Samsung 55ks7002

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod eevil 6. 6. 2017 18:38

Zkusit vypnout ten dimming. Sice pak nebude černá úplně černá, ale nebude to dělat toto.
eevil
Junior

Odeslat příspěvekod Lucas_F 6. 6. 2017 18:57

To zkus, na SDR bych ten dimming vypnul určitě.
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod nAscA 6. 6. 2017 20:35

Mel bych prosbu, predpokladam, ze 60ks7002 bude mit stejny One Connect Box jako ta 55. Je zde nekdo tak hodny a muze mi sem napsat presne oznaceni tohoto boxu (proste o jaky model se jedna)? Dekuji. Je to SEK2500U?
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 8. 6. 2017 20:45

Vazne tu neni nikdo ochoten se mrknout na tu krabicku co je na ni napsano? :shock:
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 8. 6. 2017 22:09

U mýho není napsaný žádný typový označení (k 60KS7002). Jen zespodu nálepka se sériovým číslem.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Palomelkin 10. 6. 2017 11:50

Andrew89
Tak mal som to podobne a hneď som vrátil. Teraz je to už super. Ak sa ti dá tak vymeň za druhý kus.
Palomelkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek83 13. 6. 2017 17:24

To mi ani neříkej! Opravdu to jiný kus nedělá? Protože mě to vytočilo hned první den, v noci jsem si toho všimnul, když jsem se díval na něco s titulkama, když byly na obrazovce bílé titulky obraz v celé šíři titulků zesvětlal od titulkůaž nahoru, takže to při skákání titulků pořád zesvětluje a ztmavuje. Překvapuje mě, že telka za 35k má takové ***** podsvícení. Kua zlatá plazma.
No moje blbost.
hanysek83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eevil 13. 6. 2017 18:00

A zkusil jsi vypnout to dynamické podsvícení??? Tohle by totiž mohlo být ono, při tom jak to popisuješ...Díky tomu že má TV pouze EDGEled podsvícení, tak musí vypínat a zapínat celé pásy. Jiná TV s EDGEled podsvícením na tom bude určitě podobně.
eevil
Junior

Odeslat příspěvekod Twiztid7 24. 6. 2017 01:37

Kurna tez jsem furt na važkach tež bych chtel novou TV 55 palcu. Mám satelit od skylinku a xbox one s. Cekal jsem že cena klesne pod 30 ale to asi dřív zmiznou z trhu. Protože jsem se jeste rozhodoval o levnejsi variante a to Samsung UE55KU6092. za 17k. Ale jak vidim nektere ty fotky toho podsvetleni mam z toho hruzu. Tak vlastne ted nevim co za TV pořídit
Twiztid7
Junior

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 24. 6. 2017 11:36

Tak pod 30 byla minuly vikend v Electroworldu. Cena 32 990 - 11% na Tv nad 55" takze byla za 29 361 kc. Jeste do ted ji mam v kosiku, ale taky mam obavu z toho podsviceni, tak jsem ji nakonec neobednal...
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod farly 28. 6. 2017 12:20

mam 60KS7002 a žadný problém se zesvětlováním a ztmavováním obrazu pri zobrazených titulkách nepozoruju a to samozřejmně ani v noci. Local dimming mam zapnutý na low, titulky nejmenší velikost + černě orámované (interní DLNA přehrávač), podsvícení na 9 u SDR. To zasvětlení části obrazu (edge LED) je patrné pouze např při zavěrečných titulcích kdy se doprostřed tmavého obrazu zobrazí hromada bílého textu. Nějakou dobu jsem měl local dimming i vypnutý, ale obraz pak není tak hezký, tj černá není tak černá ale taky je to v pohodě. Přecházel jsem z plasmy panasonic a jsem max spokojen, koupí TV KS7002 podle mě nikdo nemůže udělat chybu, za podobný peníze nic lepšího není.
farly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Almighty 28. 6. 2017 12:54

Co používáš za DLNA server? Zkoušel jsem na NAS rozjet Serviio, ale to nabízí nejnovější profil pro J-series a s tím to velmi zlobí. Rád bych přes síť pouštěl 4k, než pořídím Shield místo Raspberry pro Kodi. (Plex aplikace pro Tizen je taky nic moc.) Přecijen to chození s USB flashdiskem je takové nedůstojné.
Almighty
Junior

Odeslat příspěvekod farly 28. 6. 2017 14:03

používám základní DLNA službu (mediální server) na mém NAS synology DS215j, TV z něj přehraje vše naprosto perfektně samozřejmně i korektně titulky, nejraději používám mkv 1080p x265 HEVC z důvodu nej poměru velikosti a kvality ale žadný probém není ani se 4K obsahem v x264 či x265 kodeku. Dříve u plasmy jsem používal externí mini PC s KODI ale to s touto TV není vůbec potřeba.
farly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Twiztid7 7. 7. 2017 16:40

Je to velky rozdil kdyz clovek pocka nebo priplati treba za oled treba LG 55EG910V.nebo furt vyjde pomer cena vykon ta ks7002.u oled asi nejvetsi vyhoda toho uhd dimming nebo jak se to pise to podsvetleni
Twiztid7
Junior

Odeslat příspěvekod farly 11. 7. 2017 10:35

u OLED je největší výhoda, že každý bod sám emituje světlo jako plasma, kdežto LCD potřebuje podsvícení, tímpádem má horší podání černé. KS7002 LCD TV to má ale velmi slušně vyřešeno (local dimming atd.) takže obraz i tmavé scény u fullHD zdroje vypadá parádně. Navíc má velmi slušný a hlavně rychlý tizen OS narozdíl od zmiňovaného OLED LG. Podle mě na OLED je ještě čas, každopádně věřím, že moje příští TV za 7+ roků bude OLED.
farly
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků