LG 55EG9A7V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod skorky 13. 3. 2018 18:04

V OKAY,po zadání slevového kódu je za 25k ;-)
skorky
Junior

Odeslat příspěvekod nuchtala 13. 3. 2018 18:31

Já jsem kupoval v neděli a to tam byly ještě slevové kódy dva, 4991,- a 4000,-.Teď už je tam jen 4000, -. A běží tam čas, ještě cca 8 hodin. Jestli je to platnost toho kódu.
nuchtala
Junior

Odeslat příspěvekod eevil 13. 3. 2018 19:03

nuchtala píše:Zdravím, taky jsem neodolal a za těch 25 tisíc koupil. Můžete někdo doporučit nějaký držák na stěnu? Píšou, že pouze origo LG, ale určitě pasuje jakýkoliv VESA 300 x200, je to tak? Díky

Já mám tento https://www.gogen.cz/drzak-tv-gogen-l-p ... y/z399380/ a v pohodě.
eevil
Junior

Odeslat příspěvekod jonathanio 13. 3. 2018 19:13

Tak Sony je uz v krabici a ve ctvrtek vracim. Ten rozdil u TV vysilani je opravdu obrovsky. Co se prehravani videa tyce tak je to vicemene srovnatelne, OLED ma lepsi cernou a LCD zase bilou, takze tady bych si asi vybrat nedokazal. Ovladani mi prijde lepsi u Sony, ale to je jen o zvyku.
jonathanio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moff 13. 3. 2018 19:34

Díky pánové, nakonec objednán vrácený kousek za 25 000 na Okay. O tom kuponu jsem vůbec nevěděl, už dávno bych jí vzal :-D. Dlouho jsem po ní pokukoval a nemohl se rozhodnout. Hodně používám Ambilight na stávající TV, ale dávat 50 000 za OLED Philips se mi teda nechtělo. Navíc 4K a HDR mi nijak příjemně neovlivní ten často hrůzný zážitek ze scénáře ve filmech a seriálech :-).

Ambilight vyřešim doplňkem v KODI a apkou na Shield TV, jen holt musim zbastlit HUE lightstrips a k tomu stávající světla. Případně kdyby to někoho zajímalo, se dělají řešení do HDMI před vstup do TV: Lightpack 2 (vypadá dobře) a Dream Screen (nic moc - ale za tu cenu)
Moff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nuchtala 13. 3. 2018 19:50

eevil : Vzhledem k tomu že TV nebudu naklápět ani vysunovat, tak bych chtěl nějaký, aby byla TV co nejvíce u zdi. Jen, aby pak byl přístup na konektory USB atd.
nuchtala
Junior

Odeslat příspěvekod Radoo 13. 3. 2018 19:54

To Moff - navíc je sranda, že OLED od Filpse má sakra problém se zamrzáním, viz fora a smutek majitelů.
Mě se ten Ambík ani moc nelíbí, uhranula mě tma a ta černá a ty kontrasty a podsvícení je pro mě rušivé, to jsem si vyzkoušel u soseda. To jonathanio - tak to je potěšující rozhodnutí, že sis nechal OLED. O té bílé vím, bílá je na na tét OLED fajn, ale nesmí být celoplošná, to pak zešedne. Jsou to ale extrémní situace, Ledecká byla na ZOH na sněhu naprosto v pořádku ! :)
Ty 4k OLED od LG to ale už mají vyřešené. Třeba to dotáhnou aktualizací ...
Ale naprosto nejvíc září QLED ale ty bych doporučil spíš na koukání ve slunečné dny, ale to jsem já venku ! :)
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eevil 13. 3. 2018 21:22

nuchtala píše:eevil : Vzhledem k tomu že TV nebudu naklápět ani vysunovat, tak bych chtěl nějaký, aby byla TV co nejvíce u zdi. Jen, aby pak byl přístup na konektory USB atd.

Tím jsem chtěl říct, že jakýkoliv držák, který podporuje ten rozměr, bude OK...
eevil
Junior

Odeslat příspěvekod jonathanio 13. 3. 2018 23:03

Kdyby někdo chtěl tak můžu přenechat jednu objednávku za 24999,- v OKAY na Praze 4. TV tam bude tam ještě do 19.3. Nakonec jsem si ji nechal dovézt domů a původní objednávku se mi nepodařilo zrušit, takže je pořád platná za akční cenu.
jonathanio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radoo 14. 3. 2018 20:52

Tak Sony je už v krabici zní dobře. Je to LCD, no jak by asi dopadla 3x dražší Sony 4k OLED, to by mě zajímalo. Jak se ta Sonka ovládala, taky myš a kolečko ?
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 15. 3. 2018 22:09

Vlastnici tejto tv, 4 dotazy, pokial mozete odpovedat:
1. biele plochy - dnes v store mala ta oled na beznom Signale co do toho pustaju asi najkrajai obraz, ale akonahke nabehla biela plocha, uplne potlacila tv jas (napr. Ked sa spsutila zvucka sprav seZnam tv) - da sa to nejak v settings vypnut?
2. Input lag - okolo 50ms - skusal niekto na tom hrat ps/xbox? Vnimate lag?
3. Web os - chapem ze bude pomalsi, ale okrem prepinania programov, epg a prepinania vstupov by som nic nepouzival - je toto pouzitelne?
4. Motion handling, jak si poradi tv s rychlym pohybom vo filmoch/hrach? Je to uplne plynule alebo je vidiet zaseky?

Diky.
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fifoun74 16. 3. 2018 10:42

Ja ji mam pres mesic a ps4 na ni hraju kazdej den,gts,cod,nhl a super,webos pomalejsi,ale v poho,zatim spokojenost
Fifoun74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkom 16. 3. 2018 10:50

A co to tlmeni bile obrazovky??
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek71 16. 3. 2018 11:30

Čo som pochopil (aj čo som videl v predajni v priamom porovnaní s LCD), tak tá špatná biela je vlastnosťou tejto OLED TV a nejde s tým nič robiť. Ale možno sa vyjadrí niekto s podrobnejšou info...
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 3. 2018 15:10

1. Všetky oledy maju funkciu ABL (automatic brightness limiter). Niekde je to agresivnejšie, niekde menej. Vypnuť sa to neda.
2.Pokiaľ viem tak lag riešil vyrobca niektorym firmverom.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků