TV 60" až 65"

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pcbuh 7. 7. 2017 16:54

Koukal jsem na ni v prodejně okay. Bohužel neporovnám s KS7002 ( na tu jsem nikde nekoukal ) a zdroj byl MKV 1080p s USB
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jubei 7. 7. 2017 17:43

Jen dodám, že u polských kolegů (hdtvpolska) dopadl model MU7000 / MU7002T lépe, než bych čekal. Řekl bych velmi dobře, když má být MU řada horší než loňská KS. Pravda, jedná se o recenzy z jednoho zdroje.
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod hondza87 8. 7. 2017 10:25

Pokud do jara trochu nespadnou ceny OLED tak mám MU7000 nebo MU8000 v 65 palcích v merku, takže každá pozitivní recenze je mi sympatická. Na MU7000 by se tady snad mohla objevit recenze, tak jsem docela zvědav jak dopadne.
hondza87
Junior

Odeslat příspěvekod Jubei 8. 7. 2017 11:45

I já bych dnes bral jedině OLED, kdyby ty telky nebyly tak nehorázně drahý :-( I když ceny letošních OLED modelů příští rok klesnou, pořád to bude nehorázná paleta za pouhé zobrazovadlo. Zvláště u úhlopříčky 65 palců a výše. Ten příplatek za o pár palců větší úhlopříčku je nehoráznej. Bohužel situace na trhu s TV je čím dál horší.
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod hondza87 8. 7. 2017 13:14

Presne tak, mensi jak 65" bych asi nebral a i kdyz ceny OLED tv pujdou na jare dolu furt jsou nad muj rozpocet, takze to pravdepodobne stejne bude jedna z jiz zminovanych tv od Samsungu...
hondza87
Junior

Odeslat příspěvekod Jubei 8. 7. 2017 18:12

Je samozřejmě otázka, jaký rozpočet si kdo stanový. Když vezmu v potaz MU řadu od Samsungu, tak ty startovací (letošní a přemrštěné) ceny jsou prostě ranec za LCD. Zvláště pak u úhlopříčky 65 a dále. Člověk by myslel, že v roce 2017 bude lepší LCD TV velké úhlopříčky cenově dostupná masám a ono je tomu na opak. Mám pocit, že se vracíme zpět v čase a výrobci nám (uměle) dokazují, jak jsou ty lepší (rozuměj, ne tolik zmršené) LCD TV velkých úhlopříček jakože luxusním zbožím. Zvláště, když se jedná o spotřební elektroniku s krátkou životností, jež rychle ztrácí po zakoupení na hodnotě.
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod pcbuh 19. 7. 2017 09:10

Tak mě teď napadá. Je nějaká TV co dokáže přes aplikaci zapnout TV na dálku, tedy přes internet? Také by bylo fajn zjištění po netu zda TV hraje :)
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý

Předchozí stránka