstrukce těch nových modelů přinese zřejmě menší hluk ale obrazová kvalita bude stejná. Zkušenost z oběma novými modely tady zřejmě nikdo mít nebude. Zkusil bych zahraniční fóra kde je recenzí dost. Pokud člověk řeší každou korunu potom nákup stejného modelu ve výprodeji je jediná dobrá volba když porovnám ostatní výrobce, ceny a základní parametry. Zajímalo by mě co vám odešlo na optomě?
Audiovizual Dj a Fotograf
stump
Junior

Odeslat příspěvekod deepman 28. 3. 2017 12:10

To by mne také zajímalo, maník v prodejně se bohužel již nedostal do informací k průběhu reklamace, neb ta již byla uzavřena dobropisem na vrácení peněz. Nicméně reklamoval jsem jej proto, že se zvýšila hladina emitovaného hluku. Měl jsem za to, že se jedná o přidírajícící se ložisko ventilátoru.
deepman
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků