Samsung 55ks7002

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 5. 2017 14:54

Na bezne sledovanie to ma jas uplne dostatocny.

Je to dosledok zahnutia obrazovky.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tvosi 12. 5. 2017 18:55

Ahoj,
nakonec sem pořídil tuto TV, ale nejsem si jisty, zda je OK...prijde mi, ze v obraze jsou zlehka fleky, zkusil jsem dat na displej sedive pozadi, prijde Vam to OK, nebo ne?
Přílohy
1494611428_tmp_IMG_0767.jpg
tvosi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 5. 2017 19:10

To podsvietenie maš dobre.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 14. 5. 2017 21:53

yersinius píše:Orgasmic, prosím, můžeš rozepsat co tě vedlo ke KS? Třeba mě to přesvědčí také. Děkuju.


Jednoduché...

Rychlost, obraz, design, na TV velice slušný zvuk a zase rychlost :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gulii 15. 5. 2017 06:23

Chtěl bych se zeptat, je nějaký rozdíl (výraznější) rozdíl mezi modelem ks7002 a mu9002? Mi přijde jen design a PQI - technicky to ale vypadá stejně. Děkuji.
gulii
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 15. 5. 2017 06:56

gulii píše:Chtěl bych se zeptat, je nějaký rozdíl (výraznější) rozdíl mezi modelem ks7002 a mu9002? Mi přijde jen design a PQI - technicky to ale vypadá stejně. Děkuji.


PQI je jen marketingový index. Vzhledem k ceně se vyplatí mnohem víc KS7002. MU9002 je prohnutá, takže se u ní víc prohneš a je třeba rychlejší v systému (rychlejc pracuje s appkama, rychlejc načte flashku apod....)

Dokud je KS7, kupuj KS7. Až nebude, tak třeba pak tu MU9, ale poměr cena/výkon je u KS7 jednoznačně lepší.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gulii 15. 5. 2017 09:22

Já právě mám možnost koupit MU9002 za cenu 7002, takže se ptám, jestli je to vůbec smysluplná koupě.
gulii
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 5. 2017 21:27

Snad víš, jestli chceš prohnutou nebo ne.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raiton10 26. 5. 2017 22:31

Tak pokud můžeš koupit MU9002 za cenu KS7002, tak to vem tu MU9002 to se vyplatí. Jinak by to byl nesmysl.
Raiton10
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 27. 5. 2017 07:23

Měl jsi mu napsat, proč se to z Tvého pohledu vyplatí. Takto ta informace nemá valnou hodnotu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrubesdusan 5. 6. 2017 17:47

Ahoj, mám dotaz k dané TV. Mám ji asi tři měsíce, dva a půl měsíce jsem jel na IPTV, nyní kabelovka. Na IPTV se mi občas seknul obraz i zvuk a musel jsem znovu načíst daný kanál, nyní na kabelovce se někdy lehce škubne, ale hned běží dál. Myslíte že bude problém v TV, nebo příjmu signálu? Díky
hrubesdusan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 5. 6. 2017 17:53

Těžko posoudit. Kabelovky, stejně tak IPTV mívají občasné drobné výpadky. Podíval bych se, zda mám nejnovější software v TV. Taky lze kontaktovat poskytovatele signálu s dotazem na případný výpadek. Pokud řekneš kanál, datum a čas, mohlo by dohledové centrum věc ověřit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 6. 6. 2017 13:42

Může to být i otázka kabeláže, resp. rušení. U mě doma se po přestěhování (z jednoho bytu do jiného v rámci stejného domu se stejným přívodem kabelovky) začal obraz také sem tam sekat. Před přestěhováním se to nestávalo. Televize ukazovala kvalitu signálu jako 10/10, sílu signálu jako 9/10. Volal jsem na kabelovku, přijeli proměřit, dali jiný kabel od zásuvky k TV (cca 5 m) s kvalitnějším stíněním a problém ustal. Kabel vedu husím krkem v podlaze, kde může být blízko hlavního přívodu elektřiny k bytu pode mnou.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod andrew89 6. 6. 2017 17:27

Dobrý deň, ak dovolíte, mal by som otázku ohľadne tejto tv. Mám model 60ks7002 a táto telka nemá chybu, okrem jednej, pre mňa dosť rušivej. Prikladám obrázok problému:
rsz_c5bwtl0222.jpg

Teda ide o to, že keď je obrazovka čierna a zobrazuje sa na nej len napr. nejaké logo, alebo symbol načítavania ako na obr., tak vždy je okolo toho vysvietená celá časť obrazovky od hora až dole.
Je to normálne a máte to tak aj vy? Backlight na 20 a je to dosť rušivé, niekde okolo 10 už menej ale stále.

Ďakujem za odpoveď
andrew89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucas_F 6. 6. 2017 17:42

To víš, není to direct podsvícení, ani oled, je to edge - takže normál. Bohužel KS7 má minimum zón na stmívání, takže local dimming nestojí za nic v podstatě, mě osobně to v nočním sledování hodně vadilo, když jsem TV měl, jinak je to skvělá TV za ty peníze. Zkus stáhnout jas pod 45, bude to lepší malinko. V noci doporučuju nějaký ambient osvětlení místnosti nebo led pásky na TV.
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků